Skocz do zawartości


Zdjęcie

siłownia a narkotyki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

maciekkk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

siłownia a narkotyki
mam pytanie do was :D

jak wpływa np. palenie marihuany na ćwiczenie na silowni ??

takie kilka pytania konkretne mam, pierwsze juz zadalem drugie jak wplywa jedzenie piguł na pakowanie ?? a 3 czy jak ktos sobie zajara skuna 3 godziny po treningu to trening na marne ?? a do supli jak to jest jak sie bierze suple i sie baka ??



nie mowie ze ja tak robie !! tak tylko pytam z ciekawosci i dla kolegi
  • 0
Dołączona grafika

hotdog1990
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a narkotyki
Hmm zapewne przeszkadza to znacznie w treningu. Zreszta każdy wie, że narkotyki szkodzą zdrowiu więc nie mogą powodować dobrych efektów treningowych. Podstawa treningu jest dobra dieta a bakanie, jaranie itd. napewno nie sa dobrym skladnikiem diety:)
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a narkotyki
To najnormalniej w świecie zaczniesz się kłócić z hantlami i turlać obciążenie po sali :D
  • 0
Dołączona grafika

maciekkk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a narkotyki
ja nie bakam tylko pytam

duze sa spadki po tym?
  • 0
Dołączona grafika

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a narkotyki
To chyba też zależy od tego co się ćpa, kumpel speeda wali i jest chudy jak ja a wpierdala jak głupi.
  • 0
Dołączona grafika

Muhamad
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a narkotyki
Thc nie wplywa na metabolizm ogolnie nie wplywa. Obniza natomiast motywacje i niszczy pluca szczegolnie w polaczeniu z tytoniem a co za tym idzie kondycje. Efekt apetytu jest tylko na poczatku potem syndrom amotywacyjny utrudnia utrzymanie diety co prowadzi do wychudzenia. Ale jak ktos pali zadko to raczej git
Pochodne amfetaminy przyspieszaja metabolizm obnizaja apetyt itd. Jedna dawka amfy niszczy caly cykl kreatyny od nowa podobnie jak kofeina.
  • 0

Mefisto2008
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jasło

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a narkotyki
Meciekkk mój ziomku sprzedaj grama potrzebującemu :D


Wiesz palenie marihuany bardzo szkodzi płucom, 3 czy 4 razy więcej niż papierosy. Także czym więcej spalasz szkiełek czy jointów czy ze skuna czy z poloka to trudniej ci nabrać powietrza podczas treningu a najgorzej jest przy wyciskaniu sztangi płasku ;/
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a narkotyki
Jezeli chodzi o polskiego skuna to skutki uboczne sa znacznie wieksze niz czystych roslinkach.
Co do substancji smolistych to wiadomym jest, że zielonego spalamy znacznie mniej niz tytoniu (będac uzaleznionym), mimo to ze palimy zielone bez filtrów. (chodz zawsze mozna uzyc vaporyzatora, cisnienia czy nawet bongo które znacznie zmniejszają ilośćsubstancji smolistych.
Innym rozwiazaniem moze być makumba czy inna metoda ekstrakcji thc - ten sposób jest najzdrowszą forma przyjmowania thc.

Syndrom amotywacyjny jest spowodowany po prostu skłonnosciami danej osoby do lenistwa i "relaxowania" się i co za tym idzie wiekszą podatnościa na uzaleznienie sie od substancji takich jak kannabinoidy czy depresanty.
Dla ciekawostki powiem, iz systematyczne palenie ganji będąc w nałogu nikotynowym znacznie zmniejsza negatywne skutki działenia substancji smolistych zawartych w tytoniu.

Substancje tj. kannabinoidy, psychodeliki (muscymol,salvinorin A,), psychodeliki stymulujące (meskalina, lsd, psylocybina czy dmt), mda,mdma stosowane raz na jakis czas maja praktycznie zerowe skutki uboczne na nasze zdrowie fizyczne (mniejsze niz alkohol).

Depresanty (np. alkohol), opioidy,dysocjaty,delirianty i wiele stymulatów maja znacznie wieksze oddziaływanie negatywne na nasz stan zdrowia.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

maciekkk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a narkotyki
DZIEKI WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDZI

MEFISTO2008 NIE WOLNO PALIć ZIOłA!!! :D <LOL2> "NIE MA TAKIEJ SILY BY NAM PALIC ZABRONILI" ;P


ALE TO JEST DOBRE NA DIETE BO GASTROFAZA JEST PO TYM STRAAAAAAAASZNA !! I WSZYSTKO SMAKUJE WIEC TAKA CUD DIETA TO BY BYLA :D
  • 0
Dołączona grafika

wiewiord900i
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a narkotyki

oj już przestańcie bredzić, codziennie przed siłownia pykam tłoka i jakoś motywuje mnie bardziej niż bym nie palił. lepiej palić i chodzić na siłownie niż tylko palić to oczywiste pykam jeszcze białko po treningu i jakoś nie mam żadnych spadków, wręcz przeciwnie cały czas idzie progres. mój starz treningowy to 5 lat.


  • 0

maciek91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:West Bromwich
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:32
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :39+
  • Pas [cm]:84
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a narkotyki

Zloty kilof powinienes dostac za wykopaliska z przed 6 lat :P


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: siłownia a narkotyki

nagrode odpowiednia za to juz dostal


  • 0

TKWM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024