Skocz do zawartości


Zdjęcie

RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
259 odpowiedzi w tym temacie

Emperor
 • Ekspert
 • PipPipPipPip
 • 541 postów
 • Pomógł: 2
2
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

RANKING Najlepsze spalacze tłuszczu 2015
 
Artykuł: spalacze tłuszczu ranking 2015

Poniżej przedstawiam mocne i skuteczne spalacze tłuszczu, które cieszą się dobrymi opiniami wśród osób, które znają się na suplementach.
Każdy ze spalaczy wykazuje silne działanie spalania tkanki tłuszczowej. Przedstawiam produkty oraz ich opisy.Zdecydowanym numerem 1 jest Trizer - spalacz tłuszczu o unikalnym i bardzo rozbudowanym składzie, który jest niezwykle skuteczny w walce z tkanką tłuszczową!
Trizer może być stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

- zaawansowany skład i sekwencyjnie dobrane składniki
- potrójne działanie : likwidacja wody podskórnej, przyśpieszenie metabolizmu,zmniejszenie apetytu 
- trwałe i szybkie obniżanie tłuszczu w ciele
- bezpieczny i przebadany laboratoryjnie 
- zwiększenie poziomu energii
- posiada zestaw witamin niezbędnych do prawidłowego odchudzania

Mobilizujący charakter suplementu został uzyskany dzięki guaranie, która działa równie pobudzająco, lecz nie niesie za sobą tak poważnego ryzyka stosowania. Podstawowym działaniem Trizera jest przede wszystkim nasilenie termogeniki organizmu, co stanowi skuteczną drogę do pozbycia się nadmiernych kilogramów. Wzrost temperatury ciała jest podyktowany obecnością kapsaicyny, odpowiedzialnej za "ostry charakter" papryki chili. Dodatkowe wsparcie dla tego składnika stanowi galusan epigallokatechiny. EGCG znany jest przede wszystkim z proredukcyjnych właściwości zielonej herbaty i skutecznie nasila procesy spalania glukozy przez metabolizm. Z kolei synferyna jest związkiem pozyskiwanym z gorzkiej pomarańczy. Jego podstawowym zadaniem jest ułatwienie przemian węglowodanów i tłuszczów, a także zapobieganie przed ich nadmiernym wchłanianiem. Warto też wspomnieć o chromie – jednym z podstawowych pierwiastków, który prowadzi do utrzymania stałego poziomu cukru we krwi. Dzięki niemu uchronimy organizm przed atakami wilczego głodu oraz zyskamy pewność, że poziom cholesterolu będzie w normie.

Jednak to nie koniec dobroczynnych właściwości, jakie można uzyskać z suplementacji preparatem Trizer. W składzie suplementu można również odnaleźć liczne antyoksydanty, które z powodzeniem ułatwią oczyszczenie naszego ustroju z wielu zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii. Witamina E stanowi najmocniejszy przeciwutleniacz w ludzkim organizmie, dlatego porcja aż 24 mg pozwoli skutecznie uzupełnić jej zapasy. Ekstrakt z mniszka lekarskiego skutecznie wpłynie na pozbycie się nadmiernej zawartości sodu, a dzięki licznym związkom goryczowym sprawnie pobudzi pracę układu pokarmowego. Wraz z obecną w składzie Trizera pokrzywą, pełnić będzie funkcję kompleksu, regulującego funkcjonowanie dróg moczowych.
 

Dla osiągnięcia jeszcze lepszych wyników „na wadzę” oraz na treningach. Produkt firmy FITLABS wyposażono sporą dawkę „motywatorów wysiłkowych”. Do najaktywniejszych należy duet kofeiny oraz guarany, które dostarczają niezbędnej energii do przeprowadzenia wysiłku fizycznego. Obok nich zestawiono również synefrynę oraz L-tyrozynę. Działanie pierwszej przewiduje zwężenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi, co poprawia wydolność mięśni, natomiast druga uwalnia dodatkowe pokłady dopaminy i adrenaliny, które skutecznie niwelują poczucie zmęczenia.

 

Dodatkowo dla każdego klienta, który zakupi Trizera, wyspecjalizowani dietetycy skomponują indywidualną dietę na okres 30 dni, całkowicie za darmo. To tylko potwierdza wysoką jakość preparatu oraz klasę firmy FITLABS.

Holistyczny charakter preparatu Trizer jest dodatkowo podkreślony obecnością pozostałych składników aktywnych. Biotyna, czyli witamina H, jest jednym z głównych związków stosowanych w przypadku problemów skórnych, takich jak łojotok czy trądzik.

Trizer opinie


 

                        Venom Hyperdrive 3.0 

·         Potężna redukcja tkanki tłuszczowej
·         Zwiększa zdolności wysiłkowe
·         Wzmaga koncentrację
·         Hamuje wilczy apetyt
 
Venom Hyperdrive 3.0+ Global - to produkt przeznaczony do zwiększania zdolności wysiłkowych naszego organizmu oraz ułatwiania procesu redukcji tkanki tłuszczowej.

ALRCocamine 3.0+ - opatentowany ekstrakt kakao, standaryzowany na 98% substancji aktywnych. Zawarte w nim związki to m.in.: kofeina, teobromina, tyramina, oktopamina, synefryna, fenyloalanina, tryptofan, magnez oraz antyoksydanty - silny skład, aby pomóc Tobie w walce z kilogramami.


