Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mass Up


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Kisu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mass Up

Siemka, co myślicie o Mass Up ? Ćwicze już z miesiąc i myśle nad kupnem Mass Up smile.png Chodzi mi dokładnie żeby odzywka zawierała białko z dodatkiem kreatyny. A jeśli znacie jakieś lepsze to prosze podać nazwe smile.png)

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...-5000g-2,p.html


  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
maas up z activlabu to gowno , kup bialko izolat ze sciteca + mono z universala ; )

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
Po co ci Mass Up ? Kup kilka kilo białego cukru i masz to samo, taki sam syf.

Mateusz Pawlak ;)


Kisu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
Ale chce mieć białko z dodatkiem kreatyny w 1 :)
  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
A widziałeś ile tam tego białka jest? Tyle co nic to samo z kretą, jak chcesz sie zalać takim syfem i wyrobić tłusty brzuch to kupuj takie badziewie do woli.

Mateusz Pawlak ;)


d3x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up

maas up z activlabu to gowno , kup bialko izolat ze sciteca + mono z universala ; )


Zastanawia mnie czemu polecasz różne produkty. To znaczy o to mi chodzi, że raz taki raz taki?
Ja pytałem o białko to nie poleciłeś mi tego, tak samo jak kreatynę to mono creapure z fitmaxa polecałeś? Czyli pytanie było to samo, a poleciłeś dwa inne produkty, a w tym temacie 2 inne.

Płaci Ci ktoś za promocję produktów? :)

Użytkownik d3x edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
własciwie tutaj osoby skupiaja sia tylko na kilku bialkach nie tanich i bardzo drogich gainerach
a wrecz odpychaja o tanszych czy srednich produktach
  • 0

TKWM


DajaN
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Pomógł: 2
15
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,boks,mma,bjj
  • Staż [miesiące]:41
  • Wzrost [cm]:178
  • Waga [kg]:73

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
jeżeli chcesz mieć coś z dodatkiem kreatyny to kup sobie Easy Gain Mass z Fitmaxa
  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
Mass Up to najniższa liga z najgorszej jakości surowca więc daleko mu do średniej półki jaka jest np Mass Active z Fitmaxa i jemu podobne. Sam się dziwie że wszędzie tu wpychają Sciteca jak inne firmy robią równie dobre suple.

Mateusz Pawlak ;)


GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up

Zastanawia mnie czemu polecasz różne produkty. To znaczy o to mi chodzi, że raz taki raz taki?
Ja pytałem o białko to nie poleciłeś mi tego, tak samo jak kreatynę to mono creapure z fitmaxa polecałeś? Czyli pytanie było to samo, a poleciłeś dwa inne produkty, a w tym temacie 2 inne.

Płaci Ci ktoś za promocję produktów? :)



to jeden produkt na rynku jest tylko dobry ? ; )

nie wiem czy wiesz ale mono z universala i to ktore ci polecalem maja ten sam surowiec , wiec te kreatyny sa tak samo skuteczne i czyste ; )

okej skoro tak sie czepiacie dlaczego czesto mowie o scitecu to prosze bardzo , bialeczka ktore polecam : Dymatize Elite Whey Protein , scitec 100 % whey isolate - ujebalem sie na ten scitec , ale mi odpowiada to bialeczko i je propsuje , trec whey 100 , Optimum nutrition gold standard whey , Peak whey delicous


Nie nikt mi nie placi za promocje produktow ty gamoniu , skoro polecam co jakis czas suplementy z innych firm .

Użytkownik tmnt edytował ten post Ponad rok temu


kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
Nie masz białek z dodatkiem krety :) Chyba że jakieś tanie gówna
Zdecyduj się co chcesz gainera czy białko ... bo sam nie wiiesz co ...
Jak masz kupywac coś takiego jak Mass up to odpuść ,mała zawartośc białka a węgle słabej jakości

Ktoś tam wspomniał że u nas na forum pimpuje się średnie białka i drogie gainery
To dlatego że nie ma na naszym poziomie sensu kupywać ten proch za więcej niż 70-80zł za kilogram
A dlaczego drogie gainery (lean gain,jumbo,Mass freak ) Bo jak już masz kupywać produkt gdzie 80 % stanowią węgle to kup już
coś wartościowego a nie produkt który bazuje na : glukozie i maltodekstrynach ...

