Skocz do zawartości


HMM czy robi dobrze??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_BB_*

Guest_BB_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

HMM czy robi dobrze??
Czesc


Mam 25 lat jakies 176 cm wzrostu i waze 68 kg. Moja sylwetka jest raczej szczupla, nie mam tedencji lapania zbednych kg. Po czesci jest to spowodowane szybkim metabolizmem ale tez typowa praca fizyczna (8 h ciaglego ruchu). Na silownie chodze od jakiegos miesiaca (3 razy w tygodniu) i idzie mi calkiem dobrze :) pozatym przed silownia troche pracowalem nad soba w domku jakies 2 miechy ( pompki drazek brzuszki itd.).

Ok teraz troche o moich celach, interesuje mnie przytyc tak do 75 kg moze do 80 kg. Zamirzam zrobic jeden cykl (42 dni):
Trec Nutrition Creapure 250g
Trec Nutrition L-glutamina T6 200 kapsułek
Trec Nutrition Whey Protein Cocncentrat 1500g ( zastanmaiwam sie czy mass XXL nie bylo by lepsze?)

Nastepne zamierzam cwiczyc na zezbe bez supli!!

Teraz moje pytanka
Czy uda sie to osiagnac ??
Jak trwale beda efekty ?? Czy waga mi niespadnie po 3 miesiacach chodz bede ciagle cwiczyl na silowni ??
Czy nie narazam sie na takie cos jak rozstepy ??
Czy poloczenie tych supli jest dobre?Jezeli nie to co zakupic??

Dzieki wielkie za wszelkie odpowiedzi!
Pozdrowienia

StArS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziądz
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: HMM czy robi dobrze??
1)Kreatyna po miesiacu cwiczen!!! za wczesnie <=ODPADA.
2)Poco Ci glutamina? <=ODPADA.
3)Kup z 6 kg xxl mass trecka a przytyjesz z 8 kg.<= Kup to
  • 0
*Trening*Czyni*Mistrza

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: HMM czy robi dobrze??
7kg w ciagu 2-3 miechow mozesz przytyc na samej diecie.
Uloz sobie diete - jak chcesz jakas to wpadnij do forum odzywianie tam Ci siem pomoze ;) DIETA TO PODSTAWA wiec zacznij od tego.

Nastepnie z supli jak chcesz to kup gainerka jak mowi stars (olimp mct- jest b. dobry %-), jak i mass xxl) nawet do 4000-6000g (ale pamietaj o diecie)
na kreatyne poczekaj jesio jakies 8-12miechow, mozesz tez zakupic za jakies 2 miechy tribulusa (na poczatku 60).

Bedzie dobrze :)
Trzymaj sie
Pozdrawiam ;)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_BB_*

Guest_BB_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: HMM czy robi dobrze??
DZieki za wszytkie 2 odpowiedzi :))
Duzo poczytalem o DIECIE i zgadzam sie ze to podstawa jednak sam nie mam tyle czasu i tak dalej. Po prostu zaczne wiecej uwazac co jem i kiedy to zjadam. Wprowadze kilka wysko bialkowych produktow i zmniejsze troszke weglowodany. Do tego chyba zakupie sobie ekstra jakies bialko serwatkowe albo Mass XXL.

Dzieki wielkie
NArazie

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: HMM czy robi dobrze??

zmniejsze troszke weglowodany

Jestes ektomorfikiem - ww to podstawa budowania masy. Nie ograniczaj ich (oczywiscie mowie o ww zlozonych nie o prostych - slodyczach)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_BB_*

Guest_BB_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: HMM czy robi dobrze??
OK
OK
Weglowodany zlozone powiadasz tylke ze jak sprawdzam w tabelach to wiekszosc tego co zjadam to wlasnie weglowodany zlozone ale brakuje mi bialka. Wiec zastanawiam sie czy nie kupic bialka serwatkowego.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMM czy robi dobrze??
a jak masz ulozoną diete
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: HMM czy robi dobrze??
no dieta podstawa...Pamietaj, ze efekty uzyskane na diecie i suplementacji sa stale

Czy nie narazam sie na takie cos jak rozstepy ??

rozstepy sa sprawa indywidualna jedni nie cwicza i maja drudzy koksuja i nie maja - zakup profilaktycznie jakas masc/krem
  • 0
[you]
pozdro :P

GośćGuest_BB_*

Guest_BB_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: HMM czy robi dobrze??
Dieta w pelnym znaczeniu tego slowa jest dla mnie za uciazliwa, poprostu bede jadl wiecej WW plus Mass XXL, Tak z grubsza bedzie wygladac moje jedzonko.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024