Skocz do zawartości


Zdjęcie

ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

PiOtReK_02_07
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???
Witam. Nie jestem znawcą tematu jeśli chodzi o bardzo rozbudowane suple więc chcę zasięgnąć rady. Co lepiej zakupić do treningu? Myślałem o Nitrobolonie ale odstąpiłem od pomysłu na rzecz w/w supli. Szukałem coś o tym na forum, ale chciałbym aby mi ktoś doradził. Może są inne lepsze rozwiązania. Obecnie jadę jedynie na Cell Pump`ie tak rekreacyjnie,a chcę "przytrenować". Poradźcie cosik...
  • 0

slimshavy

slimshavy

    slimshavy

  • Zabanowany(a)
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???
Cześć PiOtReK_02_07

Nie można wybrać pomiędzy Animal Pump a S+S gdyż to nierówne starcie. AP to jeden suplement typowo przedtreningowy jak właśnie Shock, jeśli już to właśnie można wybierać pomiędzy nimi dodając np Storma lub inny dobry stak bazowy

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???
Storm + Shock to będzie najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o Pumpa to najlepiej go łączyć z inną kreatyna np. z mono czy jabłczanem czy też ze Stormem.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


PiOtReK_02_07
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???

Storm + Shock to będzie najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o Pumpa to najlepiej go łączyć z inną kreatyna np. z mono czy jabłczanem czy też ze Stormem.

Witam internautów którzy zainteresowali się moim tematem. Czyli PUMP tak jak SHOCK daje kopa na trening, ale i jedno i drugie należy połączyć z kreatyną... Takie połączenie Storm + Shock da radę jak dla gościa, który zjadł już trochę kreatyny [mega caps Olimp, następnie Cell Pump] a teraz miałem przerwę na Gainerki i chcę znowu dołożyć??? Czekam na dalsze odp. pzdr :D
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???
Czyli rozumiem że zdecydowałeś się na Shocka i Storma :D Tu możesz Sobie poczytać moją relację na tych supach: http://www.forum-kul...&...ost&p=17221

Kiedy skończyłeś ostatni cykl na kreatynie :D Chcesz do tego Gainera - jak najbardziej możesz jeść, czy chcesz aby Ci coś polecić :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???

Witam internautów którzy zainteresowali się moim tematem. Czyli PUMP tak jak SHOCK daje kopa na trening, ale i jedno i drugie należy połączyć z kreatyną... Takie połączenie Storm + Shock da radę jak dla gościa, który zjadł już trochę kreatyny [mega caps Olimp, następnie Cell Pump] a teraz miałem przerwę na Gainerki i chcę znowu dołożyć??? Czekam na dalsze odp. pzdr :D

aniamal czy shock tak jak wyzej koledzy pisali to typowy stack przedtreningowy który zawiera nowoczesne formy kretki+buzery azotowe.animala czy shocka można zastąpić jeszcze noxplodem,xpandem energizerem-to super połączenia ale zawsze musisz dodać innego stacka np.storma,clouta,xpanda i inne.można też użyć samego storma i volumizera azotu np zawierającego l-arginine ale ekonomiczniej wychodzi kupić storma (można kupić już za 109 zł) +shocka lub no xploda bo takie połączenie gwarantuje wysoki wzrost wytrzymałości i przyrosty pod warunkiem diety i treningu wg upodobań.życze sukesów a osobiście wziąlym shocka+sorma lub noxpolode +storma.
  • 0

PiOtReK_02_07
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???

Czyli rozumiem że zdecydowałeś się na Shocka i Storma :D Tu możesz Sobie poczytać moją relację na tych supach: http://www.forum-kul...&...ost&p=17221

Kiedy skończyłeś ostatni cykl na kreatynie :D Chcesz do tego Gainera - jak najbardziej możesz jeść, czy chcesz aby Ci coś polecić :D

Wspomagam się właśnie Cell Pump`em więc jestem w trakcje cyklu. Chcę teraz dołożyć coś mocniejszego- zdecydowałem się na S+S. Mam w domu puche MASTER MASS HITEC`a więc jeśli mówicie, że to nie przeszkadza to zjem to razem. Na początku tygodnia zrobię zakupy i zobaczymy co się stanie... Ciekawe czy teraz uda mi się masy nabrać :D
  • 0

PiOtReK_02_07
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???
Byłem dzisiaj w sklepie na zakupach, ale strasznie drogi jakoś był zestawik, który mnie interesuje i zamawiam przez neta. Pewnie jeszcze tydzień będę musiał poczekać ale mam nadzieję, że warto. Jak ktoś jadł, a EXPERTO pisał, że jadł, to napiszcie, który smak najlepiej zakupić. Narazie tyle, jak kupie to się pochwalę. Pozdrowienia :D :D
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???
Jadłem dwa smaki winogronowy i owocowy, osobiście bardziej mi przypadł do gustu owocowy :D Jak chcesz tanio kupić taki zestaw to zapraszam tu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???
Dla mnie lepszy winogronowy.

PiOtReK_02_07
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???
Nie wiem czy warto, ale wydaje mi się, że raczej tak! Smaki takie jak w opisie... może ktoś zerknie i podpowie czy kupować. Jeszcze tylko 3 dzionki :D :D :D
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???
Nie lepiej kupić tam gdzie ci dal Experto linka niż na allegro,tam masz pewne suple,sam tam robię zakupy i jestem zadowolony.

PiOtReK_02_07
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ANIMAL PUMP czy STORM+SHOCK ???

nie lepiej kupic tam gdzie ci dal experto linka niz na allegro,tam masz pewne suple.sam tam robie zakupy i jestem zadowolony.

Skoro tak to nie ma co ryzykować różnica niewielka. Kupię u nich tylko muszę się zarejestrować... Thx za porady ;p
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024