Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

robertvegaaa
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Treningi, dieta, suplementacja Trener online, nie musisz nawet wychodzic z domu!

Witaj!

Chcesz zmienić swoją sylwetkę/ schudnąć/ zbudować suchą masę mięśniową. Zapraszam do współpracy robimy wszystko online, trening, dieta, suplementacja oraz potrzebne zmiany na bieżąco. Możesz trenować nawet w domu, wszystko ułożę specjalnie pod Twoje wymagania!

Tutaj całe info:

Mam na imię Robert i jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz dietetykiem. Od ponad 20 lat pracuję nad swoją sylwetką i pomagam innym online w osiągnięciu wymarzonego wyglądu, kondycji lub po prostu zdrowia. Samej diety nie rozpisuje bo to nic nie da. Prowadzę moich podopiecznych kompleksowo, dieta plus zmiany na bieżąco jeśli potrzebne, wytyczne co do treningu/cardio plus zmiany, suplementacja. Dieta jest ułożona specjalnie pod Ciebie jesz wszystko to co lubisz, przygotowanie całego jedzenia zajmie Ci 45 min raz na 3 dni!

Jak działa prowadzenie online:

1. Wypełniasz krótką ankietę, podajesz mi swoje wymiary/wagę, wiek, staż treningowy oraz cel jaki chcesz osiągnąć.

2. Dostajesz plan treningowy + łatwą do przygotowania dietę dopasowaną specjalnie pod Ciebie + suplementację.

3. W razie potrzeby jestem w stanie nadzorować również Twoją suplementację dopingiem.

4. Mamy stały kontakt, e-mail, whatsap, instagram, telefon. Rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

5. Co tydzień przesyłasz mi wymiary + wagę oraz raport z opisem samopoczucia i przebiegu ostatniego tygodnia (jest to silnie motywujące, nikt tak nie ukręci bata na Ciebie jak trener trzymający rękę na pulsie). Następnie dostosowuję kalorie i makroskładniki w diecie oraz inne zmiany jeśli są potrzebne. Zmiany są kluczowe w przełamywaniu Twoich stagnacji i utrzymaniu perfekcyjnego samopoczucia.

6. Dieta jest smaczna, łatwa i tania w razie czego wdrażam też zamienniki, jeśli coś miałoby nie smakować.

7. Koszt 200 zl na miesiąc lub 500 zl na 3 miesiace tylko taka forma współpracy, bo tylko w taki sposób dojdziemy wspólnie do celu i przełamiemy wszelkie stagnacje przy zdobywaniu wymarzonej sylwetki.

8. Prowadzę również osoby z różnymi schorzeniami np. tarczycy, cukrzycy lub problemami hormonalnymi, układu trawiennego itp.

9. Wyniki gwarantowane!

Jeśli jesteś gotowy/gotowa, aby zacząć ze mną współprace online pobierz proszę ankietę z poniższego linku:

Mężczyzna: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kobieta: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wypełnij i wyślij e-mailem: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Numer konta wyśle Mailowo.

W ciągu 48 h od zaksięgowania przelewu i wypełnienia ankiety, Twój profesjonalnie ułożony plan dietetyczny, plan treningowy, suplementacja oraz moje pełne wsparcie online będzie dla Ciebie gotowe!

Potem musisz pamiętać o wysyłaniu raportów co 7 dni.

 

 

Instagram: RobertVegaaa

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Facebook: RobertVegaaa

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

 oraz Robert Suchy

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Efekty moich podopiecznych na powyższych portalach!

 

 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024