 • Zahamujesz nadmierny apetyt – tzw. „wilczy apetyt”

 • Zwiększysz zapotrzebowanie organizmu na kalorie – organizm będzie czerpał energię z tkanki tłuszczowej.

 • Zwiększona zostanie Twoja wytrzymałość na treningu.

 
Ekstrakt Guarany – zawiera najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym – Kofeinę. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

 
Ekstrakt Czerwonej Papryki - zawiera Kapsycynę, naturalny antyoksydant, wpływa na produkcje epinefryny i norepinefryny, związków ograniczających łaknienie, nasila termogenezę, przyspiesza metabolizm tłuszczy i węglowodanów.
 
Etylowy Ester Tyrozyny – jest prekursorem dla Adrenaliny, Dopaminy i Noradrenaliny (niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego), działa pobudzająco, wzmaga czujność i koncentrację. Dzięki poddaniu jej procesowi estryfikacji, większa ilość może zastać zaabsorbowana w żołądku bez ulegania wpływowi kwaśnego środowiska.
 
Etylowy Ester Propionyl-L-Karnityny - L-karnityna – jest substancją witamino pochodną, syntetyzowaną przez ludzki organizm z aminokwasów: Lizyny i Metioniny, z witamin: C, B3, B6, B12 oraz Kwasu Foliowego i Żelaza. W naszym ciele odgrywa kilka ważnych funkcji: reguluje metabolizm komórkowy (jej obecność jest niezbędna do zajścia procesu utleniania kwasów tłuszczowych), podnosi wydolność, pomaga w ochronie układu sercowo-naczyniowego, działa antyoksydacyjnie.
 
Ekstrakt Korzenia Różańca Górskiego – należy do grupy adaptogenów – roślin pomagających organizmowi w przystosowaniu się do dużego obciążenia psychicznego i fizycznego. Znosi zmęczenie, poprawia koncentracje, polepsza nastrój.
 
Kwas R-Alfa Liponowy – reguluje metabolizm glukozy i wpływa na szybszą eliminacje mleczanu (mięśnie wolniej się męczą i szybciej regenerują). Bierze udział w cyklu Krebsa, tym samym wpływa na poziom ATP (uniwersalny nośnik energii).
 
5-Hydroksy L-Tryptofan – wykazuje działanie przeciwdepresyjne (poprzez udział w syntezie ważnego neurotransmitera – serotoniny), zwiększa ukrwienie mięśni szkieletowych oraz skóry.
  VPX Sports RedLine Ultra Hardcore
 
·  Działa przez drżeniową odpowiedź organizmu
·  Przyspiesza niszczenie tkanki tłuszczowej
·  Nasila procesy termogeniczne
 
RedLine Ultra Hardcore[/size] - jest to jedyny produkt zaprojektowany w celu niszczenia tłuszczu poprzez drżeniową odpowiedź organizmu. Poprzez dreszcze organizm spala ogromne ilości energii, magazynowanej w postaci tkanki tłuszczowej, mając za główny cel utrzymanie odpowiednio wysokiej temperatury ciała.

Opis poszczególnych składników produktu: 

Kofeina Bezwodna - najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe). 

Trans-Resveratrol - związek występujący w dużych ilościach w czerwonym winie, pomaga w leczeniu przewlekłych chorób płuc, np. astmy czy obturacyjnej choroby płuc, a nawet schorzeń stawów. Jest to związane z silnym przeciwzapalnym działaniem tego związku. Z najnowszych badań wynika, że resveratrol hamuje rozwój procesów zapalnych w nabłonku oddechowym. Zdaniem autorów, wyniki ich badań wskazują, że przeciwzapalne spektrum działania resveratrolu jest na tyle duże, iż może on być wykorzystywany w medycynie do leczenia różnorodnych schorzeń o podłożu zapalnym. Mogą to być np. schorzenia dolnych dróg oddechowych, takie jak astma, czy przewlekła obturacyjna choroba płuc, a także stany zapalne stawów. Przeciwzapalne działanie resveratrolu polega m.in. na blokowaniu uwalniania z komórek nabłonka oddechowego związków sprzyjających zapaleniu - takich jak interleukina-8 (IL-8). IL-8 "przyciąga" komórki odporności, które wywołują stany zapalne. 

Gugglosterony E&Z – są to związki pozyskiwane z Balsamowca Mukul. Od setek lat używane w tradycyjnej Indyjskiej medycynie ludowej. Ich główne działanie polega na wywieraniu wpływu na metabolizm tarczycy – stymulują ją do zwiększenia wydzielania tyroksyny, hormonu odpowiedzialnego za kontrole tempa przemiany materii oraz rozpad tkanki tłuszczowej. Dodatkowo Gugglosterony pozytywnie wpływają na profil lipidowy (poziom cholesterolu) co bywa częstą przyczyną chorób w późniejszym okresie życia. 

