Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jedzenie w nocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

roger33
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jedzenie w nocy
Witam
Chce przybrac na masie i chce sie poradzic. No tak ja klade sie spac ok.godz 23-24 a budze o 6-8 i mam takie pytanie czy moge jesc w nocy czyli gdzies ok. godz 3-4 samo biako np. ser z mlekiem zmixowane lub odzywke bialkowa czy to jest zdrowe??? i czy pomoze mi to w czyms??
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie w nocy
Jasne że możesz nawet dobrze jest tak jeść bo naładujesz się białkiem na noc i jeszcze w nocy to katabolizm nie ma szans :D
  • 0
Dołączona grafika

roger33
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie w nocy

Jasne że możesz nawet dobrze jest tak jeść bo naładujesz się białkiem na noc i jeszcze w nocy to katabolizm nie ma szans :D



ale czy to na 100%jesto zdrowe dla załadka nerrk watroby. Czy ktos tak robil jak chcial przybrac na masie i niebylo ubocznych skutkow????
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie w nocy
To naprawde dobry pomysł ale pod warunkiem, że jest to białko bez węgli i tłuszczów.
  • 0
Dołączona grafika

Mefisto2008
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jasło

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie w nocy

ale czy to na 100%jesto zdrowe dla załadka nerrk watroby. Czy ktos tak robil jak chcial przybrac na masie i niebylo ubocznych skutkow????


Wiesz teraz świat jest inny, we wszystkim co jemy zawsze coś się znajdzie co nie wpływa 100 % pozytywnie na nasze ciało.
Jeśli chodzi o jedzenie w nocy to jak najbardziej tak a jeżeli boisz się o wątrobę bądź nerki to można łykać tabsy na wątrobe dobre jest o ile dobrze pamiętam Hepatil a na nerki obecnie sobie nie przypominam, choć można także ustrzec się przed uszkodzeniem wątroby czy żołądka w następujący sposób : Jeśli chcesz brać białko w nocy np w tabsach to zjedz coś przed tym jakąś kromkę bądź owoc, ponieważ najbardziej szkodzą tabsy które łykamy na pusty żołądek...

Zdrowia....
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie w nocy
No nie wiem czy jedzenie owoców czy kanapek w nocy przed białkiem to taki dobry pomysł dlatego że węglowodany zawarte w tym jedzeniu pobudzą produkcję insuliny która przekształci te cukry w tłuszcz zalegający w tkance tłuszczowej. Najlepszym rozwiązaniem będzie wypicie w nocy szejka białkowego (z dużą zawartością kazeiny). NP: NightProtein Blend albo IsoBolic albo jeszcze Ultra Peptide.
  • 0
Dołączona grafika

Mefisto2008
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 257 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jasło

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie w nocy

No nie wiem czy jedzenie owoców czy kanapek w nocy przed białkiem to taki dobry pomysł dlatego że węglowodany zawarte w tym jedzeniu pobudzą produkcję insuliny która przekształci te cukry w tłuszcz zalegający w tkance tłuszczowej. Najlepszym rozwiązaniem będzie wypicie w nocy szejka białkowego (z dużą zawartością kazeiny). NP: NightProtein Blend albo IsoBolic albo jeszcze Ultra Peptide.


Oj już nie czepiaj się szczegółów :D zły przykład dałem na noc ale chodziło mi przede wszystkim o zdrowy żołądek i wątrobę.
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie w nocy
Ale jabłuszko do kolacyjki ok, kozystnie wpływa na prace jelit.
Moze byc np pieczone z cynamonkiem, marmoladą :D
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie w nocy
Jedzenie w nocy?? Jak sobie to wyobrażasz- nastawiasz budzik, wstajesz jesz wracasz spac? Według mnie to zupełnie porąbany pomysł bo skraczasz sobie w ten sposób sen czyli czas regeneracji. Może ktoś powie ze to tylko 5-10 min. wiec w czym problem wiec juz wyjaśniam:
-po pierwsze rozbudzisz sie i zanim zaśniesz pewnie troche minie
-po drugie troche potrwa zanim wpadniesz ponownie w stan snu głebokiego (teta?), a to w niej organizm najlepiej sie regeneruje mało tego własnie w tej fazie wydzielany jest hormon wzrostu.
Dobra to tyle bo sie za bardzo rozpisałem. pozdro
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

roger33
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie w nocy

Jedzenie w nocy?? Jak sobie to wyobrażasz- nastawiasz budzik, wstajesz jesz wracasz spac? Według mnie to zupełnie porąbany pomysł bo skraczasz sobie w ten sposób sen czyli czas regeneracji. Może ktoś powie ze to tylko 5-10 min. wiec w czym problem wiec juz wyjaśniam:
-po pierwsze rozbudzisz sie i zanim zaśniesz pewnie troche minie
-po drugie troche potrwa zanim wpadniesz ponownie w stan snu głebokiego (teta?), a to w niej organizm najlepiej sie regeneruje mało tego własnie w tej fazie wydzielany jest hormon wzrostu.
Dobra to tyle bo sie za bardzo rozpisałem. pozdro


Dokładnie to ja pije ser zmixowany z mlekie i zajmuje mi to ok 30s i sie bardzo nie rozbudzam i nie wstaje w nocy z łuzka tylko stawiam sobie juz gotowy aby tylko wypic..
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jedzenie w nocy
miksuj najlepiej przed samym spożyciem. I wcinaj to białeczko w nocy to bardzo dobra opcja.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024