Skocz do zawartości


Zdjęcie

RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
232 odpowiedzi w tym temacie

#1 best body

best body
 • Guests
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2150 postów
 • Pomógł: 1
 • Lokalizacja:Kraków Skawina
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Profesjonalne doradztwo w zakresie suplementacji, dietetyki oraz treningu.
 • Wzrost [cm]:183
 • Pas [cm]:81
 • Waga [kg]:93

Napisano 15.07.2012 - 21:58

RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

spalaczet_xaxqqxr.png

 

Uwaga: w przeciwieństwie do większości tego typu rankingów spalaczy tłuszczu, które można znaleźć w internecie ten jest na bieżąco aktualizowany względem aktualnej sytuacji na rynku i wiedzy na temat skuteczności dostępnych produktów. Nie uwzględnia on spalaczy od dawna nie produkowanych jak np. Leviathan, czy spalaczy tłuszczu których składy zostały zmienione (na gorsze) i nie mają nic wspólnego z kultowymi kiedyś produktami np. Thermal Pro.

Sporządzając ranking kierowano się następującymi kryteriami:

 • Skład suplementu uwzględniający jakość i ilość substancji aktywnych
 • Opinie i recenzje osób stosujących
 • Niezależne badania przeprowadzone na sportowcach i osobach nieaktywnych fizycznie

Kategorie spalaczy tłuszczu :

 • Najlepsze spalacze tłuszczu aktualnie. Są to spalacze termogeniczne oparte o skuteczne i silnie działające składniki aktywne, przeznaczone wyłącznie dla zdrowych osób.
 • Najskuteczniejsze spalacze dla osób z problemami zdrowotnymi (nadciśnienie, arytmia, problemy z sercem itp.)
 • Suplementy specjalne (usuwanie zatrzymanie wody podskórnej, stricte hamujące łaknienie, stricte spalające tłuszcz brzuszny)
 • Suplementy działające miejscowo (spalacze i diuretyki) - objaśnienie tej kategorii poniżej
 • Najskuteczniejsze połączenia suplementów (odpowiednio dobrane suplementy działające względem siebie synergicznie maksymalizując tym samym efekty)
 • Produkty, które należy omijać szerokim łukiem, nie mające żadnego realnego działania

Kategoria nr 1:

 

 
Diamond Labs ECA najbardziej radykalny spalacz jaki obecnie jest dostępny na rynku, środek dla osób szukających wyjątkowo szybko działających produktów. Zawiera najsilniejsze związki jakie stosowane są w spalaczach termogenicznych, dzięki czemu zapewnia szybkie i trwałe efekty. Specjalnie zaprojektowany skład stymuluje ciągłe spalanie tłuszczu przez długie godziny. Bardzo mocno zwiększa poziom energii i na długie godziny hamuje łaknienie.
UWAGA na podróbki bez hologramów.
 

Green Stinger to zdecydowanie najlepsza opcja biorąc pod uwagę skuteczność działania do ceny. Jest to środek zbierający wyłącznie bardzo pozytywne opinie, z pewnością to jeden ze skuteczniejszych spalaczy tłuszczu ostatnich lat. Posiada bardzo dużą zawartość składników aktywnych, dzięki czemu 1 porcja dwa razy dziennie pozwala z bardzo szybkim tempie uzyskać oczekiwane rezultaty. Spalacz ten oparty jest również o składniki mające potwierdzoną skuteczność w spalaniu tzw. uporczywego tłuszczu (tkanki tłuszczowej białej) z okolic brzucha i bioder.

 

Pro Supps DNPX II jeden z najbardziej hardcore'owych spalaczy tłuszczu, który zawiera potężne dawki składników aktywnych spalających uporczywy tłuszcz z brzucha i bioder, zwiększające poziom energii i stricte topiące tłuszcz z całego ciała. Cechą charakterystyczną jest fakt, iż każda porcja spalacza wykazuje wielogodzinne skuteczne działanie.

 
Jet Fuel Super Burn to najlepsza opcja dla osób mających bardzo dużo tkanki tłuszczowej do spalenia, suplement ten oparty jest o najwyższej jakości naturalne ekstrakty o naukowo potwierdzonym działaniu. Poza działaniem stricte spalającym, dodatkowo hamuje apetyt i obniża poziom cukru we krwi., idealny dla osób szukających pewnego i skutecznego, a przy tym wydajnego spalacza.  Cechą charakterystyczną tego suplementu jest to, że zawiera małą ilość składników pobudzających.
 
