Skocz do zawartości


Zdjęcie

Scitec Creabomb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak oceniasz produkt? (7 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz produkt?

  1. Bardzo dobry (7 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Dobry (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Średni (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Słaby (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. Bardzo słaby (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Ocena działania

  1. Masa (1 głosów [14.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 14.29%

  2. Siła (6 głosów [85.71%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 85.71%

  3. Wytrzymałość (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Redukcja tkanki tłuszczowej (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

MaTricks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:40
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:86kg

Napisano Ponad rok temu

Scitec Creabomb

1284819733_Scitec_Crea_Bomb__w150_h150.j

Opis produktu




CreaBomb - to zaawansowany matrix kreatynowy, który zawiera nowoczesne formy kreatyny takie jak jabłczan kreatyny, czy bardzo chwalony orotan, aż po najnowsze osiągnięcie w dziedzinie kreatyn - glukonian kreatyny.

Mieszanka najskuteczniejszych form kreatyny
Spektakularny wzrost siły i masy mięśniowej
Działa anabolicznie i antykatabolicznie
Brak zbędnych wypełniaczy

Nalezy pamiętać, iż siła drzemie w różnorodności i pracy zespołowej. Dlatego nie marnuj czasu zastanawiając się, która kreatyna jest najlepsza - weź je wszystkie. Przeprowadź dywanowy nalot na swoje komórki mięśniowe każdym rodzajem kreatyny zawartej w Crea Bomb. Nasza zaawansowana formuła dostarcza związki kreatyny o podwójnym działaniu gdzie kreatyna jest chemicznie związana z innymi substancjami, które zapewniają dodatkową funkcjonalność - swoisty efekt ergogeniczny (zwiększanie efektywności treningu), a nie tylko zwiększone wykorzystanie kreatyny.

Scitec Crea Bomb zawiera między innymi glukonanian kreatyny jest najnowszym rodzajem kreatyny, który prawdopodobnie stanie się jej najskuteczniejszą formą, jaka kiedykolwiek pojawiła się na rynku. Jest to połączenie jonu soli kreatyny z jonem glukozy. W wyniku takiego połączenia, otrzymaliśmy coś, co zostaje absorbowane do ustroju podobnie jak glukoza (z łatwością i niemalże całkowicie), dobrze rozpuszcza się w wodzie, świetnie smakuje i co ważniejsze, jest najwyraźniej najskuteczniejszą formą kreatyny. Skuteczność wynika z "dwu stopniowego" systemu dostarczania kreatyny do mięśni, który gwarantuje optymalne tempo i stopień wchłaniania.

Orotan kreatyny zawarty w CreaBomb to połączenie cząsteczki kreatyny z cząsteczką kwasu orotowego. Oprócz zwiększonego wchłaniania samej kreatyny, korzystamy też z działania kwasu orotowego - zwiększonego stężenia karnozyny w mięśniach, podniesionego poziomu urydyny (przyczynia się do większej syntezy kreatyny i fosfokreatyny), wsparcia syntezy RNA (szybsze tempo hipertrofii), większego poboru glukozy oraz podniesienia tempa syntezy rybozy.

Każdy już zna niesamowity efekt zawartych w Crea Bomb kreatyn wpływających na wzrost komórek, regenerację ATP, wzrost siły i mięśni. Dziś niczym z nieba kwas orotowy wkracza do świata suplementów aby dalej wzmacniać rezultaty zapewnione przez kreatynę. Kwas orotowy będacy składnikiem Scitec Nutrition Crea Bomb zwiększa i podtrzymuje zasoby ATP w komórkach mięśniowych, zwiększa absorpcję glukozy (większy zapas glikogenu), a także zwiększa powstawanie rybozy i karnozyny. Zwiększenie ilości karnozyny powoduje silny efekt buforowania, tak więc kwasowość będzie miała wpływ na pracę mięśni mniejszy niż zazwyczaj.

Jabłczan kreatyny zawarty w Crea Bomb wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Połączenie cząsteczek kreatyny z cząsteczką jabłczanu zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny czyniąc ją dużo bardziej stabilną w kwaśnym środowisku soku żołądkowego oraz wewnątrz pracujących komórek mięśniowych. Efektem stosowania Crea Bomb jest dużo lepsze wykorzystanie kreatyny przez komórki mięśniowe oraz zahamowanie rozpadu kreatyny do nieaktywnej kreatyniny. Ponadto jabłczan kreatyny dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu może być znacznie szybciej wchłonięty do krwiobiegu i dużo efektywniej transportowany do komórek mięśniowych. Ponadto molekuła kwasu jabłkowego stymuluje w komórkach produkcję energii, dzięki czemu współdziała z kreatyną w generowaniu skurczów włókien mięśniowych.

Dzięki przemyślanemu składowi uwzględniającemu unikalne formy kreatyny, dodatkowi tauryny jako optymalizera transportu składników aktywnych, Crea Bomb staje na czele suplementów kreatynowych.


Skład: 1 porcja (5,5g) zawiera: multi-wektorowy matrix kreatyn Crea-Bomb 5000 mg (jabłczan di i tri kreatyny, mikronizowana kreatyna, etyl ester kreatyny, orotan kreatyny, glukonian kreatyny), 200mg tauryny, naturalne substancja aromatyczne i słodzące: sukraloza, acesulfam-K, czerwony barwnik.


Wielkość porcji: 5,5g
Ilość porcji w opakowaniu: 120

Dawkowanie i sposób użycia: stosować dwie porcje dziennie, rano na czczo oraz przed treningiem lub w ciągu dnia.

