Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening, dieta - Co i jak :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

maciek805
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening, dieta - Co i jak :)
Czesc.

Zakladam temat, aby wszystko poskladac do kupy. Poczytalem troche forum i bede chcial stosowac sie do tego tematu http://forum-kult...y-dla-amatorow/

I tutaj takie pytanko - Chodzi o nogi, czy wystarczy cwiczyc je na maszynach calkowicie usuwajac z planu jakies przysiady, itp. ze sztanga ?


Druga sprawa to dieta : Sniadanie - Platki owsiane na mleku do poludnia ( w szkole ) nie wiem co brac - Co byscie radzili ? Moze jakis baton ? Obiad to ryz, moze tez byc soja, salatka z warzyw, jakas rybka, kolacja to jajka z chlepem pelno ziarnistym.

Co tej diecie myslicie, co byscie zmienili co dodali ?


A trzecia sprawa to suplementy - Na pewno bede bral witaminy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moze cos jeszcze na mase, co byscie doradzili ? Dodam, ze chodzi mi o takie suplementy, ktore nie sa szkodliwe...


Bede bardzo wdzieczny za pomoc, pozdrawiam :)

Użytkownik maciek805 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

koksu123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3648 postów
  • Pomógł: 0
125
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SW, siłownia, motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:Ciągle rośnie :)
  • Wzrost [cm]:172
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, dieta - Co i jak :)
Co do treningu to jak najbardziej może być ten który podałeś, a co do nóg to byś mógł wrzucić przysiady, przydałoby się ;)

Inne pytania kieruj w działach : dieta i odżywki i suplementy :)
  • 0
Uwierz w swoje możliwości i osiągnij swój cel ! ;)

maciek805
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, dieta - Co i jak :)
Ok, to zrobie tematy w odpowiednich dzialach jeszcze, jesli tak trzeba.

A wiec trening tak jak mowisz, jest ok. Cos tam zrobie z sztanga jesli jest to wazne jak mowisz. Pytanie, czy po treningu moge zrobic na biezni jakies 4 km ( 2 razy na tydzien ) czy absolutnie nie, bo buduje mase miesniowa ?
  • 0

koksu123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3648 postów
  • Pomógł: 0
125
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SW, siłownia, motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:Ciągle rośnie :)
  • Wzrost [cm]:172
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, dieta - Co i jak :)
Możesz pobiegać trochę jak najbardziej oby nie za wiele bo będzie troszkę ciężej budować masę, ale w odpowiednich ilościach jak najbardziej ;)

Jak będą odpowiednie ilości i czas aerobów to będzie lepiej bo podkręcisz metabolizm i będzie git ;)

Użytkownik koksu123 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Uwierz w swoje możliwości i osiągnij swój cel ! ;)

maciek805
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, dieta - Co i jak :)
Okej. Dzieki bardzo, teraz bardzo prosilbym o pomoc tutaj http://forum-kultury...cy/#entry186760
Z gory dzieki, pozdrawiam.
  • 0

mk1
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, dieta - Co i jak :)
witam,
nie wiem czy dobry wątek wybrałem na moje pytanie.
od ok. dwóch lat chodzę na siłownię (z ok. 3 miesięcznymi przerwami w wakacje, bo wtedy nie mam dostępu na siłownię na studiach) robię niby trening na masę tzn. ok. 10 powtórzeń na serię możliwie dużymi ciężarami. Moja waga ok. 70 kg przy ok.186 cm wzrostu, przez te dwa lata waga prawie wcale mi nie poszła w góre (zaledwie ok. 2-3 kg ) i tu mam pytanie czy jest w ogóle sens chodzenia na siłownię przy mojej wadze i czy są tacy tzn. o podobnej wadze do mojej którzy mają satysfakcjonujące efekty na siłowni?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024