Skocz do zawartości


CLA?THERMO FAT BURNER?a moze HCA?Błagam o radę i pomoc!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Ankaaaaa_*

Guest_Ankaaaaa_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

CLA?THERMO FAT BURNER?a moze HCA?Błagam o radę i pomoc!!!!!!
Hej!!
Wiem że sie powtarzam ale naprawde mi zalezy na tym, a nie otrzymalam jeszcze jakies rozsądnej odpowiedzi....Prosze o jakąś pomoc zazywal ktos CLA?albo THERMO FAT BURNER?a moze HCA?pomogło ktores z tych środków??czy warto tracić na to kase??wiem że dieta i ćwiczenia są bardzo ważne...codziennie ćwiczę brzuszki (rano i wieczorem) po 150-200 powtorzen oraz pracuje nad pośladkami (wymachy w tyl i przod itp) ALE POTRZEBUJE JAKIEGOŚ WSPOMAGACZA ktory szybciej mi pozwoli pozbyc się tluszczyku a nie mam zbytnio czasu na basen ani jakis fitnes czy silownie....Nie jem takze smazonego mięsa, ograniczam słodycze, nie słodze herbaty ani kawy...kiedys uzywalam KILOZYM ale nie pomoglo...podbno CLA albo inny suplement moze wspomuc kuracje odchudzającą...Proszę o jakąs radę...Może ktoś zna jakies ćwiczenia chodiz mi tu najbardziej o uda i biodra ale tak bym mogla poswiecic nie za duzo czasu, wiem ze to żalosne bo bez cwiczen ani rusz schudnąc ale ja potrzenuje schudnąc a czas mi nie pozwala na dluzsze ćwiczenia czy silownie....Może pas wyszczuplający na brzuch tezz jest wart zachodu??Prosze o pomoc!!!!

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: CLA?THERMO FAT BURNER?a moze HCA?Błagam o radę i pomoc!!!!!!
może sprubuj cherbatki odchudzające :D
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CLA?THERMO FAT BURNER?a moze HCA?Błagam o radę i pomoc!!!!!!
proponuje green tea oraz fat burnera.
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024