Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkanie przed zawodami 14-tego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Spotkanie przed zawodami 14-tego
No. Jak w temacie. Zbieram zgloszenia kto by sie chcial spotkac na piwku w sobote PRZED zawodami. Spotykanie sie w niedziele czyli w dniu zawodow wydaje mi sie bez sensu, jako ze zawody zazwyczaj zajmuja caly dzien i przed to knajpy nie beda dzialc, a po to bedziemy zbyt... zmeczeni :D
Jesli zbierze sie kilka osob, to pojde i zarezerwuje stolik tam, gdzie sie umowimy. Ja proponuje Tam Tam na Foksal - centrum, latwy dojazd, Zywiec 8 pln, Guinness 12 pln (wiec jak na Wawe tanio w miare).
Godzina do ustalenia, proponuje 19-ta *(zeby za pozno nie bylo, coby sie ewentualnie startujacy wyspali)

Pozdrawiam
K.
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego

proponuje Tam Tam na Foksal - centrum, latwy dojazd, Zywiec 8 pln, Guinness 12 pln (wiec jak na Wawe tanio w miare).
Godzina do ustalenia, proponuje 19-ta *(zeby za pozno nie bylo, coby sie ewentualnie startujacy wyspali)

K.


Mysle ze sobota, 13-go kwietnia byla by jak najbardziej do przyjecia.. :) Tam-Tam tez mi pasuje, srodek miasta wiec wszedzie blisko/daleko. :D A mnie raczej blizej niz dalej. Co do godzinki to mysle ze jeszcze do ustalenia... Moze nawet troszke wczesniej... W kazdym razie ja wchodze.. Kto jeszcze? :)
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
Moze i bym przyjechal w sobote :grin: , ale potrzebowalbym wtedy noclegu :( . Sprobuje cos wykombinawac u znajomych w wawie do czwartku . Wtedy bam dokladniej znac co i jak.
Michal
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
Jesli ktos jest chetny na spotkanie w tym terminie, lub ma alternatywna propozycje (np. dopiero przed/po/podczas zawodow) to niech sie wypowie... Dzieki temu bedzie wiadomo, ile osob by sie pojawilo w danym terminie, oraz czy sa ew. inne propozycje.. :) Jak np. bandamka na prawym ramionku zeby rozpoznac innych budowiczow.. :) Fiodor, czemu nie ma jeszcze firmowych bandamek Budo? :D
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
Jak nie wyniknie po drodze nic strasznego (a mam nadzieję że nie wyniknie), to ja się jak najbardziej i z prawdziwą przyjemnością

Co do znaku rozpoznawczego, to może by tak wypalić sobie smoki na przedramionach, czy coś... wariat

Swoją drogą zawsze mnie zastanawiało, co by było gdyby na okoliczność takiej imprezy zrobiła się jakaś awantura ;)

Oooo, jak miło :) Właśnie moje kocham szczęście zadeklarowało chęć dołączenia ;) ... Będziecie mogli zobaczyć kto mnie najmocniej okłada :D

Kurde... Bandamka bandamką, ale identyfikatory z Nickami to by się przydały ;)

Pozdrawiam,
Adam
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
looz , mam taki indentyfikator , ale oprocz mojego immienia i nazwiska jest jeszcze
" samorzad studentow politechniki bialostockiej - wydzil informatyki" , wiec ja jakos inaczej sie zakamufluje na piwku .
swoja droba , bandamki Budo to zajebisty pomysl , mozna tez pomyslec o koszulkach .
Oj cos mi sie zdaje ze 13 w sobote to bedzie zlot kung-fu/wushu i troszke
osob przyjdzie ( oby jak najwiecej pieknych kobiet :P ).
A co do tego co by sie stalo na takiej imprezie jakby ktos sie zaczal szarpac . Sadze ze bedziemy zbyt napici by robic cokolwiek :D
Juz dzis zaczynam trening endurance przed posiedzeniem w sobote
Michal Maj[/u]
  • 0

budo_agis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
Zgadzam się, że spotkanie rano przed zawodami byłoby kłopotliwe, ponieważ w okolicy hali nie ma fajnych knajp a nawet gdyby były, to byłyby zamknięte .
Jak jak najbardziej piszę się na ten wypad 13tego. Miejsce mi odpowiada, godzina też.
Pozdrawiam,
Aga
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
Szczególowe informacje dotyczace zawodow.
VI Międzynarodowy Puchar Polski Wushu pod patronatem premiera RP Leszka Millera, 14.04.2002 r., Hala OSiR "Koło", Warszawa ul. Obozowa 60.
Eliminacje godz. 11.00
Gala Wushu i finały godz. 18.00

z rozmowy dowiedzialem sie ze zapewne przed 18:00 bedzie przerwa jakas godzinke..
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
Czy to juz wszyscy?
Mam probowac rezerwowac stolik?
A moze jednak ktos sie jeszcze dolaczy? Zapraszam papieros

K.
  • 0

budo_taras
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
To mój 100% debiut. Piwko ciągnie.
Pcham się do Tam Tam na 90% (z panną). Na 100% obiecać nie mogę. :oops:
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego

To mój 100% debiut. Piwko ciągnie.
Pcham się do Tam Tam na 90% (z panną). Na 100% obiecać nie mogę. :oops:


