Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kilku rad potrzebuje na przybicie kilku kilogramów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

bessekratte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kilku rad potrzebuje na przybicie kilku kilogramów
Witam,

Mam 15 lat, ważę 60kg przy 180cm wzorstu

Jestem kompletnym chuderlakiem i chce przytyć kilka kilogramów

Chce lekkiej pomocy w ułożeniu diety. Nie wiem za bardzo ile węglowodanów i białek jest mi potrzebna w danym dniu, dowiedziałem się że gainer jest wskazany tylko do uzupełnienie braku białek i węglowodanów w diecie. Nie chce zawracać dupy ułożeniem dla mnie jadłospisu, ale jakaś tabela która przybliża ilość białek i węglowodanów zawartych w jakiś serkach, twarogach czy rybach pomogłaby, powrzucałbym do diety to co lubie, a jednocześnie to co będzie miało odpowiednią ilość tych budulców. Trenuje piłke nożną, treningi mam codziennie, 2x w tygodniu o 7:00, do tego dołożyłbym np. 6 weidera i 100pompek :D)

Kreatyna w posiadaniu więc na pewno korzystałbym, ale chyba nie w takich ilościach jak na plakietce, bo jestem jeszcze młody no i masa malutka.
Podane są 4 tabletki po treningu, to jest Monohydrant kreatyny z olimpu

I przepraszam za pewnie powtarzający się już temat, jeżeli jest cos podobnego do mnie proszę podać link i odesłać

Z góry dzięki z pomoc, pozdrawiam
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku rad potrzebuje na przybicie kilku kilogramów
Zapraszam: http://forum-kultury...-ruszyć-z-masą/

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


bessekratte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku rad potrzebuje na przybicie kilku kilogramów
Z tego wynika że powinienem przyjmować 150g białka dziennie 420g węglowodanów i 60g tłuszczy
To sie rozkłada na cały dzień jeżeli by rozłożyć to na równych około 5-6 porcji ?
i jest tak że około 8 zaczynam szkołe, mniej wiecej o 16 ją kończe... więc kurczaka czy makaronu w plecak nie zapakuje
jeszcze jakaś tabela tego wszytkiego by sie przydała, niewiem ile taki serek wiejski czy porcja ryżu dostarczy mi białka i węglow
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku rad potrzebuje na przybicie kilku kilogramów
Tutaj tabela KCAL
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Co do tych posiłów tej diecie to masz tam wszystko policzone .

Jak wstydzisz się jeść z pojemniczka to szykuj sobie kurczaka i kładź go w bułe :D

bessekratte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku rad potrzebuje na przybicie kilku kilogramów
A płatki to muszą być owsiane ? Patrze teraz po tych tabelach na tym kalkulatorze co mi podałes, to one od zbożowych mało się różnią prawie w ogole. Wolałbym zbożowe czy musli
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku rad potrzebuje na przybicie kilku kilogramów

A płatki to muszą być owsiane ? Patrze teraz po tych tabelach na tym kalkulatorze co mi podałes, to one od zbożowych mało się różnią prawie w ogole. Wolałbym zbożowe czy musli


Musli : Wartość energetyczna 1693 kJ / 402 kcal Białko 6,9g Tłuszcz 12,4g Węglowodany 65,7g Błonnik pokarmowy 5,7g Sód 0,14g

Płatki owsiane : Wartość odżywcza w 100g produktu Wartość energetyczna 1585kJ (376kcal) Białko 11,9g Tłuszcz 7,2g Węglowodany 62,4g Błonnik 6,9g Tiamina (wit. B1) 0,46mg (33%)* Wit. E 1,8mg (24%)* Fosfor 433 mg (54%)* Żelazo 3,9 mg (28%)* Magnez 129 mg (43%)* Cynk 3,1 mg (21%)*


Myślę że teraz będziesz wiedział dla czego tylko i wyłącznie owsiane .

Użytkownik UkaniU edytował ten post Ponad rok temu



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


bessekratte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku rad potrzebuje na przybicie kilku kilogramów
A jak to jest że cała micha płatków owsianych ma około 60g węglowodanów, a dwie bułki licząc każda po 95g wagi po 50 węglowodanów czyliu łacznie 100g ? a w waszych dietach widziałem płatki a nie pieczywo, to jakieś inne węgle ?
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Kilku rad potrzebuje na przybicie kilku kilogramów
100 gram to nie cala mica. No nie wiem czy te bulki rzeczywiscie po 50g wegli maja, bo to oczywiscie zalezy jakie to bulki. A raczej nie je sie ich na sniadanie bo maja wyzsze IG. Jedyne pieczywo, jakie widzialem, zeby jedli kulturysci to chleb Ezekiela, ale jeszcze go nigdzie nie widzialem.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024