Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porównanie JET-I i Fenix L1T + słowo o innych poproszę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_misiakus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Porównanie JET-I i Fenix L1T + słowo o innych poproszę
Witam
Dawno nie miałem czasu pobuszować dla przyjemności po necie a jak już znalazłem ... to mi się znowu latarkoholictwo uaktywniło ;(

JETBeam JET-I i Fenix L1T mnie poważnie interesuje a więc coś małego na 1 AA Ni-MH/Litowe z dupkowym włącznikiem do codziennego użytku w mieście typu poświecić na rozkład, do plecaka, w ciemną uliczkę, panu pytajacemu czy portfel mam w saszetce czarnej czy brązowej po oczach ;) itp.

1 AA ponieważ przymierzałem do saszetki i coś długości mini MagLite jest już przydługie ...
Pytanie do posiadaczy i użytkowników tych modeli.
Jak z ergonomią i solidnoscią tych modeli ? Czy tą Jet też można sobie zaimportować czy to jakis rarytas trudnodostepny ?
Czy światło dają idealnie białe bez podbarwienia błękitem ? Nie lubię osobiście "Arctic White".
Skłaniam się do Feniksa L1T z racji regulacji przy słabszej mocy bo to wtedy rozszerza bardzo funkcjonalnosć latarki :)
Inne sugestie i opinie ? :)

Potem dokupię jeszcze Feniksa P1 bo mi się okrutnie podoba ale na razie potrzebuję coś taniego w eksploatacji.

Coś już na budo i nie tylko poczytałem i wiem, ze częściowo się powtarzam ale porównania nie znalazłem.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mój angielski jest kieski a bardziej mnie interesują opinie użytkowników :)
Dziękuję
  • 0

budo_pawelsz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porównanie JET-I i Fenix L1T + słowo o innych poproszę
Mam L1T i mi wystarcza - z czasem chcę dokupic jedynie body od L2T- ale na razie jest nieosiagalne (cóz moc)
Do normalnych,codziennych zastosowań jest bardzo ok- mała, std.zasilanie i regulacja mocy to jest to,czego chciałem i co się sprawdza.
Mniejsza moc jest wystarczająca, żeby coś poczytać, albo oświetlic sobie droge idąc- ładnie rozproszony stożek światła, a duża przydaje się, jesli chcemy coś zobaczyc na 20-30m - wystarcza.
Wbrew opiniom niektórych, mocowania futerału do pasku mi bardzo pasuje- latarka trzyma się pewnie i jednoczesnie nie przeszkadza.
Światło jak dla mnie jest białe, ale lepiej nie świecić innym po oczach- nawet małą mocą- jednak daje po gałach ;P
Może z czasem dorwe gdzies body od L2T wtedy i moc będzie wieksza- jakoś baterie 123 itp nie kręca mnie, a po 3-4tygodniach używania L1T, jeszcze nie musiałem zmieniac akusa 2500 na nastepnego- pewnie za mało świecę :)
  • 0

budo_bosss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porównanie JET-I i Fenix L1T + słowo o innych poproszę
Bardzo malo mi wczoraj doszedl fenix l2p wlozylem do niego 2 x panasonic NI-MH 2100mAh naladowane na max a juz sa ponownie w ladowarce a ale z 4h to poswiecily bo to tylko 1w:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024