Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siłowy + bieganie!! Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

RayzAce
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Siłowy + bieganie!! Pomocy

WItam,

 

Wiek: 24 lata

Waga: 110 kg

Wzrost: 180 cm

CEL: Utrata wagi.

Zapotrzebowanie kaloryczne : ok 4000 KCAL

Dzienne spalanie KCAL poprzez trening >1000 KCAL

Bilans energetyczny(dzienny) : przeważnie okolo -3000 KCAL

Choroby: niedoczynność tarczycy.

 

Trening 0,5  - 1h po przebudzeniu.

 

 

6x w tygodniu ćwiczę,

 

1. Klatka + biceps + bieganie, + 2h piłki nożnej

2. Barki + przedramienia 

3. Plecy + triceps + bieganie

4.przerwa

5. Klatka + biceps + bieganie,

6. Barki + przedramienia 

7. Plecy + triceps + bieganie

przerwa

 

Na siłowni ćwiczę około godziny, 4 serie po 10-15 powtórzeń na każdą partię ciała.

Bieganie to 30 minut po treningu na siłowni.

 

Po pierwszym tygodniu zgubiłem 3kg i myślałem że wszystko będzie szło ok. W następnym tygodniu waga zmiejszyła sie o 500g, W kolejnym juz nic nie spadło (obwód w pasie również nie zmalał). Wg moich obliczen to z samych cwiczen powinienem gubić przynajmniej kilogram tygodniowo. nie mówiąc już że dziennie zjadam około 2000 tyś kcal( minimum 4 - 5 posiłków) i to mi wystarcza nie chodzę głodny, a mój bilans energetyczny wynosi -3000 KCAL na dzień !!!.   Więc ja się pytam o co chodzi!. Co robię źle, że waga nie chce spadać.


Użytkownik RayzAce edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłowy + bieganie!! Pomocy

Po pierwsze plan kiepski bo przeładowany i przez to partie ze sobą kolidują ( barki dzien po klacie) no i brak nóg. Partia raz w tygodniu powinna starczyć.

Jeśli chodzi o diete to chyba nie odliczaj kalorii spalonych przez trening.  Najlepiej zacząć od normalnego zapotrzebowanie i stopniowo po troche ucinać węglowodany i tłuszcze.


  • 0

TKWM


RayzAce
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłowy + bieganie!! Pomocy

Po pierwsze plan kiepski bo przeładowany i przez to partie ze sobą kolidują ( barki dzien po klacie) no i brak nóg. Partia raz w tygodniu powinna starczyć.

Jeśli chodzi o diete to chyba nie odliczaj kalorii spalonych przez trening.  Najlepiej zacząć od normalnego zapotrzebowanie i stopniowo po troche ucinać węglowodany i tłuszcz

e

 

 

Nawet jeśli bym nie odliczał kalorii spalonych na treningu to i tak mam -2000 KCAL na dzień, co powinno dać 2kg tygodniwo. A jeśli ogranicze trening o połowe, to raczej nie pomoże mi to zrzucić kilogramów, bardziej niż jak teraz mam taki intensywny. Czy może się mylę.  ( martwię się tylko dlatego że właśnie za miesiąc będę musiał ograniczyć trening prawie o połowe)

 

Moje zapotrzebowanie bez treningu to około 2600 kcal, a zjadam około 2000 dziennie, czasem mniej.  Większość węgli, białka połowe co węgle, a tłuszcz w znikomych ilościach.


Użytkownik RayzAce edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

cynek89
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1229 postów
  • Pomógł: 0
59
Dobra
  • Lokalizacja:Płock
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłowy + bieganie!! Pomocy

moze sprobuj 4 dniowego splita a bieganie ewentualnie inne areoby codziennie ?


  • 0
Jedyną Przegraną Jest Rezygnacja, Wszystko Inne Jest Krokiem Naprzód



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024