Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening od czego zacząć??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

tmfe
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

trening od czego zacząć??

Witam.

Zaczalem chodzic na silownie i nie za bardzo wiem co z czym sie je. Mam 26 lat , waze 91 kg , wzrostu mam kolo 1.90 . nie jestem osoba zalana ,jestem ubity , barczysty no moze mam malenka oponke ;) . Nie wiem czy powinienem trenowac na rzezbe czy na mase ? chce sie ladnie wyrzezbic . tak sobie rozpisalem swoj trening .

  • 1) Rozkład na 3 dni
    Klatka + biceps + przedramię
    Plecy + triceps + brzuch
    Nogi + łydki +barki + kaptur
    (możliwa zamiana bicepsa z tricepsem)

 

3,4 serie po 8,12powtorzen

Jezeli chodzi o diete ,nie zasmiecam organizmu od nie dawna , tzn jem platki owsiane na wodzie , kasza gryczana , kurczak , pije wode tylko z sokiem z cytryny , sok wyciskany jest  , bialy twarog , ser zolty, chleb zytni badz razowy , bede dokladal tluszcze zdrowe to jest oliwa , albo orzechy , migdaly , no i wiadomo warzywa . profesjonalnej diety sobie nie zrobie bo nie dam rady ulozyc jej . nie glodze sie i jem pare posilkow dziennie .

Czy jak bede trenowal na mase z moja waga , to nie musze zbytnio martwic sie dieta gdyz mam z czego ta mase formowac ? Chce wyrzezbic to moja wage jaka mam , tylko nie chcialbym stracic na wadze . Ktos ma jakies sugestie albo jakies ciekawe linki gdzie moglbym sie douczyc . Jestem po operacji kregoslupa , dysk mi niefortunnie wypadl i musieli mi go wyciagac . dlatego z nogami i plecami nie przesadzam bo nie chce zrobic z siebie kaleki , bieganie rowerek itd w ten sposob dbam o uda i lydki , no i te cwiczenia ktore najmocniej obciazaja ledzwia robie z damskimi ciezarami .


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening od czego zacząć??

nie zrobisz rzeźby bez straty wagi


  • 0

TKWM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024