Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

cacek89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kulturystyka, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

nietypowy trening- raz w tygodniu na podtrzymanie sylwetki wypracowanej przed laty
Czesc Wszystkim!

Na forum nie zagladalem od dawna z powodu zaprzestania chodzenia na silownie (choroba plecow)
Teraz jest juz lepiej, wiec postanowilem zaczac trenowac. Niestety nie mam szans na wygospodarowanie na to zbyt wiele czasu. Ogolnym moim zalozeniem jest utrzymanie tego co zbudowalem kiedys przed dwoma laty, zanim dorwaly mnie te bole plecow. Jestem mile zaskoczony poniewaz zbyt wiele nie stracilem ze zbudowanej sylwetki, zalalem sie troche tluszczykiem na brzuchu glownie, delikatnie przybralem na wadze no i spadlo mi po kilka centymetrow w obwodach parti miesni.
Ze wzgledu na prace w branzy gastronomicznej trzymam caly czas odpowiednia diete zeby sie nie zapuscic jeszcze bardziej.
Zaznaczam ze najbardziej zalezy mi na tym aby zrzucic troche na wadze i utrzymac sylwetke wypracowana przed laty.
Moj staz to ok 3lata

Przed:
wzrost 192cm
waga 96kg
pas 90cm
klatka 114
biceps 41

Obecnie:
wzrost 192cm
waga 100kg
pas 94cm
klatka 112
biceps 39


Za mna juz poltoramiesieczy trening ogolno rozwojowy nad ktorym udalo mi sie wygospodarowac czas (3 razy w tyg) i juz widze ze cialo mam jakby bardziej napiete takie z pompa i to jest jak najbardziej OK
Najistotniejsza rzecz: czas a mianowicie jego brak nie pozwala mi na wygospodarowanie wiecej niz jednego treningu w tygodniu i to jest kwestia nie do przejscia i prosze Was o wyrozumialosc w tym temacie.
Do dyspozycji mam: lawke, modlitewnik, drązek do podciagania, gryfy lamane i proste, sztangielki i wystarczajaca ilosc zelastwa.

Teraz prosze o rade co robic, jak trenowac aby obwody pozostaly takie jak są oraz zjechac troche na wadze (mysle ze z tym nie bedzie trudno poniewaz dosc latwo przchodzi mi zrzucenie wagi

Pozdrawiam

Cacek89
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: nietypowy trening- raz w tygodniu na podtrzymanie sylwetki wypracowanej przed laty
Skoro chcesz jeszcze trochę zrzucić, to musisz mieć dietę z ujemnym bilansem kalorycznym, potrzebne będą także aeroby 3-4 razy w tygodniu po te 30 minut.Skoro chcesz uchronić się od spadków warto zakupić BCAA.Jak już zrzucisz to co zechcesz to będziesz mógł zacząć masować, jednak z powodu, że nie masz czasu będziesz musiał ćwiczyć FBW, minimum te dwa dni w tygodniu.
  • 0

cacek89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kulturystyka, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: nietypowy trening- raz w tygodniu na podtrzymanie sylwetki wypracowanej przed laty
tylko raz w tygodniu i to jest temat nie do przejscia, niestety choc bardzo bym chcial chociaz te dwa dni, ale niestety nie dam rady
co do aerobow tez nie wchodza w gre, w sumie na spadku masy az tak mi nie zalezy
glownie chodzi o to zeby zostalo to co jest wypracowane do tej pory oraz nie zatuszczac sie dalej
kevin1984 o jakich cwiczeniach wielostawowych mowisz? bo nie bardzo rozumiem
  • 0

cacek89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kulturystyka, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: nietypowy trening- raz w tygodniu na podtrzymanie sylwetki wypracowanej przed laty
poradzi ktos?
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: nietypowy trening- raz w tygodniu na podtrzymanie sylwetki wypracowanej przed laty
Plecy : Drążek szeroko 3s
Nogi : siady3s
Klata : Wyciskanie płask o 3s
Barki ;push press 3s
Triceps : Pompki na poręczach/Wyciskanie wąsko 2s
Biceps : uginanie ramion ze sztangą 2s
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

cacek89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kulturystyka, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: nietypowy trening- raz w tygodniu na podtrzymanie sylwetki wypracowanej przed laty
wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo
dzieki PUMP
a po ile powtorzen wykonywac?
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: nietypowy trening- raz w tygodniu na podtrzymanie sylwetki wypracowanej przed laty
12-8p
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

cacek89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kulturystyka, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: nietypowy trening- raz w tygodniu na podtrzymanie sylwetki wypracowanej przed laty
jeszcze raz bardzo dziekuje za odpowiedz
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024