Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta do sprawdzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Krystiaaan1990
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta do sprawdzenia
Witam Jestem Krystian nowy na tym forum od miesiąca jade cyklik na mase mógł by ktoś na to spojrzeć i udzielić jakiejś rady będe wdzięczny bardzo. Może coś o mnie 183wzrost waga 87,5 kg Cel Masa przynajmniej dodatkowe 4/5 kg Mój dzień treningowy jak i nie treningowy wygląda tak: [ za wszystkie informacje będe bardzo wdzęczny] oczywiście doświadczenie w braniu odżywek już mam, jak również w ćwiczeniu. Prosze o podpowiedzi i wszelkie uwagi



Dni Nietreningowe :
9:00 – CYTOCEL (naczczo),
9:30 – śniadanie + WITAMINNY [special two] 1 tabletka + 25gram Białka Premium pro protein
• 100g płatków owsianych
• 300ml mleka
11:00 pół twarogu jakieś 100g/ lub serek wiejski + 3kromki chleba ciemnego razowego
15:00 – obiad
• 100g kaszy gryczanej/ ryż 100g tj- torebeczka
• Mięso, warzywa
• Łyżka stołowa oliwy z oliwek (polać ryż, kasze)
16:00 – BIAŁKO + 25gram Białka Premium pro protein
18:00 – podwieczorek
•Ryż torebka + tuńczyk w oleju puszka [wymieszać]

21:30 4 kromki chleba razowego (ciemnego) z serem żółtym + wędlina + serek wiejski
+ 25 g białko Premium pro protein

Dni Treningowe

9:00 – CYTOCEL (naczczo),
9:30 – śniadanie + WITAMINNY [special two] 1 tabletka + 25gram Białka Premium pro protein
• 100g płatków owsianych
• 300ml mleka

11:00 pół twarogu jakieś 100g/ lub serek wiejski + 3kromki chleba ciemnego razowego
15:00 – obiad
• 100g kaszy gryczanej/ ryż 100g tj- torebeczka
• Mięso, warzywa
• Łyżka stołowa oliwy z oliwek (polać ryż, kasze)
16:00 – BIAŁKO + 25gram Białka Premium pro protein
18:00 – podwieczorek
•Ryż torebka + tuńczyk w oleju puszka [wymieszać]


20:00 – 3kromki chleba razowego wędlina ser
21.00- [odżywka przed treningowa] 30minut przed treningiem- Shock Therapy
21.30- Trening
22.30 zaraz po treningu – cytocell + carbo
23.00 pół godziny po treningu Białko 30g Premium pro protein + kolacja Serek wiejski 200g 4kromki chleba razowego z wędliną i serem żółtym
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do sprawdzenia
Na kolacje same białko, po treningu daj 50g białego ryżu, jeśli masz ten trening o 21.30, bo same Carbo to za mało :) Cóż dieta jest pod wielkim znakiem zapytania, bo nawet nie napisałeś ilości spożywanego mięsa, po za tym na śniadanie to lepiej zjeść jajka niż od samego rana zaczynać dzień od odżywki białkowej. Popraw to :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Krystiaaan1990
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do sprawdzenia
No właśnie z tym mięsem to sam nie wiem jak to jest, ponieważ jest kawał to go zajadam w sumie nie zastanawiałem się ile jest i jaka jest jego waga ale postanowie to zmienić; co do odżywki białkowej do śniadania to nie wiem, wydawało mi się że do śniadania, będzie dobrze dostarczyć ilość białka przynajmniej 25g tym bardziej że białko z tego co słyszałem powinno brać się co 5h po jakimś 2g na kg wagi, no podczas śniadania wydawało mi się że było by w porządku. Możesz coś więcej powiedzieć o tej korekcie.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do sprawdzenia
Możesz jeść białko z odżywki z rana, nic Ci nie będzie... Ale ja jestem zwolennikiem prawdziwego jedzenia, szczególnie na początek dnia :)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Krystiaaan1990
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do sprawdzenia
Zastanawia mnie też jedna kwestia czy posiłek o 11.00 nie zaminić na jakieś 50g ryżu i też jakieś mięso i iloma gramami oliwy z oliwek [łyżkami dużymi stołowymi] powinno się / można polać ryż bo póki co to ryż jedną dużą łyżką stołową i sałatke czy też surówke ze świeżych warzyw też polewą łyżką dużą. Możesz coś więcej doradzić mi co do tego posiłko o 11.00 czy go tak zredukować a i jeszcze jedno czy po treningu nie powinienem mięć jescze więcej węgli np pół godziny po treningu zamiast "kolacja Serek wiejski 200g 4kromki chleba razowego z wędliną i serem żółtym" nie zastąpić to 50gramami ryżu z twarogiem też jakieś 50/70g? Prosze o pomoc.

Użytkownik Krystiaaan1990 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do sprawdzenia
Ryż zdecydowanie będzie lepszym rozwiązaniem niż chleb, więc jak najbardziej możesz zamienić chleb na ryż, tylko że 50g to trochę mało jak na posiłek o 11, daj już te 100g. Dodaj do tego posiłku z 20g oliwy z oliwek i będzie git. A jeśli chodzi o ostatni posiłek to może być tak że zjesz ryż z serem ale patrz czy Cię to nie zalewa...

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024