Genomyx Phenadrol specyficzny spalacz tłuszczu, którego główne działanie polega na totalnym hamowaniu łaknienia (w tym względzie jest to bezkonkurencyjny produkt) na długie godziny oraz zwiększaniu poziomu energii, wykazuje także potencjał termogeniczny, czyli utlenianie kwasów tłuszczowych i detoksyfikujacy organizm.

 

ANS Diablo to jedyny spalacz w tym zestawieniu w formie proszku i przy tym jedyny faktycznie skuteczny suplement w tej formie. Zaprojektowany przez pionierów suplementacji, o naukowo potwierdzonej skuteczności i farmaceutycznej jakości składnikach. Wykonany w niezwykłej technologii dzięki czemu można go precyzyjnie dozować, osiągając nieustanne topienie tłuszczu przez cały dzień. Ze względu na swoją formę - działa błyskawicznie, nasilając termogenezę, przyspieszając spalanie opornego tłuszczu brzusznego oraz dodając dużej dawki energii.

Jest to jeden z niewielu spalaczy na rynku, które nie degradują tkanki mięśniowej i dzięki odpowiednim składnikom chronią ją przed katabolizmem.

 

 

Kategoria nr 2:

 

Lean FX najskuteczniejszy ze spalaczy nie zawierający stymulantów czy innych pobudzaczy. Posiada najwyższej jakości bezkompromisowe pod względem skuteczności składniki, można stosować nawet przed snem w celu spalania tłuszczu w okresie nocnym. Co istotne zawiera naukowo potwierdzone w działaniu składniki przeciwdziałające ponownemu otłuszczaniu się. Idealnie nadaje się także jako dodatkowy środek do spalaczy termogenicznych (pierwsza kategoria).

 

BPS DCP 2.0 to kultowy spalacz nie zawierający żadnych stymulantów (pobudzaczy takich jak kofeina, geranium, glukuronolakton itp.), doskonale spalający uporczywy tłuszcz z okolic brzucha i modulujący poziom kortyzolu, dzięki czemu chroni mięśnie i wspiera redukcję tłuszczu z tzw. boczków. Posiada właściwości przyspieszające metabolizm, więc jest idealny dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia lub nie odżywiają się regularnie. Co ważne spalacz ten nie posiada żadnych pobudzaczy, także jest idealny dla osób mających późno treningi, lub szukających bardzo skutecznego środka bez stymulantów.

 

Cannibal Claw jest najskuteczniejszym suplementem na rynku, który przyspiesza metabolizm. Swoją skutecznością porównywany jest często to hormonu tarczycy, dla którego stanowi naturalny substytut. Wykazuje skutecznie działanie bez względu na aktywność fizyczną lub jej brak.

 

AI Sports Raspberry Ketones zdecydowanie najlepszy spalacz lipotropowy biorąc pod uwagę stosunek ceny, ilości i jakości, nie zawierający żadnych składników stymulujących jak kofeina, ani składników które mogą powodować jakiekolwiek dolegliwości osobom z różnymi problemami zdrowotnymi. Posiada największą dawkę na rynku ketonów z malin, które zostały niedawno odkryte w Japonii i mają potwierdzoną klinicznie bardzo wysoką skuteczność.

 

Ursobolic niezwykle ciekawy suplement nowej generacji, wspiera rekompozycję ciała, czyli nasila spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym tworzeniu idealnego środowiska do budowania beztłuszczowej masy mieśniowej. Idealny dla osób chcących poprawić skład ciała, gęstość mięśni i ich definicję.


Kategoria nr 3:

 

Lecheek AD-3 najlepszy dodatek do spalaczy, dla osób które chcą osiągnąć tzw. suchą i twardą sylwetkę. Suplement przeznaczony jedynie dla mężczyzn, gdyż obniża poziom estrogenu, dzięki czemu usuwa zatrzymaną wodę z tkanek poprawiając definicję mięśni. Dzięki modulowaniu poziomu kortyzolu nie tylko chronią mięśnie, ale skutecznie promuje spalanie tłuszczu z tzw. boczków, gdzie znajduje się uporczywa tkanka tłuszczowa biała.

