Skocz do zawartości


Zdjęcie

z masy na redukcje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

nowicjusz1111
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

z masy na redukcje

mam pytanie do bardziej doświadczonych osób. mój wzrost 180 cm, waga 81 kg. Kiedy zacząłem robić mase ważyłem 74kg. Pytanie brzmi: Jak myślicie, do jakiej wagi powinienem dojść, żeby na redukcji zejść na około 75 kg? Dodam, że tłuszcz w okolicach 17 - 18% widoczny głównie na brzuchu. Planuję do końca kwietnia dojść do 85 a później z mass effect przejść na thermadex i spalić tłuszcz w dwa miesiące. Tak jak piszę chodzi mi generalnie o brzuch więc myślę ze więcej niż 85 kg nie muszę ważyć...poprawcie mnie.

pozdrawiam


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: z masy na redukcje

widać już u ciebie totalny brak wiedzy błędne pojęcie i brak podstaw..... szkoda że nie myślicie nic sami nie czytacie tego co w necie jest na talerzu podane....

 

18% BF to powód aby jak najszybciej redukować po co ci nabijać smalec? Tak samo pytanie do ilu masować czy redukować jest śmieszne i bez sensu bo redukujesz do poziomu jaki cie satysfakcjonuje to samo masując. masujesz tak żeby smalcu wpadało mało a była waga na + i dobre zarysy więc jak długo trzymasz dobre zarysy tak długo masujesz.

 

Czy to dla was zieleniaków nie jest po prostu logiczne tylko trzeba pytać o tak wiadome rzeczy?

 

masujesz na gainerze widać dietę masz hujową i błędne myślenie

chcesz wycinać na spalaczu bo pewnie ogarnięcie zasad treningu i diety na redu to zbyt wiele co nie? thermadex za ciebie nie spali smalcu musisz to pojąc a na misce i trenie ogarniętym staje się zbędną zabaweczka dla lamusów

 

Musisz sie ogarnąć im szybciej tym lepiej.


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)


nowicjusz1111
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: z masy na redukcje

widać już u ciebie totalny brak wiedzy błędne pojęcie i brak podstaw..... szkoda że nie myślicie nic sami nie czytacie tego co w necie jest na talerzu podane....

18% BF to powód aby jak najszybciej redukować po co ci nabijać smalec? Tak samo pytanie do ilu masować czy redukować jest śmieszne i bez sensu bo redukujesz do poziomu jaki cie satysfakcjonuje to samo masując. masujesz tak żeby smalcu wpadało mało a była waga na + i dobre zarysy więc jak długo trzymasz dobre zarysy tak długo masujesz.

Czy to dla was zieleniaków nie jest po prostu logiczne tylko trzeba pytać o tak wiadome rzeczy?

masujesz na gainerze widać dietę masz hujową i błędne myślenie
chcesz wycinać na spalaczu bo pewnie ogarnięcie zasad treningu i diety na redu to zbyt wiele co nie? thermadex za ciebie nie spali smalcu musisz to pojąc a na misce i trenie ogarniętym staje się zbędną zabaweczka dla lamusów

Musisz sie ogarnąć im szybciej tym lepiej.


  • 0

nowicjusz1111
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: z masy na redukcje
Po pierwsze gainera stosuje dlatego że przy diecie dającej 2500 kal która mam wbrew temu co wielmozny znawca mam, i tak brakuje mi tych 500 kal. Niestety praca i brak czasu nie pozwala mi na robienie i jedzenie posiłków Kiedy chcę. Po drugie zaczynając trening miałem w pasie 91 przy wadze 74. Teraz pas 88 przy 81 kilogramach więc czas na redukcję przyjdzie Ale jeszcze nie teraz bo sadla nie nabieram. Po trzecie spalacz przyda się bo po tu kur. Wa jest a po czwarte nie odpowiedziales na moje pytanie więc po co coś w ogóle piszesz? Liczyłem na odpowiedź osób które po redukcji ważą około 75 kg. Ciekawi mnie do jakiej wagi doszli na masie. Thats all. Nie szukam mentora z mongolskimi teoriami bo uważam że mój trening siłowy jak i aerobowy oraz dieta jest ok. Pozdrawiam
  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: z masy na redukcje

posiłki nie robi sie kiedy chce bo ja prcuje po 11.5h wychodze z domu o 8 wracam 21.30 i mam kiedy zrobić sobie jeść. Nie ma to jak wymówki jak nie masz czasu pograj w szachy.

 

Gainera sie stosuje jak trzeba w sobie wmuszać z 6tys kalorii lub więcej bo do tego on został stworzony a nie żeby go pić jak masz głodowy bilans 2500 który mozna w 2 posiłkach wyrobić


Mateusz Pawlak ;)


nowicjusz1111
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: z masy na redukcje
To proszę jak możesz podaj mi przykładowe dwa posiłki dające mi tyle kalorii. Swoją drogą kiedy znajdujesz czas na siłownie skoro pracujesz 12h? Podziwiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024