Dostałem kiedyś od znajomego zestaw ćwiczeń i mam tam dwa ćwiczenia, których sposób wykonywania gdzieś się w mej głowie zagubił (zestaw dostałem rok temu, ze znajomym nie mam kontaktu a google nie daje rady)
Wie ktoś jak wykonywać te ćwiczenia?:
- SPrinter na plecach, 3 serie po 10 pow na kazdą nogę
- pół-kołyska z szerokim rozstawieniem nóg, 3 serie po 20 powt
ĆWICZENIA- O co CHODZI?!
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
Brak odpowiedzi do tego tematu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Najbardziej kontuzjogenne ćwiczenia |
Trening dla zaawansowanych |
|
|
||
Czy warto?? Opinnie innych posiadaczyPRASA PRZYRZAD DO CWICZENIA NOG |
Sprzęt do siłowni |
|
|
||
Gubienie schabów - jakie ćwiczenia |
Fitness i Aerobik |
|
|
||
PYTANIE o cwiczenia dynamicznych i szybkich kopniec??? |
KARATE |
|
|
||
Ćwiczenia pod Front Leaver? |
Street Workout i Kalistenika |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
FBW - sprawdzenie- Ponad rok temu
-
AEROBY a masa mięsniowadzieciol21 - Ponad rok temu
-
Proszę o pomoc- Ponad rok temu
-
-
A6W- Ponad rok temu
-
Zmiana Treningu- Ponad rok temu
-
Proszę o ocenę palnu treningowego i drobnych korekt- Ponad rok temu
-
Nowy plan FBW- Ponad rok temu
-
Prosze o pomoc- Ponad rok temu
-
Ocena treningu- Ponad rok temu



Ponad rok temu