 

SNS Yohimbine  jest to skoncentrowana forma alkaloidu, która najskuteczniej pośród wszelkich znanych obecnie substancji spala uporczywy tłuszcz z brzucha i bioder. Stymuluje receptory odpowiedzialne za uwalnianie kwasów tłuszczowych z tkanki białej którą pokryte są narządy jamy brzusznej i tzw. boczki. Tkanka tłuszczowa biała jest to najbardziej uporczywa, jeśli chodzi o jej spalanie, tkanka tłuszczowa na całym ciele. Johimbina jest substancją czynną o naukowo potwierdzonym działaniu. Najlepiej sprawdza się przy stosunkowo niskim poziomie tłuszczu, kiedy to szukamy środka na tzw. ostatni szlif sylwetki  i spalanie resztek tłuszczu.

Scitec HCA + Chitosan suplement ten blokuje przekształcanie się jedzenia w tłuszcz czyli przeciwdziała otłuszczeniu się oraz jest niezwykle pomocny dla osób lubiących podjadać lub spożywać obfite posiłki w godzinach wieczornych.

Diuretic Complex to najskuteczniejszy na rynku diuretyk czyli suplement, który usuwa zatrzymaną wodę podskórną psującą definicję sylwetki i powodującą obrzęki szczególnie u kobiet. Zatrzymana woda podskórna wygląda identycznie jak celulit, także osoby mimo faktu iż są szczupłe często mają ten problem, mogą zlikwidować go diuretykiem. W swojej kategorii jest najskuteczniejszym produktem.

 

 

Kategoria nr 4:

 

Jest to kategoria, która wymaga słowa wstępu. Największą wadą tych suplementów jest fakt, że należą on do kategorii produktów, które w znakomitej większości nie działają w ogóle, a te faktycznie skuteczne stoją na straconej pozycji w oczach osób mających do czynienia z innymi tego typu środkami. Miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej nie jest możliwe, gdyż tłuszcz spala się równomiernie z całego ciała. Tyczy się to jednak aktywności fizycznej. Są natomiast suplementy, które nasilają spalanie tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach - targetowo. Są to spalacze i diuretyki dermalne. Przenikają one barierę skóry i likwidują najbardziej uporczywą tkankę tłuszczową, tzw. białą, znajdującą się w okolicach brzucha i bioder, ponieważ posiadają zdolność bezpośredniego wnikania do tych komórek i uwalniania z nich kwasów tłuszczowych, które w procesie lipolizy i termogenezy są przekształcane w energie cieplną.

 

San Liporedux jest najskuteczniejszym spalaczem miejscowym, Dzięki składnikom mającym potwierdzone działanie pozwala szybko usunąć nieestetyczne złogi tłuszczu i celulitu. Istotną cechą tego suplementu jest także fakt, że zwiększa unaczynienie i jędrność tkanek.

 

Dry-Rub jest jedynym dermalnym diuretykiem na rynku o skutecznym działaniu. Likwiduje uporczywe obrzęki i retencję wody podskórnej dzięki punktowemu działaniu. W przeciwieństwie do standardowych diuretyków pozwala uniknąć uczucia odwodnienia czy ciągłego pragnienia.

 

Kategoria nr 5:
 
1) Synedrex + Lean FX + AD-3 (bezkompromisowy zestaw dla osób szukających najskuteczniejszego sposobu na radykalną poprawę sylwetki)
 Uwaga: AD-3 nie może być stosowany przez kobiety

 

2) Lean FX + Diuretic Complex + AI Sports Raspberry Ketones (najskuteczniejszy zestaw dla osób mających problemy z ciśnieniem lub układem krążenia i kobiet, takich które potrzebują w krótkim czasie poprawić znacznie swoją sylwetkę bez środków zawierających pobudzaczy)

 

Kategoria nr 6:

 

Mity. Niestety większość tego co jest na rynku 'spalaczy tłuszczu' tak na prawdę w ogóle nie działa, lub ma znikome nie przynoszące widocznych efektów działanie. Poniżej zestawienie najpopularniejszych 'ściem', które należy omijać szerokim łukiem. Przy każdym z produktów podane będzie przykładowe niezależne badanie lub krótka informacja odnośnie faktycznych właściwości danego suplementu.

 

L-karnityna - zapewne wszystkim znana, niestety nie ma żadnego działania jeśli chodzi o spalanie tłuszczu. Dlaczego jest tak popularna? Ponieważ organizm sam wytwarza l-karnitynę i faktycznie pełni ona ważną funkcję przy spalaniu tłuszczu, gdyż umożliwia transport tłuszczu do mitochondriów gdzie są spalane. Jednak ta w postaci suplementu nie jest w stanie zwiększyć jej poziomu w osoczu krwi, a co za tym nie wykazuje odpowiedniej biodotępności, przez co po prostu nie działa.