Urydyno-5'-monofosforan (ATP) - organiczny związek chemiczny, nukleotyd złożony z rybozy, urydyny i dwóch grup fosforanowych. Są to cukry proste czyli naturalny składnik wytwarzany w organizmie. Są efektywnym i bezpiecznym składnikiem do zachowania wysokiego poziomu energii i szczytowej formy fizycznej. Suplementacja nimi jest najefektywniejszą drogą szybkiej zamiany ATP ( adenozynotrifosforanu ) i ADP ( adenozynodifosforanu ), zwiększenia poziomu energii w komórkach mięśni oraz zwiększenia ilości tlenu i energii niezbędnej do pracy serca i mięśni . Odpowiednia ich ilość w organizmie pomaga w odbudowie energii. 

Huperzine A - naturalny alkaloid z Huperzia Serrata, roślin chińskim. Jest ono stosowane od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej do leczenia otępienia starczego. Huperzine A-hamuje enzym acetylocholinoesterazy który rozkłada acetylocholinę, neuroprzekaźnik który ma zasadnicze znaczenie dla optymalnych funkcji poznawczych. Ilość dostępna acetylocholiny w mózgu jest więc większa. W przeciwieństwie do leków, Huperzine-A nie powoduje uzależnienia i dlatego nadaje się do długotrwałego użytkowania. Ono także ma już trwałe działania, wchłania się szybciej, przenika przez barierę krew-mózg szybciej, ma niewiele lub nie ma skutków ubocznych i nie powoduje zatrucia wątroby. Biorąc Huperzine-prowadzi do znacznej poprawy pamięci, koncentracji i zdolności uczenia się. 


Hordeina - czyli kolejna z substancji o charakterze stymulującym, stanowiąca doskonale uzupełnienie kofeiny, geranaminy oraz synefryny. Wykazuje specyficzne właściwości przedłużania żywotności adrenaliny oraz noradrenaliny uwolnionych uprzednio za sprawa reszty substancji zawartych w Hyperdrine. Dzięki temu synergistycznemu rozwiązaniu uzyskano znaczące przedłożenie działania pobudzającego bez niechcianego efektu nagłego „zjazdu” i zmniejszenia się poziomu energii. Jednocześnie przedłożą to czas nasilonej aktywności metabolicznej, przez co tłuszcz palony jest przez większa cześć dnia. Hordeina stanowi w ten sposób składnik potęgujący działanie formuły Redline. 

Olive Leaf Extract - to sposób na uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze pochodzenia naturalnego, a przede wszystkim w polifenole, które wykazują działanie antyoksydacyjne i wzmacniają ogólną odporność organizmu. Drzewka oliwne są niezwykle wytrzymałe, odporne na choroby oraz szkodniki. Osiągają wiek nawet 3000 lat. Tę odporność zawdzięczają oleuropeinie, gorzkiej substancji znajdującej się głównie w ich liściach. Jest to najsilniejszy składnik aktywny w liściu oliwnym. Oleuropeina i produkty jej hydrolizy takie jak: kwas eleonowy, aglikon oraz eleonoat wapnia – sól wyodrębniona z kwasu eleonowego – wszystkie te elementy działając synergicznie tworzą ogromną siłę w zwalczaniu organizmów patogennych. Oddziaływają one na zewnętrzną błonę komórkową intruzów rozpuszczając ją. Dzięki powstałemu uszkodzeniu, system immunologiczny jest zdolny do unicestwienia patogennego mikroorganizmu.                                    MAN Scorch
 
Ekstrakt Zielonej Herbaty – eliminuje wolne rodniki, zapobiega nowotworom, zawiera katecholaminę EGCG, która hamuje procesy dezaktywacji i usuwania z organizmu adrenaliny. Dzięki temu działa synergistycznie zarówno z naturalną adrenaliną jak i związkami naśladującymi jej działanie.
 
Kofeina - najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).
PEA - wykazuje właściwości stymulacyjne, podnosi poziom Dopaminy, zwiększa poziom energii, poprawia nastrój, redukuje zmęczenie fizyczne i psychiczne.
Ketony Maliny - związki swoją budową przypominające kapsycyne i synefryne – hamują apetyt, wzmagają lipolizę (uwalnianie kwasów tłuszczowych zgromadzonych w tkance tłuszczowej) oraz termogenezę (wykorzystanie kwasów tłuszczowych w procesach energotwórczych), łagodzą stany depresyjne oraz pozytywnie wpływają na koncentrację i procesy myślowe.
Evodiamina – aktywny alkaloid owocu Wu-Chu-Yu, jednego ze składników Chińskiej tradycyjnej medycyny. W naszym organizmie powoduje zwiększenie wydzielania katecholamin (adrenalina i noradrenalina) tym samym nasila proces rozpadu tkanki tłuszczowej i uwalniania kwasów tłuszczowych, przemienianych później w energię, wydalaną w postaci ciepła (termogeneza). Dodatkowe efekty Evodiaminy wynikają ze zwiększenia poziomu cAMP – wzrost produkcji ATP (uniwersalny nośnik energii), szybsze tempo syntezy białek, regulacja metabolizmu węglowodanów.
Dwusiarczan tiaminy - przyspiesza gojenie się ran, działa przeciwbólowo, reguluje metabolizm węglowodanów, pobudza wydzielanie hormonów gonadotropowych.
Korzeń Imbiru – wspiera proces trawienia, obniża ciśnienie oraz poziom cholesterolu, ogranicza produkcje kwasów żołądkowych, działa lekko moczopędnie (pozwala usunąć nadmiar wody z organizmu).
Synefryna - podobnie jak Forskolina, swoją budową i działaniem przypomina adrenalinę. Hamuje łaknienie, stymuluje alfa i beta adrenoreceptory, tym samym nasila procesy lipolityczne oraz podnosi poziom cAMP.
Bioperyna – wyciąg z Pieprzu Czarnego. Wzmaga diurezę, polepsza ukrwienie tkanek, pobudza zakończenia nerwowe w przewodzie pokarmowym, wzmacniając wydzielanie soków trawiennych, tym samym wpływa na lepsze wykorzystanie przyjmowanych z nią substancji.
                                             

