Skocz do zawartości


Zdjęcie

THERMADEX jak brać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

n@zgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-piłka nożna
    -Metallica
    -Siłownia
  • Staż [miesiące]:3 lata i rośnie
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

THERMADEX jak brać?

Mam pytanie odnosnie jak brać ten spalacz.Napisane jest kapsułka przed sniadaniem i przed treningiem.Dodano żeby zachować odpowiedni okres czasu między porcjami.Narazie biore po 1 kapsułce przed treningiem zaczołem wczoraj.Brać tak jak pisze czy np. 2 kapsułki przed treningiem? I niewiem za bardzo jak brać gdy ćwicze do południa trening o 9 rano a wstaje o 7.Bezsensu przed śniadaniem i potem przed treningiem odstep będzie 2 godziny tylko.Jakieś sugestie ? Może ktoś brał ten spalacz i ma doświadczenia jakieś.Trening aerobowy 5 razy w tygodniu po 45 minut do tego 3 razy w tygodniu siłowy przed aerobami.Dieta w miarę ogarnięta bilans na utrzymanie wagi.Wiek 40 lat zadnych przeciwskazań,staż długi, regularnie od 3 lat.


  • 0

Ronin_999
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kobiety,judo,siłka,podróże,samochody
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :48,5
  • Klatka piersiowa [cm]:129,5
  • Pas [cm]:93
  • Udo [cm]:66
  • Przysiad [kg]:190
  • Wyciskanie [kg]:165
  • Martwy ciąg [kg]:za mało
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: THERMADEX jak brać?

Jest taka zasada ,że spalacz jaki by nie był działa najlepiej jak jesteś dobrze wypoczęty.

 

Osobiście preferuję 1 kapsułkę przed śniadaniem razem z bcaa( 1 gram na 10 kg ),i jeżeli trening robisz rano 8-12 to moim zdaniem na początkowe 1-2 tygodnia wystarczy.

 

Pamiętaj także ,że spalacze mają dużą zawartość substancji pobudzających i jak weźmiesz za późno to porostu słabo się wyśpisz.

 

A jak słabo się wyśpisz to i słabo twój organizm spali zapasy tłuszczowe bo tak naprawdę to właśnie podczas regeneracji tracimy ich najwięcej.

 

pozdro.


Użytkownik Ronin_999 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: THERMADEX jak brać?

Najważniejsza porcja jest przed treningiem. Jeżeli wykonujesz go przed południem a nie wstajesz bardzo wcześnie to tylko tą porcję spożywaj. Jeżeli miałbyś w taki dzień inną aktywność fizyczną po południu przy odpowiednim odstępie czasu to możesz sobie przed nią spożyć kolejną porcję. Jeżeli Twój organizm toleruje więcej substancji pobudzających to możesz sobie brać porcję po przebudzeniu oraz porcję przed treningiem przed południem, tak samo możesz zwiększyć porcję na 2 kapsułki o ile organizm Twój organizm będzie je tolerować. 



n@zgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-piłka nożna
    -Metallica
    -Siłownia
  • Staż [miesiące]:3 lata i rośnie
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: THERMADEX jak brać?

Dzięki że ktoś wogóle coś napisał.Po ponad 2 tygodnia testów na sobie.Biorę tylko 1 kapsułkę przed treningiem.W piątek spróbuje wziąść dwie kapsułki.Jak narazie jestem zadowolony z działania.Co tydzień znika 1 cm w tali i pasie.Zobaczymy co dalej bedzie.Myślę że po zjedzeniu calego opakowania będę mógł co nieco napisać .Może moje sugestie komuś się przydadzą.


  • 0

nowicjusz1111
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: THERMADEX jak brać?
Też biorę ten spalacz. Od dwóch tygodni. Pierwszy tydzień był szokiem - niesamowite pobudzenie, potliwosc i chęć do ćwiczeń. Teraz miałem brać już po dwie Ale x racji tego że pracuje na 3 zmiany i teraz mam 2 i ćwiczę rano nadal biorę jedną. I powiem Ci że mi mało. Tzn niby czuję że działa ale nie tak intensywnie jak wcześniej. Zastanawiam się czy po nockach, kiedy wstaje ok. 13 a ćwiczę ok. 17 brać jedną po przebudzeniu a druga przed treningiem... Sam nie wiem. Grammatik gdzieś pisał o jakimś spalaczu po którym czuł palenie e brzuchu. Ha tego nie mam. Dodam że dieta jest w 100% a thermadex w wersji USA. Waga spadła bardzo szybko w pierwszym tygodniu ale to oczywiście woda. Teraz idzie wolniej ale jest ok. Zastanawiam się jeszcze czy nie robić treningu obwodowego...powodzenia:)
  • 0

n@zgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-piłka nożna
    -Metallica
    -Siłownia
  • Staż [miesiące]:3 lata i rośnie
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: THERMADEX jak brać?

Jutro wezmę 2 kapsułki przed treningiem to  napisze co i jak.Jak brałem tak jak pisało czyli rano przed śniadaniem i popołudniu przed treningiem to według mnie sensu niemialo żadnego branie czegoś jak żadnego wysiłku potem niewykonuje się.


  • 0

n@zgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-piłka nożna
    -Metallica
    -Siłownia
  • Staż [miesiące]:3 lata i rośnie
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: THERMADEX jak brać?

Wziolem dziś 2 kapsułki przed treningiem i ok było.W czasie aerobów większa suchość w ustach niż po jednej kapsułce.Zobacze wieczorem jak ze spaniem bedzie.


  • 0

nowicjusz1111
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: THERMADEX jak brać?
No to od poniedziałku też dwie zarzuce. Jakby cos się działo to pisz. Pozdrawiam
  • 0

n@zgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
8
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-piłka nożna
    -Metallica
    -Siłownia
  • Staż [miesiące]:3 lata i rośnie
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:85
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: THERMADEX jak brać?

I mogę jeszcze dodać ze problemy z zaśnięciem były.Kapsułki brałem około 15.30.Wiadomo że każdy organizm jest inny zobaczysz co u ciebie będzie.Może to wiek ja już mam czterydychy haha.Starosć nie radość.Pozdrawiam.


  • 0

nowicjusz1111
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: THERMADEX jak brać?
Ja mam trzydzieści więc też do najmłodszych nie należę:) teraz mam nocki więc jak biorąc około 16 dwie nie będzie chciało mi się spać to nawet lepiej
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024