 

Przykładowe niezależne badanie sprawdzające czy l-karnityna działa:
 
"36 kobiet ze średnią nadwagą, podzielono na dwie grupy po 18 osób. 
 
Grupa I: 8 tygodni podawano 2 g L-KARNITYNY 2 x dziennie (łącznie 4 g dziennie), grupa placebo dostawała 4 g laktozy. Obie grupy codziennie spacerowały przez 30 minut (60-70% HR), 4 x w tygodniu. Skład ciała, spoczynkowa przemiana materii, utylizacja substratów przemiany materii zostały ustalone przed eksperymentem. Z osób które ukończyły badanie - 15 placebo, 13 L-KARNITYNA - NIE STWIERDZONO ZNACZĄCYCH RÓŻNIC W CAŁKOWITEJ MASIE CIAŁA, % TKANKI TŁUSZCZOWEJ ORAZ SPOCZYNKOWĄ PRZEMIANĄ TŁUSZCZU W ORGAZNIZMIE. POMIĘDZY GRUPAMI nie było znaczących różnic."
 
Referencje: Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2000 Jun;10(2):199-207. L-Carnitine supplementation combined with aerobic training does not promote weight loss in moderately obese women.Villani RG, Gannon J, Self M, Rich PA. Department of Human Biology and Movement Science, Royal Melbourne Institute of Technology, Melbourne, Victoria, 3083, Australia.
 
CLA - najpopularniejszy "spalacz", który możemy znaleźć w aptekach, sklepach ze zdrową żywnością, reklamowany w niemal każdym czasopiśmie kobiecym czy promującym odchudzanie.
 
Przykładowe niezależne badanie sprawdzające czy CLA działa:
 
"The role of conjugated linoleic acid in reducing body fat and preventing holiday weight gain. 
 
OBJECTIVE: The incidence of obesity and overweight in the US has increased considerably during the past two decades and currently affects 65% of the adult population. Research has indicated that small, yet irreversible, gains during the holiday season contribute to increases in weight during adulthood. Conjugated linoleic acid (CLA), a naturally occurring dietary fatty acid, has been found to reduce weight gain and dramatically decrease fat mass in animals. Although research in humans has shown inconsistent results, most studies have been of insufficient duration or have utilized body composition methods that are less accurate than the currently accepted criterion. 
DESIGN: Randomized, double-blind, placebo-controlled study of 3.2 g/day CLA for 6 months. 
SUBJECTS: Forty healthy, overweight subjects (age: 18-44 years; body mass index: 25-30 kg/m(2)). 
MEASUREMENTS: Body composition by the four-compartment model, resting metabolic rate (RMR) by indirect calorimetry, self-reported physical activity and dietary intake, and blood chemistries were determined at baseline and after 6 months. Body weight was measured monthly during the pre-holiday season (August-October), holiday season (November-December) and post-holiday season (January-March). Adverse events were assessed monthly. 
RESULTS: Compared to CLA, the placebo group showed a greater rate of weight gain during the holiday season (P=0.01). Within the placebo group, holiday weight change was significantly greater compared to the pre-holiday period (August-October) (P=0.03). Six-month change in body composition was improved with CLA compared to placebo (P=0.02), and body fat was significantly reduced within the CLA group (-1.0+/-2.2 kg, P=0.05). CLA had no effect on RMR, physical activity or dietary intake. The rate of reported negative emotions decreased significantly with CLA, although there was no difference in any other category of adverse event. In comparison to the placebo, CLA did not affect insulin resistance, blood lipids and markers of liver function or markers of inflammation, with the exception of a significant decrease in a biomarker of endothelial dysfunction. 
CONCLUSION: CLA supplementation among overweight adults significantly reduced body fat over 6 months and prevented weight gain during the holiday season. Although no adverse effects were seen, additional studies should evaluate the effect of prolonged use of CLA. "
 
Streszczenie:
 
Dwie grupy kontrolne:
- grupa placebo (przyjmująca puste kapsułki) 
- grupa przyjmująca CLA w ilości 3,2g/dzień przez okres 6-ciu miesięcy 
 
Wyniki: Po 6-ciu miesiącach grupa przyjmująca tak dużą dawkę CLA w porównaniu do grupy placebo utraciła jedynie niecały 1 kg tkanki tłuszczowej w pół roku. Warto?

