Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta Dukana a trening.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

adasko90
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:197

Napisano Ponad rok temu

Dieta Dukana a trening.
Witam,

Przeglądałem tematy i znalazłem jeden podobny, ale nie do końca o to mi chodziło.

Jestem tu nowy, mam na imię Adam. Obecnie próbuję spalić zbędne kilogramy. Mam 21 lat, ważę 126kg, przy wzroście 197cm, przy czym większość mojej masy to brzuch (tak mi się przynajmniej wydaje :D ).
Chciałbym zgubić to 26kg, żeby ważyć 100kg. Biorę termogenik "THERMO FAT BURNER". Ćwiczę na siłowni i trenerka ustaliła mi taki trening :

-30 min. rowerek, program "hill",
-30 min. bieżnia, marsz,
-20 min. cross (chyba tak to się nazywa), program "random"
-między aerobami brzuchy na takiej "kołysce", 3 serie po 40 powtórzeń (czyli łącznie 9 serii),
-między bieżnią a crossem trochę treningu siłowego (górne partie ciała, nogi mam raczej umięśnione i na razie nie chcę się nimi zajmować :D).

Byłem raz na zajęciach "spinning" i zamierzam raz w tygodniu na nie chodzić (chyba zamiast siłowni).

Wczoraj zacząłem dietę Dukana, o której informację pobieram ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Czytałem, że wiele ludzi odradza treningi przy takiej diecie, wręcz są niewskazane... Chciałbym Was zapytać czy taki program treningowy jak mój jest hmm... Bardzo forsujący jak na dietę proteinową ? Bardzo chcę ćwiczyć, bo jak znów się zastoję to może mieć fatalne skutki (w 2007 roku złamałem nogę, pół roku w gipsie i od tamtej pory do teraz nie mogłem wrócić to ćwiczenia, więc nie chciałbym znów przerywać :<).

Czekam na odpowiedzi z poradami :D. Jeszcze jutro podpytam któregoś trenera z siłowni, jak się uda...

Pozdrawiam :D,
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta Dukana a trening.

Witam,

Przeglądałem tematy i znalazłem jeden podobny, ale nie do końca o to mi chodziło.

Jestem tu nowy, mam na imię Adam. Obecnie próbuję spalić zbędne kilogramy. Mam 21 lat, ważę 126kg, przy wzroście 197cm, przy czym większość mojej masy to brzuch (tak mi się przynajmniej wydaje :D ).
Chciałbym zgubić to 26kg, żeby ważyć 100kg. Biorę termogenik "THERMO FAT BURNER". Ćwiczę na siłowni i trenerka ustaliła mi taki trening :

-30 min. rowerek, program "hill",
-30 min. bieżnia, marsz,
-20 min. cross (chyba tak to się nazywa), program "random"
-między aerobami brzuchy na takiej "kołysce", 3 serie po 40 powtórzeń (czyli łącznie 9 serii),
-między bieżnią a crossem trochę treningu siłowego (górne partie ciała, nogi mam raczej umięśnione i na razie nie chcę się nimi zajmować :D).

Byłem raz na zajęciach "spinning" i zamierzam raz w tygodniu na nie chodzić (chyba zamiast siłowni).

Wczoraj zacząłem dietę Dukana, o której informację pobieram ze strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Czytałem, że wiele ludzi odradza treningi przy takiej diecie, wręcz są niewskazane... Chciałbym Was zapytać czy taki program treningowy jak mój jest hmm... Bardzo forsujący jak na dietę proteinową ? Bardzo chcę ćwiczyć, bo jak znów się zastoję to może mieć fatalne skutki (w 2007 roku złamałem nogę, pół roku w gipsie i od tamtej pory do teraz nie mogłem wrócić to ćwiczenia, więc nie chciałbym znów przerywać :<).

Czekam na odpowiedzi z poradami :D. Jeszcze jutro podpytam któregoś trenera z siłowni, jak się uda...

Pozdrawiam :D,


JW Twój dzienny cykl treningowy trwa 2:5h ??

Dieta dukana przy tak intensywnym trybie życia zdecydowanie odpada .



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


adasko90
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:197

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta Dukana a trening.
Ćwiczę co 2 dzień, czasem zdarza się że codziennie... No same aeroby trwają 1h20min, a ten mały siłowy to nawet nie całą godzinę, dużo tego nie robię, tylko po to, żeby za bardzo nie sflaczeć :D. Co powinienem zmienić ?

Zapomniałem dodać, że w piątek mam w-f na uczelni. Jestem zapisany na siłownię i tam robimy (zależnie od humoru prowadzącego) dość sporo brzuchów, przysiadów, wykroków i pompek (pompki to u mnie temat wątpliwy - zrobię może 2 normalne, a resztę lecę damskie ;/). Ten trening jest zdecydowanie najbardziej męczący :D.

Użytkownik adasko90 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta Dukana a trening.
Moja propozycja wygląda następująco :

Jeżeli masz możliwość to naczczo po przebudzeniu 30min biegu 3x w tyg.(najlepiej w dni w które nie jesteś na siłce)

Trening ogolnorozwojowy 3/4x w tyg. przed 15-20min bieżni , po 30-45min również bieżni , rowerku , lub stepper.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024