Czesc Tina.. :D Bo chyba sie nie pomylilem, prawda? ;) Jak sadze bedzie jeszczze 1-2 osoby, ktore sie nie wpisaly.. Ale moze sie wpisza... Ulatwi to troche ew. rezerwacje miejsc.. w koncu jest to Saturday night.. :) Nawet nie wiem czy w zwiazku z "Obleznieniami" w Pubach nie lepsza byla by troche wczesniejsza pora.. Co o tym myslicie?
18? 17? Jeszcze wczesniej? A moze napolach mokotowskich poranny trening w pidzamach? :o :D Takie "tradycyjne" powitanie slonca.. :lol: :lol:
  • 0

budo_agis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
Cześć,
Ja też potwierdzam.
Pozdrawiam wszystkich,
Aga
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
Drodzy Państwo... Dzień mamy (13go), Miejsce rowniez (Tam-Tam, Foksal), lecz o ktorej godzince? Ja osobiscie bylbymzwolennikem troche wczesniej niz pozniej bo:
1) jak bedzie fajnie to mozna posiedziec dluzej, bez szkody dla bycia przytomnym na zawodach na drugi dzien
2) ci ktorzy maja daleko do domu (ja akurat mam rzut beretem :D ), nie beda musieli zaraz" wychodzic
3)latwiej bedzie zajac miejsca w Tam-Tamie, w ktorym pewnie ilosc miejsc bedzie znikac szybciej niz slonce za horryzontem (tu powinien pojawic sie wykres obrazujacy relacje funkcji czas/ilosc miejsc) :D

Zatem? Ktora godzina? Proponuje nastepujace opcje (w Tam-Tamie bywam rzadko, zatem moje propozycje czasowe wynikajace z nieznajomosci tubylczych - Tam-tamowych - zwyczajow czasowych, mogabyc troche "niezwyczajne" )
a)17
b)18
c)19
d)20

Gdzie ja osobiscie jestem za b - 18.

Przy okazji, druga kwestia.. Jak sie poznac... Czesc osob jak sie orientuje bedzie z MKT, Szkoly Nama, moze ktos z RT.. Z tymi jakos sie poznamy.. Ale profilaktycznie.. Michal Maj moze miec np. problemy.. KrzysiuT, jestes wstanie okreslic gdzie bedziemy siedziec? Achh... Znow by sie przydaly bandameczki Budo.. ;) Mozemy ew. zostawic informacje gdzie siedzimy u barmana... :-? wariat
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
Ok, ok, jestem i odpowiadam.

Wiec jest tak: dzwonilem wczoraj rano do knajpy i probowalem zarezerwowac miejsca. Siem nie da :( Juz zajete byly, bo maja tylko trzy stoly na rezerwacje.
Wiec ja ostatecznie ustalam (ktos musi :wink: ). Tam Tam, godzina 18 (zgodnie z sugestia, ze pozniej moze byc kicha).
Spotkanie sie proponuje przed knajpa, jak juz pare osob sie zbierze, to wlazimy do srodka, a reszta nas szuka.
Mysle, ze ze znalezieniem sie nie bedzie problemu, w koncu jak wiadomo trenujacy zawsze sie z tlumu wyrozniaja :D
A jakby ktos rzeczywiscie mial klopoty, to niech po prostu szuka najbrzydszego osobnika na sali - to bedzie Szary rzecz jasna :D :lol:

K.

PS. A jakby ktos bardzo chcial kontakt i przewidywal, ze sie spozni, to poprosze maila na priva, posle numer telefonu i bedzie guet.

K.
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego

Wiec ja ostatecznie ustalam (ktos musi :wink: ). Tam Tam, godzina 18 (zgodnie z sugestia, ze pozniej moze byc kicha).
A jakby ktos rzeczywiscie mial klopoty, to niech po prostu szuka najbrzydszego osobnika na sali - to bedzie Szary rzecz jasna :D :lol:

K.


Popatrz w lustro... przestraszony I kto to mowi? :lol: :lol: :D
Wiec umawiamy sie dalej tak o 18:00 ja i KrzysT bedziemy na miejscu w Tam-Tam.. Najprawdopodobniej jeden z nas od razu wejdzie do srodka i zajmie miejsce/miejsca. Co do poszukiwania najbrzydszego osobnika, to spokojnie mozna poszukac od razu dwoch... :D

W razie czego osoby ktore chca sie pojawic, a moge sie spoznic/spoznia sie napewno/chca miec pewniak - kontakt / to niech wezma via net telefon kom do mnie lub KrzysiaT.
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
a tak wogole jak ktos moze np. dopiero na 19:30, to spox.. bedziemy.. :) Ale dobrze by by;o, jesli ktos bedzie pozniej, zeby jednak dal znac KrzysiowiT lub mnie.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Spotkanie przed zawodami 14-tego
Hejka :)

Jak ktos nie chce się rozglądać za brzydalami wariat , to około 18 powinienem dotrzeć do Tam Tama również ja wraz z kocham - można się więc również rozglądać za wyjątkowo dobrze prezentującą się parą (w towarzystwie brzydali, a jakże :D )

Co do znaku rozpoznawczego, to może ktoś weźmie halabardę? :wink:

Już się cieszę na to spotkanie :)

Pozdrawiam,

AdamD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024