Skocz do zawartości


Zdjęcie

Thermo Bomb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

empirel
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Thermo Bomb

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś opinie na temat 

- NUTRACLIPSE Thermo Bombs 

Bo szczerze mówiąc nie widzę nawet na zagranicznych forach ani jednej opinii a zamówiłem z ##### właśnie sztukę , zobaczyć co to potrafi.

Przedemną z 2-3 kg tłuszczu do zrzucenia żeby było Totaly shreeded wiec mam nadzieje że da rade ps. Nie bawiłem się jeszcze w mocne spalacze. ale zjadłem z 2 porcje thermadexa od kolegi i mnie mocno nie klepał wiec stwierdziłem że będzie ok. 


  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Bomb

Na Nutraplanet (US) ma 5/5 gwiazdek. Na Anabolic Minds zbiera także dobre opinie: "This is the best fat burner I'd ever take. Great thermogenic actions and mental focus. Also strongly increases the level of energy.By the way effectively inhibits appetite, I recommend!"



empirel
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Bomb

Właśnie odebrałem paczuszke z tym cacuszkiem.

 

Dzisiaj zdam pierwszą relację z 1 caps przed treningiem i postaram się też opisać jak jestem zadowolony podczas i na koniec przyjmowania tego "świństwa" cudu suplementacji :D


Użytkownik MaC406 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Zuvan88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Bomb

czekam na opinie tego produktu


  • 0

empirel
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Bomb

A wiec tak dzisiaj jestem po pierwszym dniu spożywania Thermo Bombs , jedną tabletkę wziąłem 30 min przed treningiem.

Ogólnie tabletki w ogóle nie poczułem na początku , wydawało mi się że może jednak to słabizna jest , ale sporo zjadłem (2godz) przed treningiem i może dlatego.

Po kolejnych 20 minutach poczułem zwiększoną potliwość , na areobach osiągnęła już ona wysoki poziom( lało się ze mnie) , wystarczyło że chwile spowolnie i czułem zimno czyli termogeneza na plus.

Jeżeli chodzi o energię to była nawet po martwych+bic+przedramie i areobach(45min) ręce drżały oczywiście nadal czuć było chłód na skórze utrzymywało się to jeszcze przez 2 godziny po treningu po czym poczułem się normalnie zmęczony. Sen był ok nawet się wyspałem.

 

Ciężko mi określić ten specyfik na tle innych ale spodziewałem się że będzie rzucać mną o ściane a tymczasem jest całkiem normalnie , zobaczymy jak będzie na 2 tabsach :)


  • 0

Zuvan88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Bomb
U mnie po 2 tabsach jedną przed śniadaniem druga 30 minut przed treningiem. Na początku nic nie poczułem ale jak zacząłem areoby potliwosc osiągnęła szczytu lało się ze mnie przy 66kg, przy zwolnieniu czułem zimno przez następne 2 godziny. Polecam suplement
  • 0

Zuvan88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Bomb
U mnie po 2 tabsach jedną przed śniadaniem druga 30 minut przed treningiem. Na początku nic nie poczułem ale jak zacząłem areoby potliwosc osiągnęła szczytu lało się ze mnie przy 66kg, przy zwolnieniu czułem zimno przez następne 2 godziny. Polecam suplement
  • 0

Zuvan88
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Bomb
Jeśli chodzi o siłę to po 45 minutach areobach miałem siłę zrobić street workout
  • 0

arch10
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Bomb

Jeśli już mowa o NUTRACLIPSE Thermo Bombs to czy ktoś z forumowiczów brał GAT JETFUEL? Zastanawiam się który środek jest lepszy? Od razu chciałem uciec od pytań czy dieta jest- bo jest, czy staż treningowy jest bo tez jakiś tam jest. Po prostu zastanawiam się czy można te środki ze sobą porównać? 


  • 0

Ronin_999
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kobiety,judo,siłka,podróże,samochody
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :48,5
  • Klatka piersiowa [cm]:129,5
  • Pas [cm]:93
  • Udo [cm]:66
  • Przysiad [kg]:190
  • Wyciskanie [kg]:165
  • Martwy ciąg [kg]:za mało
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Bomb

Thermo bombs jest moim zdaniem bez porównania lepszy.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024