Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementy dla kolarza...?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

woocash
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplementy dla kolarza...?
Witam

Jestem trochę z innej bajki, ale może mi coś podpowiecie. Jeżdżę amatorsko na rowerze górskim (powoli jakieś tam zawody i maratony) i chciałbym w jakiś sposób wspomóc moj organizm. Jestem szupłą osobą i mam bardzo szybką przemianę materii. Bardzo ciężko jest mi przytyć (czyt. nabrać masy mięśniowej) samą dietą. Co radzicie wziąć, aby pomóc mojemu organizmowi w budowie mięśni.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Łukasz
  • 0

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy dla kolarza...?
Mowisz, ze jezdzisz na rowerze, a piszesz jeszcze ze chcesz nabrac masy :co: Po co kolarzowi masa. No ale ok jak chcesz nabierac tej masy to:
1. Trening (silownia, rower niewystarczy)
2. Dieta
3. Mozesz dozucic Gainerka(ale jak jestes poczatkujacym to narazie rob to co w 1 i 2 punkcie a Gainerka zostaw na puzniej)
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

-Grzegorz-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy dla kolarza...?
Jedynymi kolarzami, ktorzy maja duza mase miesniowa sa kolarze torowi, ty nie uzyskasz takiej muskulatury choc jazda terenowa powinna cos dac, nie to co szosowcy chudzinki, tak jak napisal Koksiarz stosuj odpowiednia diete (sprawdz czy dieta ktora stosujesz jest dobra, czy na pewno jest na mase), jesli jak piszesz nic to nie daje dorzuc gajnerka, aha duzo spij
  • 0
Pozdro

woocash
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy dla kolarza...?
Dzięki.

Próbowałem różnych diet, dla kolarzy i dla kulturystów, ale jak zaczynam bardziej intensywnie trenować, to czuję, że mięśnie mi słabną. Trening jest odpowiedni, bo jeżdże z większą grupą pod okiem fachowca. Myślałem może o tej serwatce białkowej. Powinna dostarczać budulec do mięśni.

Co do nabierania masy, to nie chodzi mi o duże bary, ale o nogi. Jeżeli nie będę miał odpowiednich mięśni, to nie mam co pracować nad siłą, bo nie ma na czym.

Pozdrawiam Łukasz
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy dla kolarza...?

Co do nabierania masy, to nie chodzi mi o duże bary, ale o nogi. Jeżeli nie będę miał odpowiednich mięśni, to nie mam co pracować nad siłą, bo nie ma na czym.

?? - co Ty mowisz ?? - sila nie jest uwarunkowana wielkoscia miesnia, a gestoscia wlokien aktynowo-miozynowych.
jesli po to chcesz wieksza mase miesniowa to mija siem z celem - co do sily to proponuje trening na sile na nogi na silowni dolozyc ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy dla kolarza...?
Dokladnie :-)
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy dla kolarza...?
i suplementy tez beda tu przydatne :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

woocash
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy dla kolarza...?
Oki, dzieki za porady. Zakupię sobie dzisiaj gajnerka :)

Z treningami to spokojnie wyrabiam, już siłownia raczej nie jest mi tak potrzebna. Wystarczająco dużo jeżdzę.

Zobaczymy jak będzie po tej odżywce.

Pozdrowienia Łukasz
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024