Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co sądzicie o takim treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Co sądzicie o takim treningu
Co sadzicie o takim treningu ( dwutygodniowym )
Pierwszy tydzien:

pon klata bic
sr plecy tric
czw barki nogi
pt plecy klata (slabiej )

Drugi tydzien

pon barki nogi
sr łapy ( bic tric przedramie)
cz klata plecy
sob barki łapy ( slabiej)

Chce sprobować czegos nowego a zauwazylem po sobie ze im wiecej cwicze tym sa lepsze efekty pod kazdym wzgledem. Staz mam kilkanascie miesiecy, a u mnie na silce sa goscie co w tygodniu robia wszystko dwa razy w tygodniu i mowia ze daja rade tzn. oni robia tak klata plecy, barki lay, nogi, klata plecy, barki lapy. Sadze ze maja zbyt mala regeneracje i sa troche przemeczeni, ale ten plan co napisalem uwzam ze moglby byc ok co o tym sadzicie. Wiem ze duzo osob preferuje jak wszystko robi sie raz w tygodniu ale podresle ze jak bede trenowal drugi raz ta sama partie w tygodniu to bede robil ja slabiej.
Co sadzicie o takim treningu probować go by bardziej pobudzic miesnie czy sobie jednak darować ?

A tak btw. u mnie szefem silki jest ziomek co trenuje ponad trzydziesci lat, mial tam medale mistrzostw europy w wyciskaniu w latach 80. Mowił ze najlepszy trening dla niego to wlasnie klata z plecami na jednym treningu co o takim polaczeniu uwazacie ja raz zrobilem taki trening i powiem wam ze bardzo fajnie to wygladalo i mojemu organizmowi to bardzo odpowiada, a silka i zycie polega na tym zeby to co robisz Tobie odpowiadalo jesli jest w jakims tam stopniu zgodne z nauką. ;)

W drugim tygodniu bym dal ogolnie pon. barki nogi wt. klata bic sr plecy tric ale wtedy lapka nie bedzie miala odpoczynku na piatkowy trening wiec chyba zostaje takie ulozenie jak napisałem

Użytkownik konkret edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

przywitek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
19
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Fitness, trening siłowy MMA
  • Staż [miesiące]:sporo tego
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :34
  • Klatka piersiowa [cm]:102
  • Pas [cm]:92
  • Udo [cm]:51
  • Waga [kg]:73,5 / 78,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o takim treningu
Spróbuj i daj znać jak to idzie. Może też spróbuje. Powodzenia!
  • 0
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o takim treningu
A moze ktoś bardziej doswiadczony się wypowie czy można tak trenowac czy nie bardzo ?
Bo jakbym robil co tydzien ten sam trening gdzie klata i plecy sa 2 razy w tygodniu robione to bym byl po jakims czasie troche nie proporcjonalny dobrze mowie ?
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o takim treningu
Moze napiszesz jak masz zamiar klate i plecy na jednym treningu przetrenowac?? Sa dwie opcje, albo robisz trening prawie 2 godzinny, albo robisz metode push and pull (z super seriami). A trening moim zdaniem jest kiepski, bo w pierwszym treningu robisz drugi raz plecy po dwoch (!!) dniach odpoczynku!! Drugi tydzien w ogole do kitu, bo tak naprawde lapy ladujesz 4 razy. Taki trening moglby sie sprawdzic przy kims, kto stosuje doping - wtedy ma sie szybsza regeneracje, ale Tobie nie polecam.
  • 0

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o takim treningu
Po prostu mam priorytet na duza klatke i plecy, wiec chcialbym je cwiczyc 2 razy w tygodniu bo widze po sobie ze im wiecej cwicze dana partie tym jest wiecej sily.
Ale za to nie chce tez byc nie proporcjonalny wzgledem reszty ciala, wiec co bedzie dla mnie najlepszym rozwiazaniem ...???
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o takim treningu
ja wiem że powinno się łączyć partie duże z małymi, ale znam wiele osob co trenuje klate z plecami czy na przyklad barki z nogami i w cale nie narzekaja. Wiadomo jest to trudny trening, ambitny ale napiszcie czemu nie polecacie teraz laczenia klatki z plecami ???

