Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem po kontuzji :((((((


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

StArS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziądz
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Problem po kontuzji :((((((
Mam problem po kontuzji stawy kiedy mialem noge w gipsie jedna noga byla peciazona i ztarła sie maz w stawie kolanowym i kiedy chce biegnać lub wchodze po schodach to mnie boli jak myslicie jaki suplement jest najleprzy na takie problemy??
  • 0
*Trening*Czyni*Mistrza

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem po kontuzji :((((((
MSM, glukozamina
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem po kontuzji :((((((
chodzi Ci pewnie o starcie chrząstki w nasadzie kosci ?
Najpierw polecam Ci witamine D, ktoora jest potrzebna przy kontuzjach konczyn dolnych. Nastepnie musisz zapewnic dosc dooze dawki witaminy C(jest niebędna do prawidlowej budowy tkanki chrzestno stawowej) dawki okolo 2x po 300mg. Nastepnie mozesz zakoopic nowa glukozamine plus z olimpa, zawiera siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny, roowniez pomocne, do budowy tkanki chrzestno stawowej, wzmocnienia wiązadel i wytwarzania mazi stawowej. MSM traktooj jako preparat przeciwzapalny, wedloog mnie nie jest zbytnio konieczny.
  • 0
Pozdrawiam Strong

StArS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziądz
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem po kontuzji :((((((
No to bede musial ustukac kasy bo starsi mi niekupia pazery oszczedzaja na moim zdrowiu a zarabiaja dobrze jednak sprawdza sie przyslowie bogaty ten ktury nieskapi!
  • 0
*Trening*Czyni*Mistrza



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024