Skocz do zawartości


Zdjęcie

RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
267 odpowiedzi w tym temacie

mac91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:170
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Właśnie zamówiłem sobie Thermadex ;D mam nadzieję że w tym tygodniu jeszcze będzie. Mam pytanie co do tego spalacza. Idzie majówka i wiadomo, wyjazdy, grill, piwo... Wiem że wygląda to trochę bez sensu ale czy jak zacznę np. brać Thermadex od najbliższej soboty/poniedziałku (zależy kiedy dojdzie) to czy jak przez 18 dni będę go brał normalnie z dietą i ćwiczeniami, potem wyjeżdżam na 5 dni, diety raczej mojej konkretnej nie będę mógł się trzymać, ćwiczyć wiem że też nie będę, alkohol będzie pity w większych ilościach, to czy jest sens brać go przez te 5 dni (nie wiem czy nie będzie się gryzł z alkoholem żeby nic sobie nie narobić), czy zrobić przerwę i po powrocie dalej zażywać normalnie do końca opakowania ? Z góry dzięki za odpowiedź ! ;)


  • 0

mac91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:170
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

na prawdę nikt ?


  • 0

cynek89
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1229 postów
  • Pomógł: 0
59
Dobra
  • Lokalizacja:Płock
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

skoro nie bedziesz wtedy cwiczyl ani trzymal diety to po co masz go brac ? ja to bym nawet go nie zaczynal brac bo nic z tego nie bedzie


  • 0
Jedyną Przegraną Jest Rezygnacja, Wszystko Inne Jest Krokiem Naprzód

mac91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:170
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

nie no nie będę go brał na tym wyjeździe, a ogólnie to już zacząłem od wczoraj, zostało mi 16 dni do wyjazdu więc myślę że coś da z dietą i ćwiczeniami, oczywiście nie będę tam nagle jadł bez opamiętania wszystkiego, będę się starał jeść zdrowo ale mojej diety nie będę stosował przez 4 dni, jedyne co mnie martwiło to ten alkohol, ale doszedłem do wniosku że jak raz na jakiś czas (nie piłem od sylwestra bodajże) wypiję piwo to nic się nie stanie...


Użytkownik mac91 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

danilex2013
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Co najlepiej wziąść po man scorchu ?


  • 0

morientes
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Witam, możecie mi polecić jakiś dobry spalacz, który nie podnosi ciśnienia bo z racji nadwagi i tak mam czasami podwyższone.

 

ćwicze na siłowni od lutego głownie bieżnia i rowerek i jak mam siły to pare ćwiczeń siłowych robie, teraz zaczynam mieszane treningi, bieżnia trening siłowy danej partii mięsni i na koniec rowerek.

 

moja waga to 102kg, wzrost 175cm, ważyłem 1 lutego 120kg.


  • 0

Marikajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Witam ponownie :)

Powiedzcie mi co ja robię nie tak? :(

Mam do zrzucenia około 12 kg - pozostałości po ciąży :/ ...no ale synek ma już rok a waga stoi :/ wrrrrrrrr

2 razy w tygodniu chodzę na siłownię. Wcześniej była Zumba. W  ciągu dnia siedzę około godziny....więc pozostałą część dnia jestem w ruchu. Nie objadam się, bo zawsze miałam świra na punkcie wagi....generalnie całe życie się odchudzam :) .... od około 2 tygodni biorę Ripped Freak i na dokładkę na oczyszczenie Moroźnik Kaukaski. I nic! pominę fakt, że od kiedy zaczęłam chodzić na siłownię przytyłam około 2 kg ;( nie wiem o co chodzi bo ten spalacz miał być taki git. Był kupiony z pewnego źródła. Mam po nim powera ale zero utraty tkanki :( ;(


  • 0

morientes
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

dziękuje za odpowiedź, czytałem ranking i  też stawiałem na ten spalacz , jeszcze raz dzięki. jak uzyje to napiszę coś o nim.


  • 0

szoszon1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Reading, UK
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja, sporty motorowe
  • Staż [miesiące]:8 miesięcy po 4ro letniej przerwie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:130kgx6-nie robię max
  • Wyciskanie [kg]:120x4-nie robię max
  • Martwy ciąg [kg]:130x10-nie robię max
  • Waga [kg]:97

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

dziękuje za odpowiedź, czytałem ranking i  też stawiałem na ten spalacz , jeszcze raz dzięki. jak uzyje to napiszę coś o nim.

 

Wrzuć w google "nowojorski system przebudowy ciała". Moja żona zakupiła taką książkę po ciąży i jak tylko mogła ćwiczyć (miała cesarkę), to zabrała się za treningi z tej książki, wraz z tam opisana dietą. Przed ciążą ważyła 53kg, po ciąży 63kg, a po 3 miesiącach ćiwczeń wróciła do 53kg. Bez spalaczy.

sorry za OT.

 

a tak w temacie: jakie macie doświadczenia z animal cust?


  • 0

Marikajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

dziękuję bardzo za rady. Jak będę miała jeszcze jakieś pytanka to pomęczę Was :)


  • 0

Marikajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Bardzo Ci dziękuję za wyczerpujące informacje i pomoc :) Z tą wodą w organizmie coś jest na rzeczy. Czasami czuję się jak nadmuchany balonik.... Miesiąc temu przestałam karmić piersią, więc hormony pewnie jeszcze szaleją :( A może jest jakiś tańszy odpowiednik  oxy elite pro?  ...no i raczej nie mogę go brać razem z Ripped?


