Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ilośc ćiwczeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

DajaN
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Pomógł: 2
15
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,boks,mma,bjj
  • Staż [miesiące]:41
  • Wzrost [cm]:178
  • Waga [kg]:73

Napisano Ponad rok temu

Ilośc ćiwczeń
Siema :)

z tego co wiem to na duże partie mięśniowe powinno się mieć 4 ćwiczenia a na mniejsze partie 3.
I moje pytanie jest takie czy mogę mieć na większe partie mięśniowe 5-6 ćwiczeń....

Użytkownik DajaN edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilośc ćiwczeń
Nie, ponieważ 4 dobrze dobrane ćwiczenia pod każdym kątem rozwiną daną grupę mięśniową.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilośc ćiwczeń
możesz, wszystko zależy od stąu ilości seri, powt
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

DajaN
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Pomógł: 2
15
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,boks,mma,bjj
  • Staż [miesiące]:41
  • Wzrost [cm]:178
  • Waga [kg]:73

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilośc ćiwczeń
hmm jedna odpowiedz za nie i jedna za tak
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilośc ćiwczeń
Michał1 nauczył sie na pamięc jednego planu i każdy inny koryguj tak, aby był podobny, lub identyczny. Na pytanie: czy moge robić 12 serii na biceps, odpowiedzią będzie chóralne NIEE, przy czym połowa forum jedzie planem Kevina, który zawiera 12 serii na biceps i triceps. Dzisiaj zerknąłem do DT Pumpa, i co? ile serii robi na barki czy triceps, też go zjedziecie, że źle, chociaż wygląd i siła u niego taka, że możecie tylko zazdroscić. Ludzie biorą się za pomoc, mając 35 w ramieniu i 60kg na klatce, a zasady treningu znają tylko z teorii i powtarzają w kółko na duże 12 na małe 9 serii 4/3ćwiczenia po 3 serie 12/10/8 powt
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilośc ćiwczeń
Oj Belial, z całym szacunkiem do Ciebie, ale troszkę głupoty opowiadasz.Poprawiam tak, jak uważam że będzie najlepiej, czego oczekujesz, że dla każdej osoby coś innego będzie się wymyślało?Poruszam się według określonych ćwiczeń, może i poprawki są podobne, ale nie wmawiaj mi, że identyczne, bo to trochę nie na miejscu, a skoro uważasz, że znasz się lepiej to poprawiaj mnie/innych, chętnie zobaczę, cóż takiego Ty byś wymyślił i wtedy się przekonamy czy i Tobie nie będzie można zarzucić monotonności w poprawkach.Kto wrzuca plany do poprawy?Najczęściej początkujący, więc chyba nie myślisz, że będę im wyjeżdżał z ss czy giga seriami, bo dobrze wiemy, że nie miało by to sensu, więc lepiej wiesz to to pokaż, a nie tylko na krytykę Cię stać, bo tak to każdy jeden potrafi.To co mówisz, że ile tam ludzie mają w ramieniu, czy klatce i biorą się za pomoc, to nie będę nawet tego komentował, bo dla mnie to śmiech na sali takie płytkie ocenianie, skoro iść Twoim tokiem myślenia to 40- chapa cicho, a udzielać mogą się jedynie łapki 45+, ale przecież nie ważne, że często z tymi mniejszymi łapami więcej wiedzą, ale co jak będę Ci mówił.Tak czy inaczej pozdro.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024