Skocz do zawartości


Zdjęcie

alphime z czym połaczyć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

gumis2315
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

alphime z czym połaczyć

witam 

mam pytanie z czym najlepiej połaczyc pes alphine dla spotegowania efektu spalania tkanki tłuszczowej


  • 0

Aress
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:5 lat z przerwami
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :40
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: alphime z czym połaczyć

Widać sezon :D 

Z odpowiednią miska i treningiem . 


  • 0

25.png


Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: alphime z czym połaczyć

Alphamine często łączone jest z yohimbiną, oczywiście może być łączone jeszcze z produktami typu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Oczywiście połączyć można z większością spalaczy lipotropów, a więc dochodzą jeszcze: Cutting Edge, DCP, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], mimikery insuliny typu Slin Sane, Glycobol, czy diuretyki typu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .

 

Wybór jest duży, wybór odpowiedniego jest zależny od ćwiczeń, diety, poziomu tkanki tłuszczowej. Opisz proszę coś więcej na te tematy, to na pewno wybór uda sie zawęzić do 2-3 produktów.

 

Aress pomyliłeś dział, kolega pytał o suplementy nie o diete i ćwiczenia ;)



gumis2315
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: alphime z czym połaczyć

 witam

fajnie ze masz chęc mi pomóc moj wzrost 170 i ok 80 kg wagi bede na diecie z ujemnym bilansem kalorycznym. w tygodniu trzy treningi siłowe i cztery jednostki aerobowe. oceniam swój poziom tkanki tłuszczowej ok 8-12%.  dodam ze  ostatnio brałem osobno alphine a nastepnie alpha t2 z pes. rezultaty były zadawalajace teraz pomyslałem aby połaczyc dwa suplementy. moze to byc para z alphine ale nie koniecznie jak masz jakis inny pomysł to chetnie skorzystam


  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: alphime z czym połaczyć

Gumis2315, Alphamine może być, jest to bardzo fajny produkt z którego większość osób jest zadowolonych (efekty i działanie). Oczywiście są inne produkty o mocniejszym działaniu, ale jeżeli byłeś zadowolony z efektów tego produktu to ja bym nie zmieniał go póki co i wybierał połączenie czegoś wraz z nim.

 

Jeżeli miałbym łączyć Alphamine z innymi produktami to wybierałbym pomiędzy Yohimbiną bądź blokerem kortyzolu (np. SNS Reduce XT). O ile pierwszy produkt to np.  SNS Yohimbine, gdzie masz syntetyczną yohimbinę w dawce 2,5 mg w 1 kap - więc możesz sobie dostosować do swojej wagi (0,2mg yohimbiny na 1kg masy ciała). Oczywiście yohimbine przyjmujesz rano i/lub przed treningiem. Ważne jest aby poziom insuliny był niski, więc musisz pamieać aby węglowodany w okolicy przyjmowania yohimbiny nie występowały w diecie.

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to natomiast bloker kortyzolu, czyli hormonu stresu zwiększający się zwłaszcza przy długich i częstych treningach aerobowych (o negatywnych skutkach jego podwyższonego poziomu jest już dużo artykułów więc możesz poczytać i się dokształcać), natomiast z obecnie mocniejszych produktów blokujących jego wzrost to właśnie SNS Reduce XT.





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024