 

Pozostałe nie warte uwagi suplementy mające spalać tłuszcz:

 

- chrom (jedynie lekkie działanie obniżające poziom cukru we krwi)

- zielona herbata (jedynie lekkie działanie diuretyczne)

- yerba mate (jedynie lekkie działanie energetyzujące)

- cholina (jedynie niewielkie działanie prozdrowotne nie mające nic wspólnego ze spalaniem tłuszczu)


Ekskluzywne odżywki i suplementy diety.

Wyselekcjonowane elitarne spalacze tłuszczu o naukowo potwierdzonej skuteczności.

Jeśli nie wiesz jaki wybrać dla siebie skuteczny zestaw suplementów i jak je stosować, aby osiągnąć założony cel wypełnij ankietę i odeślij ją do mnie.


#2 kuba1000

kuba1000
 • Guests
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 8481 postów
 • Pomógł: 0
 • Lokalizacja:Poznań
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15.07.2012 - 22:09

Cannibal Inferno - zdecydowanie najbardziej skuteczny spalacz jaki brałem, sylwetka zmieniała się w oczach przy jednoczesnym zachowaniu mięśni. Moim zdaniem doskonały pod każdym względem, a trochę tego już stosowałem.

 

DNPX II - Pierwszą taka już powazną i zaplanowaną redukcje robiłem na nim ,bardzo mocny stuff ,zrobił na mnie duże wrażenie ,jeden tabs robił robote jak trzeba a po 2 to najpierw robiłem sobie trening siłowy ,później jeszcze dawałem rade spokojnie pograć z kumplami na pełnych obrotach na hali w piłe . SUPER SPRAWA

Metabolic Nutrition Synedrex - Najmocniejsza rzecz jaka brałem wg jesli chodzi o POBUDZENIE, aż za mocne ;/ Czasem to miałem mroczki przed oczami i nogi z waty ,jedynie to dziwna zgaga mnie męczyła ;/ Tylko dla mocnych muminków ! W połaczeniu z Noxi pro to już wg szataństwo haha.

 

Green Stinger - Jeden z nielicznych supli jakie zlekceważyłem ,myślałem że to jakiś badziew ... zapodałem 3 tab i dziwne zachowanie organizmu, osłabienie, ból głowy i wg dziwny zjazd, uniemożliwiła mi ta porcja trening, później dawkowałem 1 kap rano i 1 przed treningiem, miazga, najlepsze treningi w życiu.

Dorian Black Bombs - Pobudzenie co prawda średnie ale bardzo wysoka potliwość i działania termogeniczne po 2 tabsach byłem cały mokry, koszulke mogłem wykręcać,nie miałem tego efektu na wcześniej wspomnianych suplach.

 

Burn24 mój pierwszy jaki brałem ,w 100 % spełnił moje oczekiwanie mimo iż wtedy nie miałem zbytnio pojęcia w temacie żywienia heh

Ostre granie z chłopakami w piłe i facik ostro leciał.

 

Tyle odemnie co brałem :)

PISAĆ PANY !#3 Mexyk

Mexyk
 • Użytkownik
 • PipPipPip
 • 219 postów
 • Pomógł: 0
13
Neutralna
 • Lokalizacja:Białystok
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16.07.2012 - 21:52

Ja też jako że mnie poproszono opisze kilka spalaczy które stosowałem:

Alri Venom Hyperdrive 3.0+ USA (nie Globally Aproved - europejska) bardzo dobre działanie, pociłem się niesamowicie na treningu ale coś za coś, jak dla mnie czołówka.
Thermo Bombs - chyba najlepszy spalacz który faktycznie topił tłuszcz, niewielkie pobudzenie, za to termogeneza pierwsza klasa.
Synedrex - faktycznie idealnie nadaje się przy dużej ilości tłuszczu, dobrze topi tłuszcz z boczków i czuć "grzanie".

Stosowałem też kilka innych mniej popularnych spalaczy, lub coś pokroju l-karnityny itp, ale to raczej nie jest godne uwagi. Ciekawi mnie natomiast ten nowy splacz Olimpu Hells Breath, ma spore dawki i niezłe składniki.


 • 1

W internecie jest wiele for sportowych i o kulturystyce, ale forum kulturystyka jest tylko jedno!


