Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ładny wygląd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Marcinoooo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ładny wygląd
Witam. Założyłem nowy temat ponieważ chce was zapytać o zdanie a dokładnie o radę. Mam 18 lat, 81 kg, 179 cm wzrostu. Zacząłem ćwiczyć na siłowni w październiku 2011 na rzeźbę. Lekka poprawa mojej sylwetki jest ale wydaje mi się że źle zacząłem. Wczoraj obejrzałem oto ten filmik i myślę ze za bardzo moje ciało nie chciało się rzeźbić ponieważ nie miało masy. Ten oto film pokazuje że gościu miał niezłą masę i ładnie się wyrzeźbił. Mój cel jest taki że chce wyglądać podobnie jak ten gościu na filmiku i będę do tego dążył. Więc pytanie do was. Mam zmienić trening na masę i przybrać trochę i dopiero na rzeźbę?? I właśnie co do tego przybrania na masę. Klatkę piersiową brzuch i skośne mięśnie brzucha i motyle chciałbym mieć takie jak pan z filmiku. Przynajmniej coś takiego. Wiec oczywiście tutaj musiałbym na klatkę i na motyle na masę ćwiczyć a później na rzeźbę. Ale teraz co z bicepsem i tricepsem?? Bo nie chciałbym mieć dużej łapy ponieważ myślę że klatka brzuch plecy większe i wyrzeźbione ładnie się prezentują z nie za dużą łapą. Bo nie chciałbym przesadzić i później żałować. Kolega mi mówił że 3 razy w tygodniu trening i w jeden dzień:klata i biceps, a w kolejny dzień ćwiczeń:plecy i triceps. I jak bym skończył trenować na masę to już 5 dni w tygodniu na rzeźbę tylko tu już + nogi ponieważ nogi już mam dość duże bo dużo biegam. Chce coś ze sobą zrobić bo jak patrze na siebie i na ładnie wyrzeźbionych ludzi to najlepiej bym się schował. Więc proszę was o radę. A i nie chciałbym się za bardzo czymś wspomagać tylko naturalnie rzeźbić.
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ładny wygląd
Dobrze myślisz, że powinieneś przejść do treningu na masę, jak się ćwiczy na masę to trzeba ćwiczyć całe ciało w tym kierunku, nogi także musisz ćwiczyć, barki oczywiście też, bo o nich nie wspomniałeś.Dieta i trening na masę i do dzieła.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Ładny wygląd
spojrz w tematy podwieszone i znajdz trening 4 dniowy na mase, do tego dobra dieta oraz jakies suple mozna dodac;)

TRENUJE BO LUBIE


Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ładny wygląd
chcesz wyglądac jak ten gość? spytaj sie pierw ile kasy w aptece zostawił. To że będziesz ćwiczył na ame nie znaczy że ją zdobędziesz, jeżeli bedziesz odpowiednio jadł szanse sie zwiekszaja
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Marcinoooo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ładny wygląd
dobra dieta tzn?? Koledzy mi mówią żebym dużo jadł mięsa itp. To wystarczy?? Czy jakąś specjalną dietę ułożyć? A co z tym bicepsem i tricepsem?? Bo nie chce mieć za dużą łapę. Więc mogę spokojnie ćwiczyć czy np mniej ćwiczeń na te partie?
  • 0

damien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Lubie zapi***alać
  • Wzrost [cm]:195
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Waga [kg]:89

Napisano Ponad rok temu

Re: Ładny wygląd
Diete znajdziesz w podwieszonych. Będziesz conajmniej głupio wyglądał z chudą łapą...
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ładny wygląd
Poczytaj pierw o podstawach bo z taką wiedza to wielkiej łapy i tak nie osiagniesz, pleców,barków, klaty też nie. Poćwiczysz troche zmieneisz zdanie. Modelując ciało trzeba uwzględnić wszystkie częście bo ze spową współgrają jak to mowia "talia wąska, barki szerokie" albo "barki będa duże, plecy można troszke zaniedbać"
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024