od Wrzesnia 16 lat
Napisano Ponad rok temu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oto zdjecia
Napisano Ponad rok temu
Po co takie zdj wstawiasz ? Weź się za trening i jedzenie
Napisano Ponad rok temu
Użytkownik paragraf edytował ten post Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
TRENUJE BO LUBIE
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Trening dla 18 latka |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Kalkulator biegowy - poznaj swoje granice! |
Bieganie |
|
|
||
Odżywki dla 16 latka |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Rzeżba na lato :D |
Inne sporty |
|
|
||
Dlaczego latarka na ramieniu? |
TACTICAL GEAR |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Plecy brat vs brat- Ponad rok temu
-
Wiek 16 lat, sylwetka po 2.5 roku zabawy z kulturystyka.- Ponad rok temu
-
Sylwetka po 14 miesiącach ćwiczeń- Ponad rok temu
-
Arek Szyderski i Radek Smyk- Ponad rok temu
-
Brzuch po 2 cyklach ocena- Ponad rok temu
-
Początek- co i jak dalej ??- Ponad rok temu
-
Fotki do oceny- Ponad rok temu
-
Fotki do oceny koledzy- Ponad rok temu
-
Plecy do oceny- Ponad rok temu
-
plecy do oceny- Ponad rok temu




Ponad rok temu
