Skocz do zawartości


Zdjęcie

złożyc bombe, domowej roboty


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

złożyc bombe, domowej roboty
j/w.

Jak złozyc bombe domowej roboty?
Ja jestem w tym teamcie zielony, a chetnie bym sie dowiedział. Ma ktoś jakies info. linki do odpiwednich stronek? Słysząłem, ze to nie takie trudne... .

Prosze o powazne potraktowanie tego tematu.

Pozdr. i z góry dzieki.
  • 0

budo_grey fox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złożyc bombe, domowej roboty
A co chcesz wysadzić? Wiesz że jak coś wybuchnie to będziesz pierwszym podejrzanym... :-)
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złożyc bombe, domowej roboty

A co chcesz wysadzić? Wiesz że jak coś wybuchnie to będziesz pierwszym podejrzanym... :-)


:rofl:

Ja? Nie. Rosyjska mafia! :)

Wiem, ze w Chiach mozna kupic mine przeciwpiechotną za 20 zł (5 dolców) a np. kałacha w pakistanie za 25 $.

Wiec wie ktoś jak mozna zrobic bombe i ile to kosztuje? Wszytsko na temat... .
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: złożyc bombe, domowej roboty
wos, powiem wprost - jak ktoś tu poda przepis na bombę, minę itp. to post zostanie natychmiast skasowany. Dla czego? Bo to nie to forum... tu rozmawiamy o broni stosowanej w SZTUKACH WALK. Nawet w opisie forum stoi jak byk:

"Forum poświęcone własnoręcznemu wykonywaniu broni. Noże, miecze, tradycyjna broń MA itp." .

Bomby niestety tradycyjną bronią MA co do zasady nie są, miny też. I to nie chodzi nawet o samą legalność czy nie, bo jeśli ktoś trenuje z nunchaku to przeciez nic nie stoi na przeszkodzie aby miał pozwolenie, nosł je legalnie i gadał sobie tu z innymi jak je wykonać. Ale jeśli nawet ktoś jest zawodowym saperem i trzyma sobie w koszarach legalnie minę pod pryczą, to raczej powinien poszukać forum n/t militariów. Już nie mówiąc o tym, iż temat "jak zrobić bombę" w dzisiejszych czasach nie jest zbyt poprawny politycznie, a my jesteśmy spokojną gromadką :)
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złożyc bombe, domowej roboty

wos, powiem wprost - jak ktoś tu poda przepis na bombę, minę itp. to post zostanie natychmiast skasowany. Dla czego? Bo to nie to forum... tu rozmawiamy o broni stosowanej w SZTUKACH WALK. Nawet w opisie forum stoi jak byk:

"Forum poświęcone własnoręcznemu wykonywaniu broni. Noże, miecze, tradycyjna broń MA itp." .

Bomby niestety tradycyjną bronią MA co do zasady nie są, miny też. I to nie chodzi nawet o samą legalność czy nie, bo jeśli ktoś trenuje z nunchaku to przeciez nic nie stoi na przeszkodzie aby miał pozwolenie, nosł je legalnie i gadał sobie tu z innymi jak je wykonać. Ale jeśli nawet ktoś jest zawodowym saperem i trzyma sobie w koszarach legalnie minę pod pryczą, to raczej powinien poszukać forum n/t militariów. Już nie mówiąc o tym, iż temat "jak zrobić bombę" w dzisiejszych czasach nie jest zbyt poprawny politycznie, a my jesteśmy spokojną gromadką :)

Słuchaj, wiem o co Ci chodzi. Ale uwierz mi, mi nie chodzi o samo zrobienie bomby, tylko o prostote takiego "wynalazku" słyszałem, ze to zrobic moze kazdy. Chce sie przekonac jak i co,a nie wprowadzać "tego" w czyn. Wiem, ze to jest troche nie w tym pokoju co trza, ale tu takiego pokoju nie ma :) , wiec jeśli mozesz to odpusc i nie kasuj postu, który bedzie wyjaśniac jak "to" zrobic. Tobie też to sie moze kiedys przydać.

Zgoda?
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: złożyc bombe, domowej roboty
sorry, topic is over :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024