                                 SAN Tight 

 • W naturalny i bezpieczny sposób przyspiesza metabolizm
 • Pomaga wykorzystywać tkankę tłuszczową jako źródło energii
 • Zapobiega katabolizmowi
 • Zmniejsza apetyt
 • Podnosi poziom energii
 • Wzmaga termogenezę
   

Tight International w każdej porcji dostarcza ci najpotężniejszych mieszanek termogenicznych znanych współczesnej nauce. Niezależnie od tego czy planujesz szybko pozbyć się resztek tkanki tłuszczowej przed zawodami lub masz w planach dłuższą redukcję Tight Hardcore z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Poprzeczka wśród suplementów spalających tłuszcz właśnie została podniesiona bardzo wysoko!
Skład Tight International czyni go niekwestionowanym liderem wśród spalaczy tłuszczu. Należy sobie jednak uświadomić, że samo połączenie ze sobą odpowiednich mieszanek składników nie daje gwarancji skuteczności. Wszystkie składniki zawarte w Tight International mają poziom czystości większy niż 96%. Oznacza to, że są starannie wyselekcjonowane z naturalnych źródeł. Jest to fakt dotychczas niespotykany wśród suplementów diety.
 
                              Dymatize Viper
 
·  Zawiera kombinacje oraz mieszanki składników skutecznie spalających tłuszcz
· Viper pozwala uwalniać energię skutecznie przez cały dzień
 
 

VIPER jest farmaceutycznym suplementem diety w postaci tabletek o zróżnicowanym stopniu wchłanialności zaprojektowanym w celu natychmiastowego oraz systematycznego uwalniania energii dla lepszego spalania tłuszczu. VIPER składa się z dwóch technologii które na prawdę działają: technologia oparta na natychmiastowej wchłanialności produktu i technologia farmaceutyczna. Obie dadzą ci rezultaty jakich oczekujesz. 

VIPER zawiera Dyma-CocoXan formułę sporządzoną z mieszanek ziaren kakao aby efektownie pozwolił ci uwolnić duże ilości energii. Wysoko energetyczne kakao i ksantyna wraz z wysokim stężeniem naturalnych witamin korzystnie wypływają na gospodarkę wewnątrz komórkową .
 
                      Dorian Yates Black Bombs
 
 
Black Bombs - Powstał we współpracy naukowej ze specjalistami farmakologii, biochemii i ekspertami do spraw żywienia. Dorian Yates Nutrition wypuścił na rynek czarne bomby - hardcorowy spalacz tłuszczu. Black Bombs jest na tle konkurencji jednym z najbardziej zaawansowanych spalaczy tłuszczu, przeznaczony dla zawodników, którzy zrobią wszystko, aby osiągnąć jak najlepszą definicję i rzeźbę mięśni!
W rzeczywistości, związki znajdujące się w Black Bombs okazały się zniszczyć ogólną zawartość tłuszczu w organizmie o 15% lepiej w porównaniu do grupy placebo! 
 
 
                   Dymatize Dyma Burn Xtreme
 
Znany od lat. Polecany na całym Świecie. Skuteczność i dobra cena.

Dymatize Dyma Burn Xtreme  jest produktem, którego  skuteczność  oraz  bezpieczeństwo stosowania przeszły już do legendy.

Nowa formuła cechuje się jeszcze lepszym i szybszym działaniem. Sięgając po Dyma Burn Xtreme powinieneś podejść do tematu odchudzania na poważnie – zacznij od połowy porcji aby sprawdzić jak reagujesz i dopiero później zacznij stosować pełną dawkę.

 
Substancje zawarte w preparacie są w dużej mierze pochodzenia naturalnego
 
 
 
                     MuscleTech Hydroxycut Elite

 • Utrata masy ciała
 • Przebadane naukowo kluczowe składniki
 • Kompleksowa utrata wagi poparta badaniami klinicznymi
   

Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite to nowa postać najchętniej kupowanego suplementu diety w USA, który pozwoli ci spalić nadmiar tkanki tłuszczowej w bardzo krótkim czasie.
Firma MuscleTech USA ciągle prowadzi badania naukowe wiedząc, że jest to jedyny sposób na stworzenie suplementów na rynku nie mających sobie równych.
Hydroxycut Hardcore Elite jest potężną formułą termogeniczną opartą o silne i sprawdzone substancje aktywne. Hydroxycut Hardcore Elite zawiera kombinację najwyższej jakości składników, zaprojektowanych w taki sposób, by pomóc spalać tłuszcz w twoim organizmie szybko i efektownie. Wszystkie składniki zawarte w Hydroxycut Elite były badane i testowane od wielu lat.
Dzięki temu masz pewność, że każdy składnik działa w 100% Hydroxycut Hardcore Elite to wyjątkowo silny i skuteczny, termogeniczny spalacz tkanki tłuszczowej, a zarazem booster energetyczny, który efektywnie pobudzi organizm do każdej aktywności i przyspieszy metabolizm.
Wszystkie składniki zawarte w Hydroxycut Hardcore Elite mają na celu wspieranie procesu szybkiego i trwałego zrzucenia zbędnych kilogramów - podnoszą termogenezę, "podkręcają" metabolizm, przyśpieszają i usprawniają procesy metaboliczne tłuszczów, wykorzystanie węglowodanów i pobudzenie energii.
 
