Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kompleksowy treninng dla kobiety

aeroby

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

magda86
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kompleksowy treninng dla kobiety
Od pewnego czasu ćwiczę na siłowni i robię to 3x w tygodniu, tzn.: w poniedziałki - nogi i pośladki, środy plecy i klatkę piersiową a w piątki ręce i .... kompletnie nie widzę efektów. Zaznaczę, że mam tendencję do tycia(i jeśli ktoś nie doczytał nicku - kobietą), dlatego jeśli chodzi o aerobowy wysiłek, to 3x w tygodniu spining,a po samej siłowni zawsze bieg interwałowy (20 min.), biegam też godzinę jeśli nie idę na siłownie, czy rowery.
Powiem tak, do końca września mam totalną labę(więc masę czasu) i mega motywacje by zmienić swoje ciało!! Wymyśliłam coś takiego i znając siebie, wiem, że jestem w stanie to wykonać, tylko chciałabym, żeby, ktoś z takich "zapaleńców" jak wy osądził, czy jest to dobre i czy da efekty współmierne do nakładu pracy...a mianowicie:
- codziennie rano, na czczo, 1h joggingu
- codziennie popołudniu - siłownia, z tym, że (i tutaj, chciałabym,żeby ktoś osądził, czy to dobre rozwiązanie) codziennie na każdy mięsień (czyli w sumie na każdej maszynie z całego tygodnia) po 3 serie po 12 powtórzeń, z tym,że dzień w dzień
- 3x w tygodniu spining (po1h)
Mój kumpel, za namową, którego wcześniej ćwiczyłam w dni nie parzyste i konkretne dni partie mięśni, mówi, że to za bardzo nadweręży mój organizm i po za zmęczeniem nic nie da...
Zaznaczę tylko, że zależy mi bardziej na szczupłym i smukłym ciele niż na jakiś tam mięśniach;))

Aha, jeśli chodzi o dietę, też nie ma problemu, na ten czas mam zamiar do minimum ograniczyć węglowodany i stosować dietę 1200/1300 kalorii...
Mam nadzieję, że ktoś przeczyta te moje wypociny i coś poradzi, bo jeśli nie to co ja napisała, to czekam, na jakieś propozycje (najchętniej, te związane z siłownią).
  • 0

magda86
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kompleksowy treninng dla kobiety
Ooo, dzięki za tak szybką (i rzetelną) odpowiedz :napalony:

A jeśli chodzi, o dodatkowe, codzienne bieganie rano?? Tez powinnam sobie odpuscic, jeśli po po części siłowej będę to robić??
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: aeroby

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024