Witam. Zabrałem się za trening na rzeżbe by kevin1984 i me pytanie brzmi czy mogl bym robic miedzy dniami treningowymi na rzezbe, trening spartakusa?
trening na rzeżbe plus trening spartakusa pytanko
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
„Trening jest najważniejszy, a przetrenowanie nie istnieje” |
Obalanie mitów |
|
|
||
Ocena treningu FBW - 15 -10 -5 |
Trening dla średniozaawansowanych |
|
|
||
Kakao przed Treningiem |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
||
Odzywianie, dieta na wczesnoporanne treningi ? |
Dieta | Guest_wick_* |
|
|
|
Pytanko |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Początkujący - Pytania i prośba o rady- Ponad rok temu
-
FBW ocena.- Ponad rok temu
-
siła!;]- Ponad rok temu
-
Poczatkujący Pomoc- Ponad rok temu
-
-
zrzucenie brzucha- Ponad rok temu
-
Ułożyłem nowy trening oceńcie czy dobry :) Będa lajki :D- Ponad rok temu
-
Duze plecy :)- Ponad rok temu
-
Pomocy w treningu.- Ponad rok temu
-
Czy powinienem zmienić ćwiczenia????- Ponad rok temu



Ponad rok temu
