Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co zjeść przed treningiem HIIT/Aeroby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

KubinhoCris94
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co zjeść przed treningiem HIIT/Aeroby
Witam jestem na rzeźbie i mam pytanie ponieważ od jutra chcę zacząć trening HIIT/Aeroby oczywiście rano moje pytanie brzmi co zrobić by jak najmniej stracić mięśnie ?? może białko+kreatyna przed treningiem ?? Na razie nie mam kasy na suplementy ;/ posiadam Kreatyne + białko. Dodam że będę ćwiczył na orbiterku ponieważ nie mam gdzie biegać ;/ ale nie ma LIPY , będę tak intensywnie ćwiczył że rozwale je ; D
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zjeść przed treningiem HIIT/Aeroby

Witam jestem na rzeźbie i mam pytanie ponieważ od jutra chcę zacząć trening HIIT/Aeroby oczywiście rano moje pytanie brzmi co zrobić by jak najmniej stracić mięśnie ?? może białko+kreatyna przed treningiem ?? Na razie nie mam kasy na suplementy ;/ posiadam Kreatyne + białko. Dodam że będę ćwiczył na orbiterku ponieważ nie mam gdzie biegać ;/ ale nie ma LIPY , będę tak intensywnie ćwiczył że rozwale je ; D


Moje rada jest taka , leżeli chcesz osiągnąć dobrą rzeźbę lecz nie jesteś na redukcji(masz nadwagę) nie polecam treningów na czczo dla tego że tak czy tak leci masa mięśniowa bo organizm również będzie czerpał energię z rozpadu białek mięśniowych..



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


KubinhoCris94
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zjeść przed treningiem HIIT/Aeroby
Dlatego dzisiaj zabezpieczyłem się lekkim posiłkiem jak WPC+otręby+Górskie+woda zmiksowałem i wypiłem po tym zacząłem kręcić . jak skończyłem zjadłem 3 jajka. Takie coś może być ?? Czy po tym treningu lepiej nie jeść z 1h ??
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zjeść przed treningiem HIIT/Aeroby

Moje rada jest taka , leżeli chcesz osiągnąć dobrą rzeźbę lecz nie jesteś na redukcji(masz nadwagę) nie polecam treningów na czczo dla tego że tak czy tak leci masa mięśniowa bo organizm również będzie czerpał energię z rozpadu białek mięśniowych..


Napisz tak wogole coś o sobie ..



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


KubinhoCris94
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zjeść przed treningiem HIIT/Aeroby
a wiec tak

Wiek:17
Wzrost: 183
Waga:78

Cel: Robiłem masę z 72 na 78 jestem zadowolony , teraz chciałbym zrobić rzeźbę i spalić tłuszczyk który się odłożył

Gram w piłkę dlatego przed sezonem chciałbym złapać jak najlepszą formę. czytałem o HIIT dość dużo i zdania są podzielone czy biegać na czczo czy po lekkim śniadaniu ja jednak chce zabezpieczyć swoje mięśnie. Dlatego szukam poran do zjeść przed rannym bieganiem i potem co zjeść po bieganiu
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zjeść przed treningiem HIIT/Aeroby

a wiec tak

Wiek:17
Wzrost: 183
Waga:78

Cel: Robiłem masę z 72 na 78 jestem zadowolony , teraz chciałbym zrobić rzeźbę i spalić tłuszczyk który się odłożył

Gram w piłkę dlatego przed sezonem chciałbym złapać jak najlepszą formę. czytałem o HIIT dość dużo i zdania są podzielone czy biegać na czczo czy po lekkim śniadaniu ja jednak chce zabezpieczyć swoje mięśnie. Dlatego szukam poran do zjeść przed rannym bieganiem i potem co zjeść po bieganiu


Polecam Delikatny posiłek białkowo cukrowy godzinę przed treningiem co pozwoli obniżyć poziom insuliny.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


KubinhoCris94
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zjeść przed treningiem HIIT/Aeroby
W takim razie ogólnie dobrze zrobiłem łącząc te składniki co wcześniej napisałem ?? a co zjeść po takim wysiłku ?? od razu zjeść jak przyjdę do domu czy poczekać z jakieś 1h ?? Warzywa jakieś ??
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zjeść przed treningiem HIIT/Aeroby

Dlatego dzisiaj zabezpieczyłem się lekkim posiłkiem jak WPC+otręby+Górskie+woda zmiksowałem i wypiłem po tym zacząłem kręcić . jak skończyłem zjadłem 3 jajka. Takie coś może być ?? Czy po tym treningu lepiej nie jeść z 1h ??


Dodaj jeszcze rodzynki garść ..

Po treningu standardowy posiłek (30min) ww+białko (ryż+tuńczykNP.) bez warzyw.



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Co zjeść przed treningiem HIIT/Aeroby
Najwazniejszym suplementem zapobiegajacym katabolizmowi jest BCAA, jest tanie i to Ci polecam kupic. Na redukcji chyba szczegolnie wazne.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024