Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy zmniejszyć intensywność treningów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

6harry6
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy zmniejszyć intensywność treningów?

Witam. Mam 34 lata 188 cm wzrostu i od kilku ładnych lat próbuje walczyć z moim brzuszkiem. Zawsze byłem raczej szczupły ale z wiekiem zaczął pojawiać mi się coraz większy brzuch. Z końcem zeszłego roku moja waga dobiła do 101,5 kg i miałem problem żeby się schylić do zawiązania buta. Pomyślałem stop i postanowieniem noworocznym zacząłem poważną walkę z moim brzuchem. Od 1 stycznia rzuciłem palenie (po 12 latach) zmieniłem sposób odżywiania się (o czym napiszę później) no i ćwiczenia. 6 dni w tygodniu robię to:

Oraz codziennie 1 godzina na rowerze stacjonarnym. W niedziele odpoczynek. Po 3 może 4 miesiącach osiągnąłem wage 91 kg i tu się zatrzymało. Poszperałem więc deczko po necie i odkryłem ćwiczenia interwałowe. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak że te hantle i abs dalej są 6 dni w tygodniu natomiast rower przeplatam z interwałami (40 min) jeden dzień to drugi to, i w niedziele pauza. Dzisiaj moja waga to 82 kg. I tu jest problem (którego ja nie widzę) natomiast wszyscy dookoła począwszy od żony przez znajomych i rodzinę, mówią fakt – schudłeś ale wyglądasz jak po jakiejś ciężkiej chorobie – oczy podkrążone, zapadnięte policzki, blada cera… Najlepsze jest to że ja się czuje super dobrze, i aż czekam na kolejny dzień żeby się móc znów porządnie wypocić.

Odnośnie odżywiania. Kiedyś było jedzone co i kiedy popadnie plus zawsze minimum jedno piwo dziennie. Teraz moje śniadanie to jeden dzień pieczywo maca, następny razowe w postaci kanapek z wędliną serem jakieś warzywo. Na obiad jem wszystko co żonka ugotuje (a ma do tego dar ) i kolacja koło 18 owoc ewentualnie warzywo. Na piwo pozwalam sobie w niedziele gdy mam pauze od ćwiczeń ( choć w tygodniu nie stronie od szklaneczki rudej ze Szkocji).

Na koniec moje pytanie.Chętnie nabrał bym trochę masy tylko jak to zrobić żeby znów nie przytyć?

Może jakieś odrzywki?

Wizyta u dietetyka?

Czy mam zmniejszyć intensywność ćwiczeń?

 Z góry dziękuje za wszelkie opinie. Pozdrawiam Mateusz.


  • 0

picek200
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 1
35
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia, dietetyka, sztuki walki
  • Staż [miesiące]:3 lata
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :42.5
  • Pas [cm]:75cm
  • Przysiad [kg]:ATG 120 5x5 pauza
  • Wyciskanie [kg]:140max
  • Martwy ciąg [kg]:170kg 5x5
  • Waga [kg]:85.4

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zmniejszyć intensywność treningów?

dieta na redukcje z podwieszonych + zapisz się na siłownie i trening obwodowy rób masz w podwieszonych , do tego 3x w tygodniu aeroby (bieg 20-30min), abs 8min 3-4x w tygodniu, i odpusc to 8 min arms, bo to nic nie daje :)


  • 0

Fuck regeneration & overtraining :D




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024