Ponadto, Hydroxycut Hardcore Elite zapewnia poprawę nastroju, skupienia oraz funkcji poznawczych (pamięć, koncentracja, logiczne myślenie), co czyni go jednym z najlepszych suplementów na rynku.

Hydroxycut Hardcore Elite to produkt dla wszystkich sportowców dążących do szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zabezpieczeniu tkanki mięśniowej.
 
 
                          Nutrex Lipo-6 Black
 
 
·         Pomaga redukować tkankę tłuszczową
·         Dodaje energii
·         Hamuje katabolizm
·         Zmniejsza łaknienie
 
Lipo-6 Black[/size] -  Zawarte w nim substancje działają wielopoziomowo, m.in: hamują apetyt, przyspieszają uwalnianie i spalanie kwasów tłuszczowych, działają antykatabolicznie oraz podnoszą poziom energii. Dzięki zastosowaniu żelowych kapsułek uzyskano minimalny czas wchłaniania oraz maksymalną siłę działania.

W skład Lipo-6 Black wchodzą:

Citrus Aurantium - zawiera Synefryne, która swoją budową i działaniem przypomina adrenalinę - hamuje łaknienie, stymuluje alfa i beta adrenoreceptory, tym samym nasila procesy lipolityczne oraz podnosi poziom cAMP. Jednak w przeciwieństwie do adrenaliny nie pobudza centralnego układu nerwowego a tym samym pozwala uniknąć skutków ubocznych takich jak podenerwowanie czy drgawki.

Coleus forskholi - wyjątkowy gatunek pokrzywy – forskholi, zawiera aktywne substancje stymulujące organizm do podnoszenia poziomu wewnątrzkomórkowego cAMP. Poprzez związek ten aktywizowanych jest większość procesów metabolicznych i hormonalnych. Nasileniu ulegają nie tylko procesy metaboliczne polegające na spalaniu tłuszczu jako źródła energii, ale także procesy anaboliczne prowadzące do nasilenia syntezy białek mięśniowych. Ponadto roślina ta zdolna jest do podnoszenia poziomu testosteronu i hormonów tarczycy. Optymalna proporcja tych hormonów stwarza idealne warunki do spalania zbędnego tłuszczu chroniąc jednocześnie tkankę mięśniową przed uszkodzeniem.

Coffea Arabica - zawiera kofeinę, najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

Teobromina - Pochodna kofeiny występująca w ziarnie kakaowym. Mylona z kofeiną (czekolada nie zawiera kofeiny!). Działa dłużej i łagodniej niż kofeina. Przyspiesza tempo przemiany materii, pobudza i dodaje energii, ponadto teobromina może poprawiać nastrój i samopoczucie.

Ekstrakt Pieprzu Czarnego - wzmaga diurezę, polepsza ukrwienie tkanek, pobudza zakończenia nerwowe w przewodzie pokarmowym, wzmacniając wydzielanie soków trawiennych, tym samym wpływa na lepsze wykorzystanie przyjmowanych z nią substancji.

Kwas Nikotynowy – poprawia krążenie krwi i reguluje metabolizm Glukozy w obrębie mózgu, pozytywnie wpływa na pamięć i koncentrację, podnosi poziom ATP, pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu tym samym obniża wagę ciała.
 
                            Cutting Edge 
 
·  Kompleksowe działanie spalające tkankę tłuszczową
·  Łagodne oddziaływanie na organizm
·  Diureticoyll-sl© - delikatne właściwości diuretyczne
·  Nie podnosi ciśnienia ani temperatury ciała
 
 


Cutting Edge[/size] - spalacz tłuszczu odpowiedni dla kobiet, to niezwykle starannie opracowany suplement. Nie pobudza, nie rozdrażnia, nie podnosi ciśnienia ani temperatury ciała.

Najnowsza wersja Cutting Edge© jest wyprodukowana na bazie niezwykle przydatnej dla kobiet technologii. Otóż kapsułki jakie znajdują się w opakowaniu są naprawdę minimalnych rozmiarów, zatem nie stanowią najmniejszego problemu podczas połykania. Ponadto skoncentrowana forma suplementu zapewnia lepsze działanie składników aktywnych na nasz organizm.

Cutting Edge© jest kombinacją aminokwasów, naturalnych substancji diuretycznych oraz odpowiednich substancji lipo-synergistycznych, które na wzajem potęgują swoje działanie (L-karnityna, Cholina, Inozytol, Lecytyna, L-Metionina, Kwas Linolenowy). Produkt działa w bardzo naturalny dla naszego organizmu sposób.

ie ingeruje w termogenezę ani w pobudzenie układu nerwowego, a w zamian wpasowuje się w naturalne szlaki metaboliczne, usprawniając ich działanie. Ułatwia konwersję zlokalizowanej pod skórą tkanki tłuszczowej w użyteczną podczas treningu energię.

