Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zacząć ćwiczyć?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

rafal86
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak zacząć ćwiczyć?
Witam mam 25 lat i zaniedbywałem do tej pory swoje ciało ogolnie nie jestem gruby ale mam dość duży drzuch od piwska i moje pytanie brzmi jakie ćwiczenia stosować żeby brzuch przybrał normalne krztałty. To jedne pytanie a drugie dotyczy ogolnie poczatku ćwiczeń jak zacząć?? Ile powtórzeń na jakie partie i po między powtórzeniami czy długie przerwy robić żeby podchodzić do kolejnego powtórzenia???
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zacząć ćwiczyć?
jezeli chodzi o brzuch to polecam tobie abs2 oraz trening aerobowy 3-4 razy w tugodniu.

co do 2go pytania zajrzyj do dzialu trening badz skorzystaj z wyszukiwarki i poszukaj tematu trening ogolnorozwojowy

TRENUJE BO LUBIE


koksu123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3648 postów
  • Pomógł: 0
125
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SW, siłownia, motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:Ciągle rośnie :)
  • Wzrost [cm]:172
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zacząć ćwiczyć?
Podobnie jak kolega wyżej. Radze Ci robić trening na brzuch ABS II lub wpisz w youtube "8min ABS" ja jestem bardzo zadowolony z tego treningu i ćwicz brzuch 4x w tygodniu. Co do aerobów zimą jak pogoda nie dopisuje proponuję rower stacjonarny 3-4x w tyg. po 30-40min najlepiej rano na czczo, albo 20-30min po treningu siłowym.
W dziale trening znajdziesz opisane i gotowe treningi, a również możesz ułożyć coś sam za pomocą działu trening, osobiście proponuję na początek FBW.
  • 0
Uwierz w swoje możliwości i osiągnij swój cel ! ;)

Pronutrition

Pronutrition
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak zacząć ćwiczyć?
Na początek:

1.Oceń swój stan zdrowia lub idź po poradę do lekarze czy nie ma przeciwwskazań abyś zaczął trening siłowy. ( stawy, mięśnie musza być w jak najlepszym stanie )

2. Staraj się trenować w siłowni wyposażonej w dobry, bezpieczny sprzęt.

3. Zanim zaczniesz trening zastanów się co chcesz osiągnąć. Oceń swój obecny stan oraz co chciałbyś osiągnąć za trzy miesiące, pól roku, rok.

4. W trakcie pierwszych wizyt na siłowni możesz czuć się skrępowany. Zupełnie niepotrzebnie.

5.Przestrzegaj zasad na siłowni.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024