  • 0

szoszon1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Reading, UK
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja, sporty motorowe
  • Staż [miesiące]:8 miesięcy po 4ro letniej przerwie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:130kgx6-nie robię max
  • Wyciskanie [kg]:120x4-nie robię max
  • Martwy ciąg [kg]:130x10-nie robię max
  • Waga [kg]:97

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

U mnie po wywaleniu jasnego pieczywa itd. i zastąpienie tylko pełnoziarnistymi produktami dało szybki i wyraźny efekt usunięcia części wody z organizmu.


  • 0

Marikajka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

jasnego pieczywa nie jem już od lat. Tylko ciemne, pełnoziarniste. Bardzo sporadycznie makarony i ziemniaki. Kasza i ryż regularnie. Od lat również nie piję gazowanych napojów. Mięcho - tylko drób. Wszystko wygląda ok....ale jem 2 posiłki dziennie, śniadanie (płatki, dietetyczne oczywiście) i później "coś" jak zgłodnieję. Coś to np kanapka albo jogurt. Obiady tylko w weekendy :( Jem sporo owoców. No i kawka ;) Kiedyś prowadziłam zeszyt z tym co jem. Dietetyk był zdziwiony,że przy takiej liczbie kalorii nie chudnę :( mam bardzo spowolniony metabolizm. Problem w tym,że ja nie lubię jeść a jeszcze bardziej gotować :( najchętniej bym żyła na jakichś zdrowych, pełnowartościowych koktajlach :) a może jest coś takiego? nie mam nawyku jedzenia. Staram się jeść 5 posiłków dziennie, ale....zapominam :/  

Teraz przeżywam traumę, bo od porodu syna (rok temu) schudłam ze 2 kg....prawie rok go karmiłam....(164 cm i ważę 67kg a muszę 57, min. 55.

Kiedyś (po 1 ciąży) pomogła mi Meridia. Później waga się utrzymała na odpowiednim poziomie (od kilkunastu lat cały czas regularnie ćwiczę-z przerwami na ciąże). Teraz też czymś muszę sobie pomóc bo sama chyba nie dam rady :( mam wielką ochotę na oxy elite pro proponowany przez Best Body, ale boję się,że da taki sam efekt jak Riped ;( .... sorrki,że tak Wam smucę, ale naprawdę potrzebuję fachowej porady... :(


  • 0

szoszon1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Reading, UK
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja, sporty motorowe
  • Staż [miesiące]:8 miesięcy po 4ro letniej przerwie
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:130kgx6-nie robię max
  • Wyciskanie [kg]:120x4-nie robię max
  • Martwy ciąg [kg]:130x10-nie robię max
  • Waga [kg]:97

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Spróbuje odżywek białkowych. Proponuję smartshak, gdzie sypesz jedną porcję do shakera,  a drugą do zapasowego pojemniczka i w ten sposób zabierasz ze sobą dwie porcje w jednym shakerze.

Nie zastąpi to w pełni powsiłkó, ale na pewno lepsze to, niż tylko 2 posiłki dziennie.

Musisz przyspieszyć metabolizm, czyli jeść często i ćwiczyć. Niestety efekt na początku będzie taki, że najpierw złapiesz troszkę wagi, bo musisz zacząć jesć więcej i regularnia zanim organizm przyspieszy.

Nie ma cudownych środków i żaden legalny spalacz nie "odchudzi" Cię bez diety i ćwiczeń. Te środki pomagają, ale nie zrobią roboty za nas.


  • 0

jGregory
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Witam. Czy mógłby mi ktoś doradzić który z tych środków daje najwiekszego kopa ?

Chodzi mo o to żeby mieć ogromne ilości siły i energii do biegania.

Biegam naprawde dużo ale chce to robić dynamiczniej.


Użytkownik jGregory edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Ja po Hyperleanie i Oxy elite pro latałem jak pojebany :P



jGregory
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Dzieki  Kuba :)

Zdecydowałem sie na zestaw jaki poleca #####. Jutro to ma do mnie przyjść więc jak zapodam to sobie to zdam relacje :)


  • 0

qrczeqrcze
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
Witam. Bardzo prosze o pomoc bo jestem juz skolowany tymi spalaczami. Jestem zAintetesowany kupnem OXYELITE PRO oryginalnej wersji ze stanow. W rankingu jest na 2 miejscu, czy jest bezpieczny. Czy w skladzie tego spalacza jest DMAA? Ktore zostalo wycofane?
Podaje link
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Generalnie spalacz ma byc dla zony.
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Podałeś w linku Jacka

Przed treningówke

Szukaj wersji bez geranium



qrczeqrcze
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Witam. Bardzo prosze o pomoc bo jestem juz skolowany tymi spalaczami. Jestem zAintetesowany kupnem OXYELITE PRO oryginalnej wersji ze stanow. W rankingu jest na 2 miejscu, czy jest bezpieczny. Czy w skladzie tego spalacza jest DMAA? Ktore zostalo wycofane?
Podaje link
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Generalnie spalacz ma byc dla zony.


Mowa jest o jacku i oxyelite pro.
Wiem, ze jest wersja bez geranium. Pytam konkretnie o Oxyelite pro, oryginalna wersje.
Moje pytanie dotyczylo tego czy jest on bezpieczny. Tu na forum byl polecany kobietom. I w rankingu jest na 2 miejscu, sprawdzonych pewnych specyfikow.
Prosze o bardziej szxzegolowa odpowiedz
Z gory wielkie dzieki
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024