Ponadto kombinacja naturalnych ekstraktów roślinnych tworzących kompleks DIURETICOYLL-SL© ułatwia pozbycie się wody podskórnej, która jest częstym problemem w kuracjach odchudzających kobiet.

Cutting Edge© jest w 100% naturalnym suplementem, nie zawiera cukru, soli, konserwantów, ani sztucznych dodatków w postaci aromatów czy kolorów.

Dobry spalacz tłuszczu cechuje się potwierdzonymi badaniami, które zostały przeprowadzone przed wprowadzeniem go na rynek.

Ważne jest aby firma go produkująca miała niezbędne uprawnienia i certyfikaty jakości.
Opakowanie takiego produktu powinno być dobrze zaprojektowane tak aby chronić go przed kontaktem z promieniami słonecznymi.
 
 
Silne spalacze tłuszczu mają to do siebie, że są wyprodukowane z mocnych substancji spalających tłuszcz.
Zazwyczaj silne spalacze tłuszczu to te stworzone z syntetycznych środków.

Ich działanie jest mocno odczuwalne, ale i zwiększa się możliwość występowania skutków ubocznych.
 
Jakie mogą być skutki uboczne spalaczy tłuszczu:

Stosowanie środków wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej może wiązać się z niektórymi dolegliwościami takimi jak np: zawroty głowy, bóle głowy, dreszcze, rozdrażnienie, drżenie rąk.
 
Dlatego zaleca się, aby zamiast od razu zaczynać stosować mocny spalacz tłuszczu, najpierw należy spróbować naturalnych spalaczy tłuszczu, lub roślinnych spalaczy tłuszczu.

Przed stosowaniem, należy upewnić się , że dany spalacz może być przez nas stosowany.


Bezpieczne spalacze tłuszczu?

Tak, spalacze tłuszczu dostępne na Polskim rynku są w pełni bezpieczne, jeżeli przyjmuje się je zgodnie z zaleceniami producentów i stosuje odpowiednie dawkowanie.
Jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, które mogłyby uniemożliwić przyjmowanie substancji wchodzących w ich skład.


Spalacze tłuszczu dla początkujących to te w których występuje jeden lub dwa podstawowe, ogólnodostępne składniki jak na przykład spalacz tłuszczu z kofeiną lub l-carnityną.
 
 
Ciężko jednoznacznie określić który z obecnych produktów to najlepszy spalacz tłuszczu na rynku, ponieważ na każdego spalacze wpływają nieco inaczej.
 
Istnieje jednak grupa produktów, o których z całym przekonaniem można powiedzieć , że są to polecane spalacze tłuszczu i kilka z nich będzie przedstawionych w tym rankingu.
 
Należy również wiedzieć, że spalacze miejscowe tłuszczu nie istnieją. Tak samo jak nie istnieje spalacz tłuszczu na brzuch.Mając ujemny bilans kaloryczny, odpowiedni trening, oraz mocny spalacz tłuszczu, tkanka tłuszczowa będzie schodziła równomiernie z całego organizmu (oczywiście mocne spalacze tłuszczu wspomagają odchudzanie tkanki tłuszczowej na brzuchu) z niektórymi wyjątkami. 

 
Temat na bieżąco uaktualniany.

zobacz także: trizer opinie


Użytkownik Krzysztof edytował ten post Rok temu

 • 9

Fabryka Siły

 • Ekspert
 • Lokalizacja:fabrykasily.pl

Cześć!
Może zainteresują Cie opinie n/t Trizer
Trizer spalacz tłuszczu to nowość na polskim rynku zobacz więcej:Trizer opinie

Mexyk

Mexyk
 • Zabanowany(a)
 • PipPipPip
 • 219 postów
 • Pomógł: 0
 • Lokalizacja:Białystok
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Ja też jako że mnie poproszono opisze kilka spalaczy które stosowałem:

Alri Venom Hyperdrive 3.0+ USA (nie Globally Aproved - europejska) bardzo dobre działanie, pociłem się niesamowicie na treningu ale coś za coś, jak dla mnie czołówka.
Thermo Bombs - chyba najlepszy spalacz który faktycznie topił tłuszcz, niewielkie pobudzenie, za to termogeneza pierwsza klasa.
Synedrex - faktycznie idealnie nadaje się przy dużej ilości tłuszczu, dobrze topi tłuszcz z boczków i czuć "grzanie".

Stosowałem też kilka innych mniej popularnych spalaczy, lub coś pokroju l-karnityny itp, ale to raczej nie jest godne uwagi. Ciekawi mnie natomiast ten nowy splacz Olimpu Hells Breath, ma spore dawki i niezłe składniki.Nina

Nina
 • Zabanowany(a)
 • PipPip
 • 54 postów
 • Pomógł: 0
 • Płeć:Kobieta
 • Zainteresowania:Dobre jedzonko i sporcik ^^
 • Staż [miesiące]:8

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
Ja też się wypowiem bo parę razy miałam do czynienia z tymi spalaczami tłuszcz hihi :) A więc stosowałam DCP z polecenia koleżanki która była bardzo zadowolona, ja taże, w ogóle nie pobudza, a ja miałam wtedy treningi wieczorem więc bardzo mi odpowiadał. Potem był chwalony przez wszystkich ALri Venom, faktycznie to mocny suplement, jednak dla mnie za mocny. Byłam bardzo pobudzona po nim, gdy wzięłam późno wieczorem cieżko było zasnąć, ale na treningu wylewałam siódme poty więc działa, działa. Obecnie przymierzam się do samej johimbiny (alphaburn czy jakoś tak) bo neistety został sam tłuszczyk na bioderkach :P