A może zrobić tak:
pon. klata plecy
sr. barki lapy
pt. klata plecy

pon.barki lapy
co drugi tydzien nogi z lydkami
sr.klata plecy
pt. barki lapy

Nogi bym odpuscil sobie bo caly rok katowalem nogi, mam je duze genetycznie nie zalezy mi na nich tak bardzo i czestawo biegam. Albo dawalbym je z lydkami raz na dwa tygodnie.
A co sadzicie o takim rozlozeniu treningu, podkresle ze jakbym robil dana partie drugi raz w tygodniu to bym ja robil troszke slabiej niz jak za pierwszym razem.
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o takim treningu
Ze swoje co prawda niewielkiego doświadczenie wiem, że oczywiście można trenować klate z plecami, tylko po co? zrobisz dobrze klate to na plecy mało sił zostaje i trening z dupy będzie. Trening 2 razy w tyg takich partii nie bardzo wchodzi w gre, chyba, ze przeciągniesz tydzień treningowy o 1-2 dni. Trening barki z nogami oczywiście, można robić, czemu nie, tylko dobry trening nóg zajmuje 70-90 min! Jeszcze nastukać z 6 serii przysiadów i zapokoić "paliwem" tak wielkie mięśnie jak czworogłowe, po króych jeszcze dojdą dwójki i łydki na dobitke to już organizm nieźle dostaje. Plecy same w sobie potrzebują z 5 ćwiczeń na normalnym treningu na mase, wiec nie wiem jak sobie to wyobrażasz połączyc klate z plecami jeszcze jako priorytet
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o takim treningu
no normalnie 15 seri na klatke i 20 seri na plecy zajmuje mi raptem 1,5 h no moze 1 godzinke i 40 minut ;)
Sily mam po klatce na plecy lubie jak mam wycisk, jestem ambitna osoba wiec taki trening mnie nie przeraza.
Bo jednak chodzi oto ze moge poswiecic wiele czasu na trening ale 3 razy w tygodniu, bo niestety nie moge byc 4 razy na silce.
Albo bede moglbyc 4 razy ale raz na dwa-trzy tygodnie.
Wiec co sadzicie o takim treningu
pon. klata plecy
sr. barki lapy
pt. klata plecy

pon.barki lapy
co drugi tydzien nogi z lydkami
sr.klata plecy
pt. barki lapy

Wiem ze bedzie on dlugi ale to chyba jedyne dobre wyjscie jakie mi zostaje :D
Co sadzicie na ten temat ?
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o takim treningu

no normalnie 15 seri na klatke i 20 seri na plecy zajmuje mi raptem 1,5 h no moze 1 godzinke i 40 minut ;)
Sily mam po klatce na plecy lubie jak mam wycisk, jestem ambitna osoba wiec taki trening mnie nie przeraza.

Jezeli masz sile zeby katowac plecy po klatce to sie opierdalasz na treningu...
  • 0

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o takim treningu
Jak zaczynalem przygode z silka wazylem 75 ale galancie bylem zawalony fatem a pociaglem trening i pseudo diete na mase. W czerwcu styklo mi 84 na wadze i postanowilem tredukowac,pod koniec sierpnia wazylem tak kolo 74 i przerwalem redukcje. Ja na wage nie patrze tylko patrze w lustrze jak to wszystko wyglada. No fakt jestem zbyt ambitny i to jest moze moja wadą. Z reka na sercu mowie ze od momentu gdy zaczolem cwiczyc na silowni i postanowilem ze bede chodzic 4 razy w tygodniu nie bylo tygodnia zebym sobie darowal jakis trening. Wyciskam na nich siodme poty, ale od malego jestem przywyczajony do wysilku ( cwiczylem karate 7 lat i rownoczesnie rekreacyjnie plywalem)
wiec nie opierniczam sie na treningu to po pierwsze.

Mam ten problem ze wole być dluzej na silce w tym roku ale mniejsza ilosc razy w tygodniu. Wiec mam zamiar chodzic tylko 3 razy a to przez to ze jestem w klasie maturalnej, a czuje sie na silowach by robic ciezki trening z ktoras partia dwa razy w tygodniu. Poza tym moim celem jest dostanie sie do szkoly oficerskiej gdzie przyjmuja po testach sprawnosciowych ( rzut pilka lekarska, skok dosiezny i dwa biegi ) wiec chce byc dobrze przygotowany na te testy.
To moze Kevin podpowiesz mi jaki trening zastosowac by miec jak najlepsze osiagniecia w rzucie pilka lekarska i skoku dosieznym???
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o takim treningu
Mam ten problem ze wole być dluzej na silce w tym roku ale mniejsza ilosc razy w tygodniu. Wiec mam zamiar chodzic tylko 3 razy a to przez to ze jestem w klasie maturalnej, a czuje sie na silowach by robic ciezki trening z ktoras partia dwa razy w tygodniu. Poza tym moim celem jest dostanie sie do szkoly oficerskiej gdzie przyjmuja po testach sprawnosciowych ( rzut pilka lekarska, skok dosiezny i dwa biegi ) wiec chce byc dobrze przygotowany na te testy.
To moze Kevin podpowiesz mi jaki trening zastosowac by miec jak najlepsze osiagniecia w rzucie pilka lekarska i skoku dosieznym???

Odpowie ktoś ?
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o takim treningu
No piszesz do Kevina, wiec nikt inny nie smie sie wtracac.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024