Skocz do zawartości


Kreatyna- poczatki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Motyl_*

Guest_Motyl_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna- poczatki
Witam, mam 2 pytanka
1)Zastanawiam sie nad zakupem 1 z tych 3 produktow :
- Olimp CREAPURE CITRATE 250 kapsułek
-Olimp Creapure 250 kapsułek
-Trec Nutrition Creatine Micro. Caps 250
To bedzie moj drugi cykl , ostatnio mialem : Olimp Kreatyna(Creatine Monohydrate) 1000, zalezy mi na jak nak najszybszem przyroscie miesni, mam 187 cm wzrostu i waze 83kg, cwicze glownie w domu (studia=brak czasu i pieniedzy ;-)) i prosze o pomoc w wybraniu jednego z tych produktow?
2)Przez ile cykli powinno sie stosowac kreatyne?
Z gory dzieki

Koksiarz1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:Sport, komputery, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- poczatki
Dlaczego aurat Kreatyna w Tabletkach??? Jęśli zalerzy Ci na szybkim nabraniu masy to lepiej kup w proszku(polecam Treca) :) Kreatyne bierze Sie około 25 dni :)
  • 0
Dla świata możesz być nikim, dla kogoś całym światem...
Nawet gdyby mnie atakowało miliony ludzi to ja nadal będę trwał przy swoim i udeżał z podwójną siłą

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- poczatki
Koksiarz co ty gadasz????
po 1 - cykl na kreatynce powinien trwac 4-6tyg (co daje 28-42 dni)
po 2 - chodzi mu wyraznie o kreatyne w kapsulkach a nie w tabletkach (to bardzo duza roznica)
ale co fakt to fakt najlepiej kupic krete w proszku (przede wszystkim jest to najbardziej ekonomiczne rozwiazanie)

motyl - jak cwiczysz w domu to nie pakuj sie w kreatyne bo ona bez dobrej diety, odpowiedniej ilosci wody i treningu ch*** ci da. A cwiczac w domu twoj trening na pewno pozostawia wiele do zyczenia. Miesni nie wyrabia sie "ot tak" na to trzeba czasu, wysilku (no i czasem kaski ;)). Wedlug mnie zanim nie pojdziesz na silownie nie ma o czym gadac - kreatyna NIE
Teraz jak nie masz czasu na silownie to polecam robic pompki na kostkach - fajna sprawa ;) - przygotuje to twoje miesnie (wlasciwie to kilka z nich;) - przede wszystkim tricepsy, klate, barki i plecy - tylko trzeba to umiejetnie robic: ukladanie dloni prostopadle, rownolegle do tulowia, szeroko/blisko siebie) do prawdziwego wysilku na silowni, doda ci sily (masy miesniowej raczej nie, moze niewiele), no i zaprawisz sobie kostki w boju :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_Motyl_*

Guest_Motyl_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- poczatki
Dziekuje za rady, Rzeczywiscie pomki na kostkach sa dobre jak trenowalem sporty walki to swietnie wzmacnialy takze nadgarstki.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- poczatki
zapisz sie najpierw na silownie, ulooz diete, potem sie pomysli
  • 0
Pozdrawiam Strong

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- poczatki
dokladnie dobry trening [czyli z dobrym sprzetem na silowni] + dobra dieta to podstawa sukcesu :)
  • 0
[you]
pozdro :P

GośćGuest_Motyl_*

Guest_Motyl_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- poczatki
Jesli chodzi o silownie to pisalem o powody dlaczego nie chodze (w wakcje chodzilem) , czyli brak czasu (ciezkie studia i duzo projektow do oddania) w domu staram sie jak najbardziej urozmaicic trening, i cwiczyc jak najwiecej, przynajmniej 3x w tyg, po 2 godzinki glownie pompki roznego rodzaju , cwiczenia ze sztangielkami i spiecia miesni, oraz duzo na brzuch, jak na razie to widac jakies efekty, a jak uporam sie ze wszystkim na uczelni to sie zapisze na silownie, wiec prosze o pomoc w wyborze kreatyny????

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna- poczatki
kreatyna nie jest potrzebna dieta wystarczy i ewentualnie bulk
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024