Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc, dopiero zaczynam...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

bonus6699
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o pomoc, dopiero zaczynam...
Witam,

Jestem tu nowy więc prosze o wyrozumiałość, nie wiedziałem dokładnie gdzie wrzucić ten temat.

Chciałbym prosić o drobną pomoc, od niedawna zacząłem myśleć na temat treningu na siłowni, a w skrócie chciałbym sie "wyrzeźbić".
Mam 15 lat, waże 85kg i mój wzrost to 176 cm, i wydaje mi się, że mam w czym rzeźbić. Nie wyglądam grubo lecz jestem szeroki w ramionach, na klacie i brzuchu, nogi mam wyrobione gdyż, często jeżdże na rowerze. Moja prośba tkwi w tym, abyście pomogli mi dobrać odpowiedni trening, oraz odżywki i jak je dawkować. Zależało by mi na spaleniu tłuszczu i wyrzeżbieniu mięśni. Ponieważ, jestem początkujacy nie mam zbyt dużego doświadczenia z siłownia, treningami i odżywkami dlatego zwracam się do was o pomoc w dobraniu dobrego treningu oraz odżywek.

Z góry dzięki za pomoc.. :D
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc, dopiero zaczynam...
Jezeli zaczynasz dopiero trenować to na początek plan ogólnorozwojowy (6-8tyg) i dopiero po nim plan ukierunkowany na np. mase czy rzeźbe.
Do tego 4x w tg po 60min aeroby (rower,marsz,orbitek) od razu po treningu siłowym (ogólnorozwojowym w Twoim wypadku) lub rano na czczo.
Musisz takze stosować odpowiednia diete bo ona tak naprawde decyduje o efektach.
Odzywki narazie sobie odpusc, dopiero jak bedziesz miał diete mozesz pomyśleć o jej ewentualnym uzupełnianiu (np.białkiem).
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

bonus6699
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc, dopiero zaczynam...
Dzieki wielki:)
  • 0

vito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc, dopiero zaczynam...
tyko czy bez odzywek da rade ułozyc na pewno dobra diete ?
  • 0
rozpiski supli
gg: 1440656

zapraszam na mojego bloga
www.mocnyblog.pl

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc, dopiero zaczynam...
Oczywiście bo to dieta decyduje o efektach podczas cyklu i poza cyklem a nie suple. Bez diety możesz na suplach dużo nie zrobić ale w połączeniu dieta+suple możesz mieć efekty bardzo dobre.
  • 0
Dołączona grafika

bonus6699
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc, dopiero zaczynam...
Czyli mam rozumieć ze najlepiej by było gdybym ułożył sobie dobra diete dodal jakies odżwyki i miał dobry trening na siłowni?? jeżeli tak to jakie odżywki najbardziej zależało by mi na tych co przyspieszają spalanie tłuszczu... :D
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc, dopiero zaczynam...
Narazie ułóż dietę i wklej do oceny i ew. korekty i sprawdzaj wagę jeśli będzie spadała w zadowalającym tempie to nie będą potrzebne spalacze jeśli będzie spadała powoli to obetnij węgle jeśli dalej nic to obetnij jeszcze troche (ale nie za duzo bo węgle są organizmowi potrzebne) jeśli nie da to efektu to spalacz np. l-karnityna, jakiś lekki termogenik czy CLA, Zielona herbata itp.
  • 0
Dołączona grafika

bonus6699
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc, dopiero zaczynam...
Rozpisałem swoja diete jest w Diecie :D taki sam tytuł tematu jak tutaj :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024