Skocz do zawartości


Zdjęcie

co na mase >> szczypior


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Zet123
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co na mase >> szczypior
Witam, przekonaliście mnie żeby niebrać sterydów i niebęde brał :)
Teraz prosze o pomoc:
mam 21 lat, 182cm, waże 50kg, za sobą niemam żadnych treningów itp. Powód jest prosty, niepujde przecierz na siłownie jak wyglądam jak szczypior, po za tym niemam kasy
Prosze o pomoc, chce przybrać na masie, chciałbym aby ktoś doradził mi co mam kupić na mase i jaką diete stosować w moim przpadku, jeśli chodzi o trening to pozostaje mi robienie pąpek, przysiady, brzuszki, itp
Chciałbym uzyskać przyrost masy powiedzmy około 10kg na miesiąc, wiem że mi pomożecie,
Prosiłbym abyście nieodsyłali mnmie na jakieś strony tylko napisali jaką mam stosować diete i jakie odżywki kupić i jak brać. Byłbym bardzo bardzo wdzięczny
POZDRAWIAM
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: co na mase >> szczypior
co do diet to masz na forum odzywianie w podwieszonym poscie (sam robilem :D %-) )

idz na silownie !!
wielu z Nas bylo kiedys bardzo chudymi - od czegos siem zaczyna i nie wazne od czego zaczynasz a co osiagniesz !!
moga siem na Ciebie jakos niezbyt przychylnie patrzec, ale dla Ciebie niech to bedzie dod. motywacja i pokaz im na co Cie stac (oczywiscie w przeciagu odpowiedzniego czasu ;-) )
bez silowni nie ma sensu - nikt nic Ci tu nie przepisze

jak na razie jedz na diecie + idz na silownie i rob tr. ogolnorozwojowy - niech instruktor pokaze Ci jak odpowiednie cwiczenia wykonywac czysto technicznie

nigdy nie boj/wstydz siem zapytac jak czegos nie wiesz - tyle moich rad na poczatek, jak przyjdziesz za ok. 2 miechy po tr. ogolnorozwojowym i poczatku na mase to polecimy Ci odpowiednie odzywy/suplementy ;)
daje slowo.


ale najpierw zrob to co napisalem powyzej
(jak masz jakies dod. pyt. to pytaj :-) )
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co na mase >> szczypior
moze cas zmienic podpis ?
  • 0
Pozdrawiam Strong

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: co na mase >> szczypior
strong mowisz i masz ;-)

szczerze mowiac jesio nie chce zmieniac podpisu, ale mi np. nie podobaloby siem gdyby ktos mial cos w rodzaju mojego,...
wiec thx za wyrozumialosc :D

zreszta duzo mnie wszedzie i trzeba dawac dobry przyklad :P :-)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024