Seba24
 • Użytkownik
 • 5 postów
 • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
Kupilem Viper Ultra High Energy-Fat Burner, Wydałem na nie az ponad 150zl za 40 tabletek, Na liscie nie widzę ich, Czy sa dobre? Cena sie opłacała czy zostałem oszukany?
 • 1

FIfek21
 • Użytkownik
 • PipPip
 • 91 postów
 • Pomógł: 0
2
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna
 • Staż [miesiące]:8
 • Wzrost [cm]:180
 • Biceps [cm] :37
 • Klatka piersiowa [cm]:121
 • Pas [cm]:98
 • Udo [cm]:63
 • Przysiad [kg]:70kg
 • Wyciskanie [kg]:80kg
 • Martwy ciąg [kg]:100kg
 • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
Genomyx AlphaBurn gdzies za miesiąc planuje kupić. Polecacie ? Dobre efekty sa po tym ? Wystąpił efekt jojo ?
 • 0

Botage
 • Zabanowany(a)
 • PipPipPip
 • 338 postów
 • Pomógł: 0
 • Lokalizacja:Kraków
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
Za miesiąc już nie będzie Alpha Burn, ostatnie sztuki...

FIfek21
 • Użytkownik
 • PipPip
 • 91 postów
 • Pomógł: 0
2
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna
 • Staż [miesiące]:8
 • Wzrost [cm]:180
 • Biceps [cm] :37
 • Klatka piersiowa [cm]:121
 • Pas [cm]:98
 • Udo [cm]:63
 • Przysiad [kg]:70kg
 • Wyciskanie [kg]:80kg
 • Martwy ciąg [kg]:100kg
 • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
no to już kupuje i poczeka :)
 • 0

Shadyw3
 • Użytkownik
 • 1 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
Witam. Poszukuje najlepszego spalacza na pierwszy raz dla brata. Gośc jest lekko po 40stce i trenuje 2 razy w tygodniu aeroby. Co byście polecili ?
zastanawiam się nad takim czymś jak Thermo Fat Burner Max Trec
Pozdrawiam

Użytkownik Lukasyno edytował ten post Ponad rok temu

 • 0

gongo89
 • Użytkownik
 • 2 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
A co polecicie ze skutecznych spalaczy ale po których będzie można normalnie spać? Przykładowo poprzednio miałem Lipo 6 brałem koło 12 w południe to przez pół nocy nie mogłem spać :P Czytałem o takich które maja dwa rodzaje tabsów na dzień i na noc.
 • 0

gongo89
 • Użytkownik
 • 2 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
Rozumiem, w takim razie zamówię OxyElite Pro :)
Dzięki
 • 0

Torus
 • Użytkownik
 • Pip
 • 16 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
Hej rozważam zakup Thermo Fat Burner MAX. Jakie są wasze opinie o tym produkcie?

Użytkownik Lukasyno edytował ten post Ponad rok temu

 • 0

kuba1000
 • Guests
 • PipPipPipPip
 • 8481 postów
 • Pomógł: 4
 • Lokalizacja:Poznań
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
Slaby produkt ...
Na poczatek redzkcji moze byc , chodz ja bym wolal kupic cos mocnego

Oliver
 • Użytkownik
 • PipPipPipPip
 • 506 postów
 • Pomógł: 0
15
Neutralna
 • Lokalizacja:Konin
 • Płeć:Mężczyzna
 • Staż [miesiące]:36
 • Wzrost [cm]:181
 • Biceps [cm] :40
 • Klatka piersiowa [cm]:110
 • Pas [cm]:81
 • Udo [cm]:61
 • Wyciskanie [kg]:105
 • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Miał ktoś z was doczynienia z tą zabawką? Scitec HCA + Chitosan
Potrzebuje czegoś co zbytnio nie pobudza, bo ćwiczę w godzinach póznych średnio około 19. Unikam też geranium i efedryny.


 • 0
Pomogłem? Jeśli tak daj plusa :)

mykmyk1_2004
 • Użytkownik
 • 1 postów
 • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Man scorch mój pierwszy jaki brałem ,w 100 % spełnił moje oczekiwanie mimo iż wtedy nie miałem zbytnio pojęcia w temacie żywienia heh
Ostre granie z chłopakami w piłe i facik ostro leciał

Oxy Elite Pro - Pierwszą taka już powazną i zaplanowaną redukcje robiłem na nim ,bardzo mocny stuff ,zrobił na mnie duże wrażenie ,jeden tabs robił robote jak trzeba a po 2 to najpierw robiłem sobie trening siłowy ,później jeszcze dawałem rade spokojnie pograć z kumplami na pełnych obrotach na hali w piłe . SUPER SPRAWA

Hyperlean Fx - Najmocniejsza rzecz jaka brałem wg jesli chodzi o POBUDZENIE ,aż za mocne ;/ Czasem to miałem mroczki przed oczami i nogi z waty ,jedynie to dziwna zgaga mnie męczyła ;/ Tylko dla mocnych muminków ! W połaczeniu z Noxi pro to już wg szataństwo haha

