Skocz do zawartości


proszę o pomoc!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

proszę o pomoc!!!
mam 17 lat waże 65 kg wzrost 180cm
czy mogę jeść trec whey protein concentrate 80% 3x dzieninie po 30 g czy mi od tego pryszcze wyskoczą i zacznę łysieć??
proszę o pomoc!!!

buba1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa
  • Zainteresowania:pilka nozna, silka, duzo by wymieniac

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc!!!
po 1. nie zaczniesz lysiec i nie wyskocza ci pryszcze. po 2. mozesz ale ja radzilbym ci kupic gainera zeby troche mase podbudowac, ale jezeli juz kupiles bialko to mozesz je tak jesc jak napisales no i po 3. ostatnie ale najwazniejsze to ULOZ SOBIE DIETE bo bez niej wywalisz hajs w bloto co kolwiek kupisz (no chyba ze wit. C :D ) pzdr.
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc!!!
ja uwazam, ze w twoim przypadku 3x30g to zdecydowanie za duzo
najpierw dieta :)
  • 0
[you]
pozdro :P

StArS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziądz
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc!!!
A tak wogole bialko sluzy do uzupelniania diety a nie jak moze ty myslisz filarem bialko jest poto zeby uzupelniac braki bialka np na obiad miales placki ziemniaczane no raczej zamalo bialka bierzesz odrzywe robisz koktail ja biore stale 3 razy dziennie po 20 czy 25 g i bylem zadowolony z efektow cho jedno biedne wiaderko to troche zamalo ale efekty byly dobre.
  • 0
*Trening*Czyni*Mistrza

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc!!!
tak dieta to podstawa. Najpierw uloz sobie ja, potem solidny trening i mozesz uzupelnic braki (bo one zawsze wystepuja ;)) serwatka. Jednak w twoim przypadku jak mowi buba gainer bylby lepszy wiec jesli jeszcze nie masz tego wpc to lepiej zakup mass xxl tez treca (nawet taniej ci wyjdzie ;))

Co do pryszczy to zalezy od cery - mi np. i kilku kumplom po serwatce troszke wychodzilo na calym ciele ale raczej niewiele. Jezeli nie masz pryszczy to nie pojawia ci sie nagle od tego. Acha i te pryszcze to raczej pojedyncze np. na plecach, klacie, ramionach - ale uwazaj:

pryszcze przejda a tezyzna ktora na bialku na pewno bys zrobil (choc przy ektoformiku moze nie byloby to strasznie widoczne) pozostanie
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

StArS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziądz
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc!!!
Ja jestem z budowy taki laps 180-100kg po biallku wszystko sie bardziej uwidocznia kupie sobie bialeczko olimpa System protein 80proc 3750gr
A potem do wakacji chce zejsc tak do 95 bo wiem ze troche na biallku przytyje i bedzie git jak po 750g widzialem efekty :)
  • 0
*Trening*Czyni*Mistrza

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc!!!
dzięki za rady
:D pozdro

StArS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grudziądz
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o pomoc!!!
Niema za co, poto jestesmy i zapraszamy do odwiedzania forum.
  • 0
*Trening*Czyni*Mistrza



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024