Ćwiczenia TYLKO i wyłącznie na klate.
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
TRENUJE BO LUBIE
Napisano Ponad rok temu
Albo trenujesz całe ciało ale w ogóle !!!!!!!!
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
TRENUJE BO LUBIE
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Ból w naramiennym (deltoid)tylko lewa strona |
Zdrowie i Medycyna |
|
|
||
Ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową - pozbądź się tłuszczyku! |
Fitness i Aerobik |
|
|
||
Muzyka przy cwiczeniach |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Ćwiczenia i dieta |
Inne sporty |
|
|
||
"Pudzian" nie jest herosem, tylko śmiertelnikiem |
Sztuki walki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Trening amatora- Ponad rok temu
-
Trening do oceny- Ponad rok temu
-
Wybor treningu- Ponad rok temu
-
Które ćwiczenie lepsze- Ponad rok temu
-
w pogoni za zgubieniem bębna- Ponad rok temu
-
PLAN DO SPRAWDZENIA- Ponad rok temu
-
Żółtodziób Ze Mnie ! Pytanie . .- Ponad rok temu
-
Trening aerobowy - wszystko co powinieneś wiedzieć- Ponad rok temu
-
powrót na siłownie- Ponad rok temu
-
Co sądzicie???siłownia-sauna- Ponad rok temu



Ponad rok temu
