Skocz do zawartości


Zdjęcie

sporty zespołowe- odżywka - proszę o radę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

piotrek83_wawa
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

sporty zespołowe- odżywka - proszę o radę.
Witam

Mam 28 lat, trenuje piłkę nożną.

Mam problemy wynikające ze intensywności gier, coraz ciężej jest mi zregenerować się - często (szczególnie) rano jestem tak wykończony żę ledwo zrzucam nogi z łóżka.

Chciałem zapytać Was o to czy w moim przypadku biorąc do treningu jakąś z odżywek węglowodanowych np. Activita CarboMax Dynamic Energy Power mogę poprawić trochę ogólny zapas swoich sił i szybkość regeneracji o ciężkim wysiłku? No i najważniejsze, czy nie nabiorę przy niej masy co nie byłoby w moim przypadku wskazane. Mam dosyć atletyczną budowę ciała (180cm/77kg) z tendencją do nabierania masy wszelakiego rodzaju.

Teraz na codzień biorę tylko witaminy, dodatkowy magnez i L-karnitynę. Badania lekarskie robiłem, wszystko jest ok.
  • 0

piotrek83_wawa
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sporty zespołowe- odżywka - proszę o radę.
#####


cukier mam generalnie raczej niski, zauważyłem dziwne zachowanie organizmu np. po ciężkim meczu wieczorem, rano nie jestem w stanie podnieść się z łóżka bez zjedzenia przykładowo pół tabliczki czekolady. Ja nie przepadam za słodyczami i mogą dla mnie nie istnieć, ale rano nie jestem w stanie bez tego zastrzyku energii otworzyć oczu.
Jeszcze dopytam o dwie rzeczy, polecałbyś w ogóle w moim przypadku kreatynę w w miejszych dawkach? zażywanie jej ma jakiś sens?

No i..
"natomiast jesli chcesz poprawić regenerację, wydolność, wytrzymałość beztlenową czy odsunąć zmęczenie podczas treningu w czasie węgle nie spełnią swojej roli, ale tutaj juz koszta są większe nż carbo za 20 złotych
"

mógłbys rozwinąć?

Dzięki!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024