Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening po długiej przerwie (siłka 2 razy w tygodniu)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

marrrcinnn
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

trening po długiej przerwie (siłka 2 razy w tygodniu)
Siemka!!

Proszę pomóżcie rozpisać terening. Ostani raz na siłkę regularnie chodziłem 8 latu i nie pamiętam zasad wszystkich. Chciał bym zwiekszyć masę mięśniową,ale na siłkę mogę chodzić tylko 2 razy w tygodniu (środa i sobota rano). Nie wiem jak rozpisać trening. Dodatkowo prosił bym o pomoc przy odżywkach. Właśnie zjechałem 10 kg - byłem na diecie. Zaraz zaczynam 6 Weidera na brzuch. Myślałem żeby w dzień treningów brać białko (jakie polecacie?) szybkowchłanialne w dzień i długowchłanialne w nocy. Do tego aminokwasy i kreatynę. Chciałem brać tylko w dni kiedy mam terning żeby nie nabrać tłuszczu, żebym nie musiał fałd zjeżdzać żeby mięśnie pokazać. Co o tym sądzicie? Jaki trening proponujecie? Możecie mi napisać trening razem z odżywkami? Oprócz odżywek oczywiście kurczak, tuńczyk i jajka. Chciał bym dojść do sylwetki w której widać ładną żeźbę ale nie chce być za duży (coś jak Will Smith w filmie Jestem Legendą jesli widzieliście - albo chociaż trochę tak:) ). W żadnym wypadku nie chce sterydów. Podstawę mam raczej słabą. Biegam po 2-4 km na tydzień. To chyba wszystko. No jeszcze: mam 26 lat, nie ma opcji żebym chodził częściej na siłkę, mam 180cm i 82 kg. Jest opcja żebym małe partie ćwiczył w domu na hantelkach. Brzuch ćwiczę w domu więc nie ma co go wrzucać do treningu, a z tymi nogami nie wiem czy jeszcze powinienem je ćwiczyć skoro biegam. Zacząłem w tym roku i nie wiem czy od biegania zwiększę objętość mięśni. Bardzo prosze o pomoc! Pozdro!

Użytkownik marrrcinnn edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

damien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Lubie zapi***alać
  • Wzrost [cm]:195
  • Biceps [cm] :36
  • Klatka piersiowa [cm]:104
  • Waga [kg]:89

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po długiej przerwie (siłka 2 razy w tygodniu)
Bieganiem nie zastąpisz treningu prawdziwego na siłowni. Weź sobie ogólnorozwojówkę z podwieszonych i poćwicz pare tygodni.
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po długiej przerwie (siłka 2 razy w tygodniu)
2 dni mało, najpierw ogólnorozwojówka, potem FBW.Treningi w podwieszonych, suple nie ten dział.Bieganie nie idzie w parze z masą, nogi musisz ćwiczyć.
  • 0

marrrcinnn
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po długiej przerwie (siłka 2 razy w tygodniu)
Dzięki za odpowiedzi. Znalazłem taki trening ogólnorozwojowy(poniżej). Może być?
Mięśnie nóg
- wyciskanie nogami (2 serie po 12 powtórzeń)
- wyprosty nóg (3 serie po 8-12 powtórzeń)
- uginanie nóg w leżeniu na brzuchu (1 seria 15 powtórzeń)

Klatka piersiowa
- wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej (1 seria 15 powtórzeń)
- butterflay (2 serie po 8-12 powtórzeń).
Barki
- wyciskanie sztangi zza głowy (1 seria 15 powtórzeń)
- podciąganie sztangi stojąc (1 seria 15 powtórzeń)

Plecy
- ściąganie drążka na wyciągu pionowym (1 seria 15 powtórzeń)
- przyciąganie drążka na wyciągu poziomym (1 seria 15 powtórzeń)

Bicepsy
- uginania ramion ze sztangą łamaną stojąc (1 seria 15 powtórzeń)

Tricepsy
- ściąganie linek wyciągu górnego (1 seria 15 powtórzeń)

Łydki
- wspięcia na palcach stóp na maszynie (1 seria 15 powtórzeń)

Brzuch
- spinanie brzucha leżąc (3 serie po 15 powtórzeń)

Brzuch bym pominął bo przez następne 7 tygodni będę robił A6W. Powiedzcie jeszcze mi proszę jak długo tak ćwiczyć zanim przejdę na masę? Trzeba swoje przećwiczyć czy jest taki moment co można wyczuć żeby przejść na masę? No i co z tym bieganiem? Można biegac jak chce zwiększyć masę? Tak naprawdę to biegam zawsze jako część rozgrzewki przed ćwiczeniami... zaburza to proces wzrostu mięśni? Dystansy nie są duże (zwykle na raz 2 km.).

Damien masz może linka do takiegiego treningu o którym piszesz? "Weź sobie ogólnorozwojówkę z podwieszonych ..."

edit: Znalazłem tutaj: http://forum-kultury...olnorozwojowka/

Użytkownik marrrcinnn edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po długiej przerwie (siłka 2 razy w tygodniu)
2 ćwiczenia na nogi wystarczą, w plecach daj wiosło sztangą/sztangielką.Triceps francuz do czoła, łydki więcej powtórzeń.Ogólnorozwojówka 1-2 miechy potem split i masa, bieganie jednak nie jest zalecane przy budowaniu masy.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024