Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na rzeźbę i ew. zrzucenie paru kilogramów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

KakaPiee
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na rzeźbę i ew. zrzucenie paru kilogramów
Witam:) Mam na imię Kamil, mam 16 lat, od trzech tygodni zacząłem zmieniać swoje nawyki żywieniowe (zaprzestałem spożywania słodyczy i ograniczam tłuszcze) przez te 3 tygodnie zrzuciłem z 92 kg do około 85 kg, mój wzrost to ok. 184. Towarzyszyły mi przy tym ćwiczenia na ławeczce ze sztangą oraz od tygodnia ćwiczę po 30min dziennie na orbitreku. Zauważyłem że dość pozytywnie wpłynęło to na mnie, na brzuchu mam wrażenie że zniknęło trochę tłuszczu, stał się twardszy (podczas ćwiczeń na ławeczce często ćwiczyłem paroma seriami brzuch). Ostatnio moja waga można powiedzieć że stanęła w miejscu. I moje pytanie brzmi co i w jakiej ilości jeść aby zamiast tłuszczyku pojawiły się mięśnie, a kiedyś może nawet i 6pak :) Słyszałem że nie można za dużo zrzucać wagi bo zrzuca się automatycznie tkankę mięśniową. Jaką dietę proponujecie? Czy zainwestować w dodatek w postaci czystego białka? Miałem plan zrzucić jeszcze tak do 82-81 ale boję się że ubędzie mnie "w mięśniach" Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Ćwiczę co drugi dzień siłowo ( 5 serii po 12 powtórzeń mam wyodrębnione 4 ćwiczenia na klatę i bicepsy, do tych treningów dorzucam 3 serie po 15 powtórzeń na brzuch) pomiędzy treningami siłowymi robie ABS. Aha jeszcze codziennie 30 minut na orbitreku ćwiczę (spalam około 350 kalorii). Na co dzień chodzę do szkoły, sks mam raz w tygodniu, tak to raczej lipa z jakimś dodatkowych sportem. Śniadanie jem zazwyczaj w szkole jest to chleb ziarnisty (3 kromki) z szynką lub jajkiem zazwyczaj, po przyjściu do domu najczęściej jem chrupki z jogurtem 0%, następnie jem albo ryż z warzywami lub jakąś sałatkę warzywną grecką i tego typu, lub robie sobie omleta z różnymi składnikami lub płatki owsiane z jakimś owocem (zamiennie kus kus) potem okolo godziny 17-18 jem coś lekkiego (ryba z chlebem) po treningu który kończę około 19 zazwyczaj nic nie jem ale piję dużo mleka ew. jakiegoś shake'a z owoców i mleka ( oczywiście 0%). To by było na tyle :D

Użytkownik KakaPiee edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024