Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko serwatkowe vs Białko wołowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

DamianoMaxx
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:172
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Białko serwatkowe vs Białko wołowe

Witam, chce poruszyć temat odnośnie rodzaji białek, jak sądzicie które są najlepsze około treningowe, czy może które są przeceniane.

Mam właśnie dylemat, czytałem dużo na temat rodzaji białek, koncentrat jak wiadomo najprostsza odmiana białka serwatkowego jest szybkowchłanialna, następnie mamy Izolat oraz Hydrolizat białka serwatki, ten ostatni ponoć bije wszystkie na głowe i jest najlepszy okołotreningowo, lecz posiada śladowe ilości węgli, zależy od producenta. Teraz jeszcze doszły jeszcze nowsze wynalazki jak zhydrolizowane białko serwatki plus hydroliza kazeiny (H.P. Protein), i na sam koniec dodam jeszcze Hydrolizat białka wołowego, dla mnie jest to wielka niewiadomo, sam nie wiem na które białka sie decydować, Białko Wołowe ma bardzo dobry aimonogram lecz pytanie czy warto na nie stawiać? :)

Temat jak widzicie bardzo trudny i myśle że jest tutaj nad czym debatować :)

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.


  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko serwatkowe vs Białko wołowe
Najlepszy jest hydrolizat bialka wolowego. Hydrolizacja polega na lepszej i szybszej przyswajalnosci aminokwasow, natomiast najlepszym zrodlem bialka biorac pod uwage wzrost tkanki miesniowej to bialko pochodzenia wolowego. Przy czym, czy produkty opisywane jako takie to juz inna bajka....



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024