#4 Nina

Nina
 • Użytkownik
 • PipPip
 • 54 postów
 • Pomógł: 0
2
Neutralna
 • Płeć:Kobieta
 • Zainteresowania:Dobre jedzonko i sporcik ^^
 • Staż [miesiące]:8

Napisano 18.07.2012 - 09:39

Ja też się wypowiem bo parę razy miałam do czynienia z tymi spalaczami tłuszcz hihi :) A więc stosowałam DCP z polecenia koleżanki która była bardzo zadowolona, ja taże, w ogóle nie pobudza, a ja miałam wtedy treningi wieczorem więc bardzo mi odpowiadał. Potem był chwalony przez wszystkich ALri Venom, faktycznie to mocny suplement, jednak dla mnie za mocny. Byłam bardzo pobudzona po nim, gdy wzięłam późno wieczorem cieżko było zasnąć, ale na treningu wylewałam siódme poty więc działa, działa. Obecnie przymierzam się do samej johimbiny (alphaburn czy jakoś tak) bo neistety został sam tłuszczyk na bioderkach :P
 • 1

Najważniejszy w życiu jest sport, a potem forum sportowe i nic więcej :D


#5 Seba24

Seba24
 • Użytkownik
 • 5 postów
 • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano 07.09.2012 - 16:28

Kupilem Viper Ultra High Energy-Fat Burner, Wydałem na nie az ponad 150zl za 40 tabletek, Na liscie nie widzę ich, Czy sa dobre? Cena sie opłacała czy zostałem oszukany?
 • 1

#6 best body

best body
 • Guests
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2150 postów
 • Pomógł: 1
 • Lokalizacja:Kraków Skawina
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Profesjonalne doradztwo w zakresie suplementacji, dietetyki oraz treningu.
 • Wzrost [cm]:183
 • Pas [cm]:81
 • Waga [kg]:93

Napisano 08.09.2012 - 08:30

Niestety zostałeś wyrolowany pisząc delikatnie, wartość rynkowa (słabego bądź co bądź spalacza dymatize viper w wersji 40 tab.) to około 70zł.

Ekskluzywne odżywki i suplementy diety.

Wyselekcjonowane elitarne spalacze tłuszczu o naukowo potwierdzonej skuteczności.

Jeśli nie wiesz jaki wybrać dla siebie skuteczny zestaw suplementów i jak je stosować, aby osiągnąć założony cel wypełnij ankietę i odeślij ją do mnie.


#7 FIfek21

FIfek21
 • Użytkownik
 • PipPip
 • 91 postów
 • Pomógł: 0
2
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna
 • Staż [miesiące]:8
 • Wzrost [cm]:180
 • Biceps [cm] :37
 • Klatka piersiowa [cm]:121
 • Pas [cm]:98
 • Udo [cm]:63
 • Przysiad [kg]:70kg
 • Wyciskanie [kg]:80kg
 • Martwy ciąg [kg]:100kg
 • Waga [kg]:80

Napisano 02.01.2013 - 20:40

Genomyx AlphaBurn gdzies za miesiąc planuje kupić. Polecacie ? Dobre efekty sa po tym ? Wystąpił efekt jojo ?
 • 0

#8 Botage

Botage
 • Użytkownik
 • PipPipPip
 • 338 postów
 • Pomógł: 0
117
Bardzo Dobra
 • Lokalizacja:Kraków
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02.01.2013 - 23:57

Za miesiąc już nie będzie Alpha Burn, ostatnie sztuki...
 • 1

Największy sklep z odżywkami w Krakowie. odzywki na miesnie Body World czyli profesjonalizm w każdym calu.

Dwie rzeczy są istotne forum kulturystyka gdzie znajdziesz wszelkie informacje o sporcie.


#9 FIfek21

FIfek21
 • Użytkownik
 • PipPip
 • 91 postów
 • Pomógł: 0
2
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna
 • Staż [miesiące]:8
 • Wzrost [cm]:180
 • Biceps [cm] :37
 • Klatka piersiowa [cm]:121
 • Pas [cm]:98
 • Udo [cm]:63
 • Przysiad [kg]:70kg
 • Wyciskanie [kg]:80kg
 • Martwy ciąg [kg]:100kg
 • Waga [kg]:80

Napisano 03.01.2013 - 15:52

no to już kupuje i poczeka :)
 • 0

#10 Shadyw3

Shadyw3
 • Użytkownik
 • 1 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano 12.01.2013 - 00:59

Witam. Poszukuje najlepszego spalacza na pierwszy raz dla brata. Gośc jest lekko po 40stce i trenuje 2 razy w tygodniu aeroby. Co byście polecili ?
zastanawiam się nad takim czymś jak Thermo Fat Burner Max Trec
Pozdrawiam

Użytkownik Lukasyno edytował ten post 12.01.2013 - 09:41

 • 0

#11 gongo89

gongo89
 • Użytkownik
 • 2 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano 13.01.2013 - 17:54