TMNT przystopuj ;]

A ten dynamitze co poleciłeś to wałowane o kilkanascie procent heh

Dla mnie narozsądniejsza opcja to WPI + WPC dlatego ja lubie i polecam : fitmax +81,Whey delicous,MRM metabolic whey, no i Optimum Nutrition Gold < 3

d3x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up

Nie nikt mi nie placi za promocje produktow ty gamoniu , skoro polecam co jakis czas suplementy z innych firm .

Jedno proste pytanie i już nie potrafisz powstrzymać się od tego typu wypowiedzi? Co? Za duża agresja? Idź poćwiczyć więcej na siłowni.

Jednak nie od parady mawia się: "Uderz w stół, a nożyce się odezwą".

P.S Wiadomo, że więcej produktów jest wart zakupów. W takim razie polecaj zawsze wszystkie, a nie raz tak, raz tak. Bo to popada mi pod marketing szeptany ;) Dlatego spytałem.
  • 0

d3x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
#####

Konkretne produkty tylko, że na zmianę. Załóżmy, że ma 3 konkretne produkty. Mi polecił produkt X, komuś w temacie Y, a potem Z. Zamiast napisać, że poleca X,Y,Z (a użytkownik już sam sobie zdecyduje, ewentualnie poprosi o wybór jednego z 3).

I tak sobie pomyślałem, że pewnie post gdzie są polecane wszystkie 3 nie byłby dobrym dowodem dla firmy, która zleciła promowanie tylko produktu X.

I jeszcze raz zaznaczam. Tylko wpadło mi to przez chwilę do głowy i dlatego zapytałem, bo chyba wolno. Dziwne tylko, że odpowiedź była lekko agresywna.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up

Konkretne produkty tylko, że na zmianę. Załóżmy, że ma 3 konkretne produkty. Mi polecił produkt X, komuś w temacie Y, a potem Z. Zamiast napisać, że poleca X,Y,Z (a użytkownik już sam sobie zdecyduje, ewentualnie poprosi o wybór jednego z 3).

I tak sobie pomyślałem, że pewnie post gdzie są polecane wszystkie 3 nie byłby dobrym dowodem dla firmy, która zleciła promowanie tylko produktu X.

I jeszcze raz zaznaczam. Tylko wpadło mi to przez chwilę do głowy i dlatego zapytałem, bo chyba wolno. Dziwne tylko, że odpowiedź była lekko agresywna.


dobra nie pierdol
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

d3x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
[powielony post]

Użytkownik d3x edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

d3x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up

dobra nie pierdol

Dzięki takim jak Ty potem ludzie wierzą stereotypom, że jak już przypakowany to nie za bardzo mądry...

#####
No nie mówię tylko o swoim temacie, poza tym ja nie mówię, że jest różnica. Jeśli oba są dobre itd. Spoko. Tylko mówię, że mi to podpadło i spytałem. A, że spotkałem się z taką "agresją" więc śmiem twierdzić, że może być w tym prawda.

Wątpisz? Grammatik odpowiadając mi w temacie o gainerach napisał tak:

Minimalnie Mass Active z Fitmaxa bo masz tylko maltodekstryny niskocukrzone + 20% dobrego wpc lub najlepiej w Mass Freaka jak cie stać, choc istnieje jeszcze sporo gainerów dobrych i bardzo dobrych:
-MEX Size Max
- Serious Mass
- Mutant Mass
- Nutrabolics Mass Fusion

A mógł napisać tylko jeden. Prawda? I ja również znając więcej dobrych produktów białkowych czy geinerów itd. Wymieniłbym również parę tak jak Grammatik ;)


W każdym razie kończę pisanie w tym temacie, bo niepotrzebny spam się robi. Zadałem 1 pytanie, a taki wydźwięk. Interesujące...

Użytkownik d3x edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Kisu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
Chce uzyskać odpowiedz a nie patrzeć na kłótnie :)

Dobra, powiem tak, tej kreatyny nie musi być, chce dobrą odżywke na mase mięśniową :) ( Nie pisac o diecie bo mam już )

Dawać nazwy i w jakiej porcji to kupić :)) !

Użytkownik Kisu edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Up
Universal 500 gram , dawkowanie 5 gram rano i 5 gram po treningu , w dni nie treningowe 5 gram rano .
Białeczko - Peak Whey delicous - 1 kg , wedlug brakow diecie , najlepiej zapodaj sobie po treningu , i gdzie bedziesz uwazal .
Bcaa hi tec tst - 500 gram , dawkowanie 10 gram przed i po treningu , w dni nietreningowe zbedne .
.

pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024