Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozpiska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Adasiek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rozpiska
Witam
Zaczne od tego ,że ćwicze na siłowni od jakiś 2 lat.Pisze z pytaniem czy dobrze to sobie rozpisałem na początek chce zrzucic jakies 4-5kg pózniej troszke mięśnia złapać:D

Zestaw moich odzywek:HMBOLON(90caps)HMB MONSTER(240caps)Scorch (168caps)Cell Pump(665gr)

Do tego oczywiscie dieta niskowęglowodanowa na początek pózniej będe stopniowo dorzucał wieksze dawki węgli
po redukcji(Staram się jeść dużo tego białeczka->ryby,mleka sojowe,pieczywo tylko ciemne)

Rozpiska:
Pierwsze 11dni->HMBolon+SCHORCH
Następne 17dni->HMB MONSTER+SCHORCH
Następne 23dni->HMB MONSTER+CELL PUMP
Koncowe 7dni->sam CELL PUMP

ROZPISKA PRZY DAWKOWANIU:
HMBOLON 8dziennie
HMB MONSTER 6dziennie
SCORCH 6dziennie
CELL PUMP 20g dziennie

Coś zmienić??

Na koniec dodam
wzrost->185cm
waga->78kg
biceps->37,5cm

Głównym celem jest zrzucenie tłuszczu z klatki piersiowej i uwidocznienie wypracowanych już mięśni:)

Treningi mniej więcej będa wyglądały tak(wiem ,że mało czasu na regeneracje ale inaczej nie umiem:)):
poniedziałek->siłka
wtorek->basen
środa->siłka
czwartek->basen
piątek->siłka
sobota->basen
niedziela->wolne:)
  • 0

maciekkk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiska
opisz dokladniej co bedziesz cwiczyl na tej silowni w poniedzialek srode piatek jakie partie miesni

ale ja bym ci radzil zebys sobie odpuscil ten basen i zamiast tego normalnie na silke chodzil no i przede wszystkim wiecej przerwy miesnie rosna gdy nie cwiczysz , podczas odpoczynku pamietaj !!

78 kg wazysz to nie jest duzo ale skoro chcesz troche tluszczu sie pozbyc to moze jakis trening na rzezbe sobie rozpisz :D
  • 0
Dołączona grafika

slimshavy

slimshavy

    slimshavy

  • Zabanowany(a)
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozpiska
hmbolon ma kreatyne w skladzie, nie wiem czy zasadne jest takie rozdzielanie 17 dni w srodku cyklu od cp ?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024