Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Stepir
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening
Witam. To mój pierwszy post, więc pragnę się przywitać. Jestem Maciek i jestem początkującym kulturystą. Mam 16 lat, około 183 cm wzrostu i waże coś w granicy 100 kg ( ważyłem 70 kg, ale przez 3 miesiące dobiłem do 100 kg ). Jestem mało aktywny fizycznie, chodź przez ostatnie 2 miesiące pracuje na budowie, itp. Odżywki jakie będe stosował to BCAA, odżywka białkowa i Thermo Speed. Chciałbym zapytać się czy dobrze dobrałem dietę i jaki trening mam stosować ( jakbyście mogli dać jakaś rozpiske to byłbym bardzo szczęśliwy ).

A oto moja dieta:

8:00 - Odżywka białkowa 30 g
8:30 - 2 kapsułki Thermo Speed
8:45 - 5 kapsułek BCAA
9:00 - 1 śniadanie: 1,5 szklanki płatków owsianych + banan
10:00 - 2 śniadanie: 5 jajek na jednym żółtku
12:30 - 2 kapsułki Thermo Speed
13:00 - Obiad: pół paczki ryżu brązowego z 150 g piersi z kurczaka ( bez skóry )
14:00 - Posiłek przed treningiem: kromka chleba razowego z szynką z indyka i ogórkiem
14:30 - 5 kapsułek BCAA
15:00 - SIŁOWNIA
około godziny 18:00 - 5 kapsułek BCAA + odżywka białkowa 30 g
18:30 - Posiłek po treningu: pół paczki kaszy z 100 g piersi z kurczaka ( bez skóry )
20:00 - Ostatni posiłek: kromka chleba razowego z szynką z indyka i pomidorem

Od czasu do czasu wypije jakiś jogurt naturalny i oczywiście będe pił dużo wody.
  • 0

Damian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
NA temat diety moze niech ktos inny cos powie :) No mase masz pewnie niezłą jak 100kg no ale na początek mógłbys zacząc bez supli bo cie to wyjdzie prawie tak samo na początku zawsze są duże przyrosty moze zapodaj swój trening jak trenujesz dane partie i wogle cwiczenia !! po 2 miesiącach treningu mógłbys sie wtedy zabrac za jakies odżywki a narazie jedz na sucho zobaczysz ze będzie dobrze ;) pzdr
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
no,no masa zajeb**** tak wytrenować to cielsko i będzie git :)
supli nie powinienes brac na start,nie powtarzaj mojego błędu ale zresztą jak chcesz tak jak pisal moj poprzednik na początku benda spore efekty z suplami heh
co do diety to niemam pojecia ale zdrowa sie wydaje a czemu ta piers bez skóry /?????
  • 0

Stepir
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Pierś bez skóry, bo gdzieś czytałem, że jest niepotrzebna. Suple sobię pobiore, bo i tak miałem w piwnicy i nie miałem co z nimi zrobić. Co do treningu to w ogóle nie mam pojęcia jaki... Bardziej na rzeźbe czy na siłe czy ogóle jakiś spalający tłuszcz ( biegi itp. ) ?
  • 0

hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
No mysle ze trening na rzezbe albo na sile Ci sie przyda. Bo mase masz wiec treningu na mase nie rob narazie:) A na diecie to sie nie znam wiec nie powiem Ci nic konkretnego. Moze podaj jakie masz cele takie ktore bedzie mozna osiagnac w 3-4 miesiace.
  • 0

Stepir
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening

No mysle ze trening na rzezbe albo na sile Ci sie przyda. Bo mase masz wiec treningu na mase nie rob narazie:) A na diecie to sie nie znam wiec nie powiem Ci nic konkretnego. Moze podaj jakie masz cele takie ktore bedzie mozna osiagnac w 3-4 miesiace.



To na rzeźbe czy na siłe, bo różnica trochę jest... Cele, tzw. ? Napewno chce schudnąć i mieć jakąś masę mieśniową.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
Może najpierw spal tłuszcz pokrywający twoje ciało a potem się zobaczy czego będziesz potrzebował.
  • 0
Dołączona grafika

Stepir
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening
OK to pochodze po 3 razy w tygodniu na aeroby i jakiś trening dam + zdrowe odżywianie. Dzięki wielkie za pomoc.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024