173 CM 55 kg co mam jeść ?? co jeszcze moge powiedziec ze duzo ćwicze mało na sztandze głownie na hanklach
Jarek :182cm , 80kg , co mam jeść HELP me
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Dieta. Zdrowe odżywianie. Przepis na odchudzający obiad |
Odchudzanie |
|
|
||
Odżywianie - Obalamy mity związane z białkami |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
||
Ciekawostki z naszej-klasy... |
Humor |
|
|
||
Trening indywidualny; odzywianie - prosze o porady |
Inne sporty |
|
|
||
Nasze posiłki, produkty/składniki diety oraz przepisy...Zobacz co jemy :) |
Dzienniki treningowe |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBookGuest_MaGnUm_* - Ponad rok temu
Guest_ThaRIO_* - Ponad rok temu
Guest_megagames87_* - Ponad rok temu
Guest__* - Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
Guest__* - Ponad rok temu