Skocz do zawartości


Zdjęcie

odpoczynek???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

dami88
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

odpoczynek???
Witam. Mam pytanie odnosnie odpoczynku.. czy po ok 7 miesiacach regularnych treningow powinienem zrobic sobie przerwe i jak dluga? Pytam dlatego gdyz od jakiegos czasu nie moge cwiczyc tak jakbym chcial bo zbiera mi sie na wymioty podczas np powtorzen danych cwiczen. Robilem sobie ogolne badania jakis czas temu m.in jakies odczynniki watroby i wyniki mialem dobre, nigdy tez nie bralem zadnych suplementow, odzywek a tym bardziej sterydow. Wiem ze i tak powinienem isc do lekarza ale chcialem opini kogos kto ma wieksze pojecie ode mnie czy przypadkiem nie powinienem porpostu odpoczac... pzdr
  • 0

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: odpoczynek???
Ja tam sie nie znam ,ale moim zdaniem te złe samopoczucie podczas treningu wiąże się chyba z niedotlenieniem organizmu.
Kiedyś czytałem,że niedotlenienie może powodować takie dolegliwości.Ja osobiście podczas treningu staram sie zbytnio nie wstrymywać oddechu bo mam zawroty głowy.Więc radze ci abyś poradził sie kogoś kto sie zna na tym.
  • 0

 

 


Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpoczynek???
Może to byc jeden z objawów przetrenowania.
Niektórzy podczas intensywnych treningów dostaja nudności i nie jest to zwiazane przetrenowaniem lecz najzwyczajniej w świecie z wyzutem duzych ilości hormonu wzrostu.

Proponuje 1-2 tyg roztrenowania, np. 1 tydz zero treningów i 1 tydz lekki plan ogólnorozwojowy.
Pamietaj o diecie podczas tej przerwy, odpoczywaj i wysypiaj sie.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

dami88
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpoczynek???
W takim razie teraz przerwa a potem zobaczymy. Póki co wielkie dzięki za opinie
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: odpoczynek???
Odpuść sobie miesiąc i wróć na siłke z lekkim planem ogólnorozwojowym a potem ładuj już normalnie.
  • 0
Dołączona grafika


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024