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...b-660g-2,p.html


  • 0

MaTricks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 778 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:40
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:86kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb
Dla mnie produkt bomba !! :P siła skoczyła na nim niesamowicie :) napewno do niego jeszcze powrócę w przyszłości :) 
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb
Dla mnie bardzo fajny produkt w super cenie .
Puszeczka starcza na długi cykl kreatynowy .
Śmiało polecam,pytanie tylko ile tam jest mono a ile innych form krety :D

Bucy15
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 1352 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Łuków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb
1 i poki co najlepszy mój stack ;P

Wyniki siłowe rewelka, poszło 4kg raczej czystego przez ok 6 tyg. Dla mnie to super ;)

Na pewno do niego wróce bo warto.

Siła, wytrzymałość, masa, to jest to. Wart swojej ceny.

Na każdym treningu przekraczam granice moich możliwości.

Jeśli pomogłem daj +

Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.

Nie pisać na PW/Priv.


tomek18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Gym
  • Staż [miesiące]:od marca 2012
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :38
  • Klatka piersiowa [cm]:98
  • Udo [cm]:57 ?
  • Przysiad [kg]:90 x 3
  • Wyciskanie [kg]:94
  • Martwy ciąg [kg]:146
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb
bardzo dobry stack. masa i siła podskoczyła. 1 cm w łapie poszedł z 5 tygodni;]



polecam
  • 0

Nigdy nie mów nigdy !

Marynarz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 3
83
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:170
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Waga [kg]:78

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb
W tym roku stosowałem dwukrotnie tzn. Lipiec/Sierpień dawki 8g/8g t 8g/8g nt. Październik/Listopad 10g/10g t 10/10g nt, w obu przypadkach waga podobna +/- 75kg. Pierwszy cykl w trakcie cyklu redukcyjnego z treningiem opartym na zwiększonej liczbie serii/powtórzeń i regresie ciężaru. Tamten cykl nie wyszedł mi do końca tak jakbym tego oczekiwał. Nie zawsze dieta taka jak trzeba, opuszczane treningi, brak czasu na regenerację itp. itd. Drugi cykl, który obecnie kończę to już jednak spory skok siły w końcowej fazie. Dosyć długo stack się rozkręcał (w moim przypadku ponad trzy tygodnie) ale gdy już się rozkręcił to dał naprawdę zadowalające efekty. Przy odpowiedniej diecie i regeneracji myślę że w bardzo fajny sposób można tą kreatynkę wykorzystać. Nie polecam jej jednak na pierwsze cykle, ze względu na cenę i chyba to, że w bardzo łatwy sposób można zmarnować cały jej potencjał. Z mojego doświadczenia stwierdzam, że Creabomb musi być stosowany w dawkach większych niż 10g ed, a najlepiej w granicach ok 20g ed nawet w dni nietreningowe.

Smak - Niezły, w oby przypadkach miałem Passion Fruit, najbardziej moim zdaniem wyczuwalny pomarańcz. Smak nie męczy nawet przy dłuższym stosowaniu i ładnie wchodzi z rana. 5/5

Rozpuszczalność/Rozdrobnienie - Bardzo dobra, kilka ruchów łyżeczką i praktycznie napój gotowy. Ja zawsze mieszałem w wodzie ze względu na naprawde przyzwoity smak. Zero grudek, jak na kreatynę rewelacja. 5/5

Działanie - Fajny skok siły. Jedna z lepszych kreatyn jakie stosowałem do tej pory. Fajnie się wchłania - nigdy nie miałem żadnych problemów żołądkowych. 4/5

Z czystym sumieniem polecam ten stack, jednak nie nadaje się raczej na początkowe cykle na krecie. Wymaga zaangażowania i cierpliwości.
  • 0
Dołączona grafika

koksu123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3648 postów
  • Pomógł: 0
125
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SW, siłownia, motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:Ciągle rośnie :)
  • Wzrost [cm]:172
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb
Najlepsza mix kreatyn jaki brałem w życiu!!

Cena/jakoś wychodzi bardzo dobrze i starcza na długi cykl. Siła na wielki + po cyklu, a także waga i obwody. Byłem bardzo zadowolony z tego suplementu i zapewne do niego jeszcze wrócę!

Z czystym sumieniem mogę polecić tą kreatynkę! :)
  • 0
Uwierz w swoje możliwości i osiągnij swój cel ! ;)

Oliver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:81
  • Udo [cm]:61
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb

Brał ktoś na redukcji?  Jak się ma do podlewania mięcha wodą? 


  • 0
Pomogłem? Jeśli tak daj plusa :)

clsna14
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb

Creabomb podziałał na mnie chyba jak nic przedtem, naprawdę daje radę. Siła znacząco na plus i rewelacyjne treningi, ładnie pompuje ;)  Cenowo również stoi dobrze, ekonomiczny produkt


  • 0

Whitelionn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 3
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb

Na mnie też działa bombowo:) siła i masa w górę. Próbowałem 2 smaki i oba są bardzo dobre. Rozpuszczalność to nie wiem bo ja biorę miarkę bezpośrednio do buzi i popijam wodą;) faktycznie dużo porcji i za tą cenę nie miałem lepszego stacka, działa i to mi odpowiada!


  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb
Piękny pimp na prawdę piękny

nol9.jpg

www.massagepeter.se


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb

Pimperów tutaj nie potrzebujemy....


Mateusz Pawlak ;)


BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Scitec Creabomb

Dobry smak, ciekawy matrix, dla mnie odskocznia od zwykłego mono. Cenowo również ok. Opinie znajomych też pozytywne.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024