Ripped Freak Burner - Jeden z nielicznych supli jakie zlekceważyłem ,myślałem że to jakiś badziew ... zapodałem 3 tab i dziwne zachowanie organizmu ,osłabienie ,ból głowy i wg dziwny zjazd ,uniemożliwiła mi ta porcja trening ,co prawda miałem tylko próbke ale suplement wart uwagii jak na tą cene

SyntraX Fyre - Pobudzenie co prawda średnie ale bardzo wysoka potliwość i działania termogeniczne po 3 tabsach byłem cały mokry ,koszulke mogłem wyzdrzymać ,nie miałem tego efektu na wcześniej wspomnianych suplach


Tyle odemnie co brałem :)

PISAĆ PANY !

Witam kupilem wlasnie Hellfire moja waga 95 kilo przy wzroscie 182 docelowo ma byc82 kg po zaaplikowaniu produktu z cialem dzieja sie straszne rzeczy w sensie pozytywnym biore jedna kapsulke dziennie i powiem jestem nabuzowany jak nigdy pon silka bez zmeczenia 1.5 godz wtorek biegam zawsze 6 km i bylem zmeczony teraz robie 9 km i nic tylko leje sie ze mnie pot zmeczenie odczuwam na chwile strasznie szybke regeneracja sroda silka czwartek bieg piatek silka sobota bieg niedziela odpoczynek ale mnie tak rozsadza ze nie wiem czy dam rade siedziec bezczynnie pewnie basen zalicze polecam warto wydac kase w porownaniu na inne suplementy to te inne lipa . Czuje jak doslownie kazda komorka mojego ciala pracuje jestem pobudzony w stopniu trodno do opisania jak bym bral cos bialego haha . Polecam lecz dla facetow ze zdrowym serduchem


 • 1

hc-maciek
 • Użytkownik
 • Pip
 • 11 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu
jakieś 2 tygodnie temu widziałem tutaj w kategorii nr 1 spalacz iron horse burn & shape . kupiłem go sobie ostatnio , w nowej wersji ( nowe opakowanie ale taki sam skład . to samo chyba zrobili z białkiem i innymi produktami ) i chciałbym się dowiedzieć dlaczego zniknął z rankingu :)
 • 0

kuba1000
 • Guests
 • PipPipPipPip
 • 8481 postów
 • Pomógł: 4
 • Lokalizacja:Poznań
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Alphamine - Bardzo dobry produkt . Dziewczyna obecnie bierze i facik ładnie leci .

Dużo porcji ,smak zajebisty , lekko kwaskowaty ,mi bardzo smakuje . Rozpuszczalność okey

Smialo mozna polecić ,jak ktoś nie lubi mózgoyebów

 

dsc06957r.jpgkuba1000
 • Guests
 • PipPipPipPip
 • 8481 postów
 • Pomógł: 4
 • Lokalizacja:Poznań
 • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Hyperlean Fx7

 

Mega petarda ! Najmocjniejsza rzecz jaka kiedykolwiek brałem ! POLECAM !!!

 

dsc05757k.jpgmmankt
 • Użytkownik
 • 1 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Witam, widzę, że Alphamine zniknęło z listy. Sugerując się tym wątkiem zakupiłem ten środek. Na etykiecie w składnikach nie ma johy, sprzedawca twiedzi, że jest a producent, że nie - nie wolno sprzedawać go na terenie EU :)  Taka ciekawostka. Skład na papierze bardzo dobry, niestety ciśnienie skacze. Pierwszego dnia (mniej niż pół dawki) myślałem, że głowa mi eksploduje,z tego powodu rzadko to biorę i nie jestem w stanie ocenić działania. Widać, że produkt się lubi rozkręcać, smak rewelacja. 


 • 0

hc-maciek
 • Użytkownik
 • Pip
 • 11 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

faktycznie , a skład się zmienił ? 
swoją drogą właśnie jestem w połowie opakowania i chyba nie jest taki zły - potliwość ok ale bez przesady , temperatura lekko w górę i jakiś tam przypływ energii też jest 

EDIT: jaki skład DOKŁADNIE powinna mieć najlepsza wersja oxyelite pro ? za półtora miesiąca chcę zacząć go brać a nie chce kupić złej wersji 


Użytkownik Krzysztof edytował ten post Ponad rok temu

 • 0

mac91
 • Użytkownik
 • Pip
 • 34 postów
 • Pomógł: 0
1
Neutralna
 • Płeć:Mężczyzna
 • Staż [miesiące]:18
 • Wzrost [cm]:170
 • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: RANKING Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Cześć, tak czytam o tych wszystkich spalaczach i super że ktoś podjął się wyzwania i fajnie zebrał wszystko w jednym miejscu ;)

Tylko zastanawia mnie jedno, spodobał mi się ten Thermadex, przeczytałem też jego działanie i skład i u mnie nie powinno być problemów ze stosowaniem, chodzi o to że szukałem jakiś opinii, jak działa i tak dalej, ale nic nie udało mi się znaleźć, skąd więc wiadomo że jest najlepszy ? Ktoś z was to stosował ?

Pod tym linkiem kosztuje 160 zł na miesiąc więc to też nie najtaniej, tylko czy warto ? ;)


 • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017