Skocz do zawartości


Zdjęcie

jedzenie w szkole/pracy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

jedzenie w szkole/pracy
Chciałbym zadac Wam pytanie ponieważ od pewnego czasu sie nad tym czesto zastanawiam a jak wiadomo czasem lepiej miec mniej problemów :) .Mianowicie co polecacie w sensie odżywiania podczas przerw w szkole ,pracy kiedy to nie ma czasu na jakiś pozadniejszy posilek a przyaloby sie cos zdrowego . Dla sprecyzowania moje zajęcia odbywają się od mniej wiecej godzin poludniowych do 19 a potem idę prosto na siłownie dlatego chciałbym dostarczać organizmowi jakiś przydatnych składników. Jeśli jesteście w stanie to dostarczcie mi jakieś pomysly na jedzenie ktore mozna przygotowac zawczasu i nie chodzic glodnym potem. Z góry dzięki za pomoc
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzenie w szkole/pracy
ugotuj sobie ryz z kurczakiem, zapakuj w szczelne, plastikowe pudelko i do plecaka. kombinacji jest wiele, kwestia czy bedzie Ci sie chcialo szykowac jedzenie przed wyjsciem z domu.
  • 0

budo_ka
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzenie w szkole/pracy
Batonika do kieszeni i będzie ok ;)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzenie w szkole/pracy
ja też zastanawiałem sie nad tym, już mam plastkowe pojemniki teraz próba jak smakuje ryż+kurczak po kilku godzinach w plastikowym pojemniku, jak dobrze to już patent jest.

Batonik na dajmy na to 7godzin szkoły i ok.2 siłowni to raczej słaby pomysł :roll:

pzdr 8)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzenie w szkole/pracy
a coś poza ryżem i kurczakiem ? (no i batonikiem :wink: )
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzenie w szkole/pracy
kurczak z ryżem :lol: jeżeli pojemnik w miare duży to można sobie sałatki jakiejś dorzucić
pzdr 8)
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzenie w szkole/pracy
Ryz jasne, ale dobrze by bylo, zeby to byl brazowy ryz, ktory ma duzo wiecej blonnika itp.

A tak na droge, do plecaka to ja na przyklad biore kanapki z pelnoziarnistego chleba + maslo orzechowe (tylko jakies naturalne, a nie hipermarketowe tluste scierwo), albo na przyklad z tunczykiem, czy wlasnie kurczakiem/indykiem. Hmm.. co jeszcze - orzeszki niesolone sa zajebiste na przekaske, no i afkorz banany jakies czy inne owocki.

Lepiej sobie wziac cos i samemu zrobic wczesniej, niz potem gdzies wszamac po drodze jakiegos potrojnego burgera czy cos ;) latwo sie skusic na glodnego :P

pozdrawiam :-)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzenie w szkole/pracy
ok zalozmy ze oglbym robic sobei przed zajeciami jakies zarcie i mialbym bardzo duzy zakres czasu na zrobienie tego. W takim razie z pozostalych pzrepisow co proponujecie ?
  • 0

budo_leyus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzenie w szkole/pracy
Ja biore chlebek razowy z zoltym serem (zamiast sera poelcam rybke wedzona, jajka na twardo, luib bialy serek) do tego w butelce po pepsi nie przezroczytsej (zbye nei wygladalo dziwnie :) i zeby sie nie rozwalilo opakowanie) maslaneczka, moze byc jogurcik. Pelnowartosciowy dobry posilek. No ale kurczak z rzyem bylby optymalny :D
  • 0

budo_bad-boy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzenie w szkole/pracy
ryż przedewszystkim !! do szkółki bierz + batonik i kefir :wink:
  • 0

budo_leyus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: jedzenie w szkole/pracy
ryz ok, kefir ok ale batonik? chyba ze bialkowy z firm odzywkowych bo napewno nie wcinaj tego swinstwa w czekoladzie chyba ze chcesz tluszczu nabrac :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024