A co polecicie ze skutecznych spalaczy ale po których będzie można normalnie spać? Przykładowo poprzednio miałem Lipo 6 brałem koło 12 w południe to przez pół nocy nie mogłem spać :P Czytałem o takich które maja dwa rodzaje tabsów na dzień i na noc.
 • 0

#12 best body

best body
 • Guests
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2150 postów
 • Pomógł: 1
 • Lokalizacja:Kraków Skawina
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Profesjonalne doradztwo w zakresie suplementacji, dietetyki oraz treningu.
 • Wzrost [cm]:183
 • Pas [cm]:81
 • Waga [kg]:93

Napisano 14.01.2013 - 07:59

Takie spalacze AM/PM to kiepska opcja bo sa tylko 2-3 na rynku i mają przeciętne składy, a dobry jedynie marketing. Z takich które nie powodują defektów o których piszesz to OxyElite Pro jest najsensowniejszą opcją moim zdaniem.

Ekskluzywne odżywki i suplementy diety.

Wyselekcjonowane elitarne spalacze tłuszczu o naukowo potwierdzonej skuteczności.

Jeśli nie wiesz jaki wybrać dla siebie skuteczny zestaw suplementów i jak je stosować, aby osiągnąć założony cel wypełnij ankietę i odeślij ją do mnie.


#13 gongo89

gongo89
 • Użytkownik
 • 2 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano 14.01.2013 - 21:00

Rozumiem, w takim razie zamówię OxyElite Pro :)
Dzięki
 • 0

#14 Torus

Torus
 • Użytkownik
 • Pip
 • 16 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano 18.01.2013 - 11:26

Hej rozważam zakup Thermo Fat Burner MAX. Jakie są wasze opinie o tym produkcie?

Użytkownik Lukasyno edytował ten post 18.01.2013 - 21:38

 • 0

#15 kuba1000

kuba1000
 • Guests
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 8481 postów
 • Pomógł: 0
 • Lokalizacja:Poznań
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19.01.2013 - 00:47

Slaby produkt ...
Na poczatek redzkcji moze byc , chodz ja bym wolal kupic cos mocnego

#16 Oliver

Oliver
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 506 postów
 • Pomógł: 0
15
Neutralna
 • Lokalizacja:Konin
 • Płeć:Mężczyzna
 • Staż [miesiące]:36
 • Wzrost [cm]:181
 • Biceps [cm] :40
 • Klatka piersiowa [cm]:110
 • Pas [cm]:81
 • Udo [cm]:61
 • Wyciskanie [kg]:105
 • Waga [kg]:81

Napisano 25.01.2013 - 12:49

Miał ktoś z was doczynienia z tą zabawką? Scitec HCA + Chitosan
Potrzebuje czegoś co zbytnio nie pobudza, bo ćwiczę w godzinach póznych średnio około 19. Unikam też geranium i efedryny.
 • 0
Pomogłem? Jeśli tak daj plusa :)

#17 mykmyk1_2004

mykmyk1_2004
 • Użytkownik
 • 1 postów
 • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano 02.02.2013 - 13:06

Man scorch mój pierwszy jaki brałem ,w 100 % spełnił moje oczekiwanie mimo iż wtedy nie miałem zbytnio pojęcia w temacie żywienia heh
Ostre granie z chłopakami w piłe i facik ostro leciał

Oxy Elite Pro - Pierwszą taka już powazną i zaplanowaną redukcje robiłem na nim ,bardzo mocny stuff ,zrobił na mnie duże wrażenie ,jeden tabs robił robote jak trzeba a po 2 to najpierw robiłem sobie trening siłowy ,później jeszcze dawałem rade spokojnie pograć z kumplami na pełnych obrotach na hali w piłe . SUPER SPRAWA

Hyperlean Fx 7 - Najmocniejsza rzecz jaka brałem wg jesli chodzi o POBUDZENIE ,aż za mocne ;/ Czasem to miałem mroczki przed oczami i nogi z waty ,jedynie to dziwna zgaga mnie męczyła ;/ Tylko dla mocnych muminków ! W połaczeniu z Noxi pro to już wg szataństwo haha

Ripped Freak Burner - Jeden z nielicznych supli jakie zlekceważyłem ,myślałem że to jakiś badziew ... zapodałem 3 tab i dziwne zachowanie organizmu ,osłabienie ,ból głowy i wg dziwny zjazd ,uniemożliwiła mi ta porcja trening ,co prawda miałem tylko próbke ale suplement wart uwagii jak na tą cene

SyntraX Fyre - Pobudzenie co prawda średnie ale bardzo wysoka potliwość i działania termogeniczne po 3 tabsach byłem cały mokry ,koszulke mogłem wyzdrzymać ,nie miałem tego efektu na wcześniej wspomnianych suplach


Tyle odemnie co brałem :)

PISAĆ PANY !

Witam kupilem wlasnie Hellfire moja waga 95 kilo przy wzroscie 182 docelowo ma byc82 kg po zaaplikowaniu produktu z cialem dzieja sie straszne rzeczy w sensie pozytywnym biore jedna kapsulke dziennie i powiem jestem nabuzowany jak nigdy pon silka bez zmeczenia 1.5 godz wtorek biegam zawsze 6 km i bylem zmeczony teraz robie 9 km i nic tylko leje sie ze mnie pot zmeczenie odczuwam na chwile strasznie szybke regeneracja sroda silka czwartek bieg piatek silka sobota bieg niedziela odpoczynek ale mnie tak rozsadza ze nie wiem czy dam rade siedziec bezczynnie pewnie basen zalicze polecam warto wydac kase w porownaniu na inne suplementy to te inne lipa . Czuje jak doslownie kazda komorka mojego ciala pracuje jestem pobudzony w stopniu trodno do opisania jak bym bral cos bialego haha . Polecam lecz dla facetow ze zdrowym serduchem
 • 1

#18 hc-maciek

hc-maciek
 • Użytkownik
 • Pip
 • 11 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano 12.03.2013 - 23:19

jakieś 2 tygodnie temu widziałem tutaj w kategorii nr 1 spalacz iron horse burn & shape . kupiłem go sobie ostatnio , w nowej wersji ( nowe opakowanie ale taki sam skład . to samo chyba zrobili z białkiem i innymi produktami ) i chciałbym się dowiedzieć dlaczego zniknął z rankingu :)
 • 0

#19 best body

best body
 • Guests
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2150 postów
 • Pomógł: 1
 • Lokalizacja:Kraków Skawina
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Profesjonalne doradztwo w zakresie suplementacji, dietetyki oraz treningu.
 • Wzrost [cm]:183
 • Pas [cm]:81
 • Waga [kg]:93

Napisano 20.03.2013 - 22:09

jakieś 2 tygodnie temu widziałem tutaj w kategorii nr 1 spalacz iron horse burn & shape . kupiłem go sobie ostatnio , w nowej wersji ( nowe opakowanie ale taki sam skład . to samo chyba zrobili z białkiem i innymi produktami ) i chciałbym się dowiedzieć dlaczego zniknął z rankingu :)

 

 

Właśnie dlatego nie ma go w zestawieniu bo nie jest produkowany, a ranking obejmuje aktualny stan rynku. Nie występuje w nowym opakowaniu - przypominam że w zestawieniu był Iron Fat Burner, a nie Burn&Shape.


Użytkownik best body edytował ten post 20.03.2013 - 22:09

Ekskluzywne odżywki i suplementy diety.

Wyselekcjonowane elitarne spalacze tłuszczu o naukowo potwierdzonej skuteczności.

Jeśli nie wiesz jaki wybrać dla siebie skuteczny zestaw suplementów i jak je stosować, aby osiągnąć założony cel wypełnij ankietę i odeślij ją do mnie.


#20 kuba1000

kuba1000
 • Guests
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 8481 postów
 • Pomógł: 0
 • Lokalizacja:Poznań
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20.03.2013 - 22:36

Alphamine - Bardzo dobry produkt . Dziewczyna obecnie bierze i facik ładnie leci .

Dużo porcji ,smak zajebisty , lekko kwaskowaty ,mi bardzo smakuje . Rozpuszczalność okey

Smialo mozna polecić ,jak ktoś nie lubi mózgoyebów

 

dsc06957r.jpg


Użytkownik Lukasyno edytował ten post 21.03.2013 - 10:59
Podobne tematy Zwiń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona Witaj Gościu

Witaj w naszym serwisie. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta użytkownika, to zapraszamy do darmowej rejestracji. Jeśli jednak posiadasz konto, to zaloguj się. Tylko zalogowany użytkownik ma pełny dostęp do wszystkich funkcji forum, czyli: pisanie postów, zakładanie nowych tematów, dodawanie znajomych, korzystanie z prywatnego komunikatora i wiele więcej...

Ikona FaceBook